Tajemnica starej farmy

Po stracie pierwszego dziecka Evangeline Worth wraca na ukochaną farmę, odziedziczoną po babce w małej mieścinie w Nowej Anglii. Jej mąż walczy na froncie po drugiej stronie Atlantyku, Vangie natomiast usiłuje zapanować nad swoim życiem, pogodzić się z bólem. Pewnego dnia na jej progu staje nieznajomy, który w zagadkowych okolicznościach pojawia się w pobliżu. Vangie najmuje go do pracy na farmie. Czy bez wahania pogoniłaby go z progu, gdyby wiedziała, jak bardzo ten mężczyzna zaważy na jej życiu?

Informacje dodatkowe o Tajemnica starej farmy:

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: b.d
ISBN: 837311923X

Kup książkę Tajemnica starej farmy

Tajemnica starej farmy - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2023-03-12, Mam,

"Tajemnica starej farmy" Susan Wilson to piękna i wzruszająca historia miłosna, która przetrwała lata.

Ewangeline Worth, zdrobniale Vangie, przyjeżdża na farmę Hawke's Cove, gdzie spotyka Joe Greena, który okazuje się być miłością jej życia. Nawet pomimo tego, że Vangie jest już mężatką, to właśnie Joe skradł jej serce.

Najbardziej porywające jest zakończenie tej opowieści. Całość składa się na bardzo piękny romans o szczęśliwym zakończeniu, którego nikt nie jest w stanie przewidzieć. To właśnie zaskakujące zakończenie sprawia, że bohaterzy tej książki są pogodzeni ze swoim losem.

Książka w sam raz na długie jesienno - zimowe wieczory, dla osób przeżywających rozterki miłosne, jako balsam dla ich złamanych serc. Ta opowieść daje nadzieję na lepsze dni i wiarę w to, że jeszcze zapuka miłość do ich drzwi, jeżeli tylko zechcą ją wpuścić do swego życia.

Avatar użytkownika - enka26
Przeczytane:2012-12-28, Przeczytałam,
Dobry pies
Susan Wilson0
Okładka ksiązki - Dobry pies

Nie wyglądał najlepiej. Wielkie uszy, sztywne włosy. Zaczynał siwieć na pysku. Taki typ, co to od jakiegoś czasu żyje z dala od ludzi; może nawet nigdy...

Letni port
Susan Wilson0
Okładka ksiązki - Letni port

Było ich troje: Kiley i jej dwaj przyjaciele, Grainger i Mack. W nadmorskim miasteczku spędzali ze sobą wszystkie wakacje, do czasu, gdy przyjaźń chłopców...

Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;