Sztuka szybszego biegania. Technika, trening, taktyka

Każdy biegacz wie, że w tej dyscyplinie chodzi o coś więcej niż nabijanie kilometrów dzień za dniem. Liczy się pasja, oddanie i przemożna potrzeba, by następnym razem pobiec szybciej i dalej. "Sztuka szybszego biegania" przedstawia nowe podejście do tematu i pomaga osiągać wyznaczone cele oraz ustanawiać nowe rekordy życiowe.
Nieważne, czy jesteś młody czy stary, dopiero zaczynasz czy od dawna biegasz maratony – ten poradnik zmieni sposób, w jaki biegasz i da ci szansę osiągania lepszych wyników. "Sztuka szybszego biegania" łamie stereotypy, rozwiewa wątpliwości i usuwa ograniczenia, które sami na siebie nakładamy. Dzięki niej nauczysz się, jak:
• pokonywać bariery, które przeszkadzają biegać szybciej, swobodniej i z większą determinacją,
• analizować tradycyjne metody treningu, słuchać własnego organizmu i obalać powszechne mity dotyczące biegania,
• dostosować plan treningowy do własnych potrzeb i rozwinąć szybkość, siłę oraz wytrzymałość,
• wrzucić wyższy bieg, osiągnąć inny poziom sportowy i zostawić rywali daleko w tyle.

W tym wyjątkowym poradniku Julian Goater, w przeszłości biegacz światowej klasy, dzieli się doświadczeniem, przemyśleniami oraz poradami, dzięki którym możesz biegać lepiej, skuteczniej i szybciej.
"Sztuka szybszego biegania" to coś więcej niż zbiór wskazówek treningowych i motywujących opowieści. To przewodnik na drodze ku lepszej technice i sukcesom na zawodach.

Informacje dodatkowe o Sztuka szybszego biegania. Technika, trening, taktyka:

Wydawnictwo: Galaktyka
Data wydania: 2014-05-09
Kategoria: Sport
Tytuł oryginału: The Art of Running Faster: Improve Technique, Training, and Performance
Tłumaczenie: Krause Tomasz Jakub

Kup książkę Sztuka szybszego biegania. Technika, trening, taktyka