Tajemnica zielonych rękawiczek

Czworo przyjaciół, pies i małpa - gdziekolwiek są, przeżywają niezwykłe przygody. Czy i tym razem uda im się rozwikłać tajenmnicę?

Gang Zielonych Rękawiczek atakuje: złodzieje kradną wartosciowe dokumenty i uciekają bez śladu. Jak im się to udaje?

Roger, Diana, Snubby i Barney wpadają na trop szajki rabusiów. Czy potrafią uporać się z zagadkowymi złodziejami?

Informacje dodatkowe o Tajemnica zielonych rękawiczek :

Wydawnictwo: Publicat
Data wydania: 1995-08-06
Kategoria: Dla młodzieży
ISBN: 83-7083-399-3

Kup książkę Tajemnica zielonych rękawiczek

Tajemnica zielonych rękawiczek - opinie o książce

Avatar użytkownika - hajduczek
hajduczek
Przeczytane:2016-07-21, Ocena: 5, Przeczytałam, 12 książek na 2016 rok,
Dopiero co dziś przeczytana przeze mnie książka:) Połknięta w zaledwie godzinkę, wciąga, chociaż pierwszy tom był jakby lepszy, bardziej wzruszający.
Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2014-07-25, Ocena: 5, Przeczytałam, WYZWANIE 2014-52 książki,
Snubby podczas podróży pociągiem opowiada współpasażerowi, że ucieka przed Gangiem Zielonych Rąk. Gang go prześladuje, ponieważ natknął się przypadkiem na spisek. Okazuje się, ze staruszek któremu chłopiec nazmyślał, jest wujkiem rodzeństwa Lyntonów, do których Snubby jedzie na wakacje. Na dodatek w okolicy dochodzi do kilku kradzieży, a policja znajduje jedyny trop- zieloną rękawiczkę! Czyżby faktycznie istniał taki gang? Sytuacja wkrótce się jednak wyjaśnia, okradane są domy w miejscowościach, które odwiedził jarmark. A ponieważ w jarmarku pracuje przyjaciel dzieci, Barney ze swoja małpką Mirandą, młodocianym detektywom udaje się rozwiązać zagadkę.
Zaklęty Las
Enid Blyton0
Okładka ksiązki - Zaklęty Las

Zaklęty Las to najniezwyklejszy las na świecie. Drzewa szumią tam magiczne zaklęcia, na muchomorach ucztują elfy, ale najbardziej niesamowite jest w nim...

Noddy na Wyspie Przygód
Enid Blyton0
Okładka ksiązki - Noddy na Wyspie Przygód

Noddy jedzie z przyjaciółmi na plażę. Z wspaniałą motorówkę. Goblinów nikt nie zaprosił na wycieczkę, abiera też swoją nową więc postanawiają zepsuć zabawę...