Szkoła dyrektora Dreamera

Poniedziałkowy ranek nie wróży nic dobrego. Nierówna walka z geometrią, do znudzenia deszczowy Londyn i rodzice dążący do perfekcji, podczas gdy Liz nie potrafi ogarnąć nawet burzy włosów – a co dopiero sztuki rysowania koła.

Ale nagle wszystko się zmienia. Czternastolatka trafia na malowniczą wyspę, do szkoły stworzonej przez pewnego marzyciela. Odkryje tu, że nie warto ulegać uprzedzeniom, bo prawdziwa przyjaźń (a może i coś więcej...?) zwykle pojawia się niespodziewanie. Przekona się też, że każda słabostka kryje w sobie siłę, a nauka może być wielką przygodą.

Życie jest pełne niespodzianek. Nie wierzysz? Zapytaj Liz, a najlepiej wyrusz z nią w podróż!”.

Szkoła dyrektora Dreamera jest miejscem niezwykłym – placówką edukacyjną stworzoną przez człowieka o wielkim sercu, ogromnych ambicjach i głowie wypełnionej marzeniami. Dyrektor stawia na praktyczne nauczanie i rozwijanie kreatywnego myślenia, a jego pomysły na ulepszenie systemu edukacyjnego wydają się szalone! Czy taka szkoła miałaby prawo zaistnieć? Co spotka jej uczniów?

Ta pełna przygód opowieść skierowana jest do młodzieży w wieku 12-15 lat, która chciałaby na dłuższą chwilę oderwać się od wymagających lekcji i nużących zadań domowych – wraz z Liz i jej przyjaciółmi mogą teraz wsiąść na piracki statek i popłynąć ku szkole marzeń.

Informacje dodatkowe o Szkoła dyrektora Dreamera:

Wydawnictwo: Skrzat
Data wydania: 2018-09-13
Kategoria: Dla młodzieży

Kup książkę Szkoła dyrektora Dreamera

Szkoła dyrektora Dreamera - opinie o książce

Avatar użytkownika - ewaboruch
ewaboruch
Przeczytane:2019-01-01, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2019, przygoda, dla dzieci,
Karuzela
Justyna Balcewicz0
Okładka ksiązki - Karuzela

Życie to wieczna karuzela! Porywająca opowieść o zawirowaniach losu i pogoni za szczęściem. Dla Kasi to fatalny dzień: najpierw traci pracę, potem chłopaka...

Na tropie hodowli fretek
Justyna Balcewicz0
Okładka ksiązki - Na tropie hodowli fretek

Troskliwy Kornel, rezolutna Julia i dociekliwa Dela różnią się od siebie nie tylko charakterem. Wspólna misja połączyła ich jednak na dobre! W asyście...