Sztuka uwodzenia. Praktyczny przewodnik po tajemnicach manipulacji

Istnieje dziewięć typów uwodzicieli. Jakim typem jesteś ty: SYRENĄ, ROZPUSTNIKIEM, IDEALNYM KOCHANKIEM, DANDYSEM, DUŻYM DZIECKIEM, KOKIETKĄ, CZARODZIEJEM, CHARYZMATYKIEM, czy GWIAZDĄ?

W tej bestsellerowej książce Robert Greene prezentuje zasady i metody sztuki uwodzenia. Poznasz strategię i manewry, które pomogą ci roztaczać czar i dodadzą twojej sztuce uwodzenia finezji.

Opanowana do perfekcji sztuka uwodzenia staje się niebezpośrednią, subtelną formą władzy, a zarazem potężną bronią, która - jak pokazuje historia - często prowadziła do upadku imperiów, wygrywania wyborów, czy zniewolenia wielkich umysłów.

Robert Greene- poliglota, tłumacz, autor, mówca, autorytet w dziedzinie strategii, władzy i uwodzenia. Ukończył studia klasyczne na University of Wisconsin. Przez wiele lat pracował jako redaktor, między innymi w magazynie ,,Esquier". Mieszkał w Londynie, Paryżu i Barcelonie, obecnie żyje w Los Angeles.

Informacje dodatkowe o Sztuka uwodzenia. Praktyczny przewodnik po tajemnicach manipulacji:

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2023-09-06
Kategoria: Psychologia
Tytuł oryginału: The Art Of Seduction (Concise)

Kup książkę Sztuka uwodzenia. Praktyczny przewodnik po tajemnicach manipulacji

Sztuka uwodzenia. Praktyczny przewodnik po tajemnicach manipulacji - opinie o książce

Jak zostać mistrzem. Trening doskonałości
Robert Greene0
Okładka ksiązki - Jak zostać mistrzem. Trening doskonałości

Kiedy budzą się geniusze… Zastanawiasz się, jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś urodził się geniuszem? Może wówczas udałoby Ci się stworzyć...

Prawa ludzkiej natury
Robert Greene0
Okładka ksiązki - Prawa ludzkiej natury

Niejednokrotnie na swojej drodze spotykamy osoby, które stwarzają problemy i utrudniają życie. Mogą to być szefowie, podwładni, przyjaciele, znajomi...