Tato(wie)!

Opowieść o tym, że tatowie mogą wszystko... inaczej, co nie znaczy gorzej, ale z pewnością zabawniej!

Niestraszny im bałagan, znajdą coś dla osłody, z nimi jest i zabawa i czas na przygody. Mają głowy pełne pomysłów i rozwiązań oryginalnych. Oto ojcowie do zadań specjalnych. Znają sposób na nudę, wiedzą, jak bawić się praniem, a codzienne sytuacje stanowią dla nich wyzwanie. Czy obiad czy zakupy - jest niestandardowo, bo każdy tata sprawia, że zawsze jest wyjątkowo.

,,Tato(wie)!" pokazuje, że z tatą nawet najprostsza czynność zmienia się w zadanie specjalne. Idealna książka dla tych, którzy chcą pokazać swoim dzieciom, że każda sytuacja jest okazją do wspólnego spędzania czasu z tatą. Młodzi czytelnicy pokochają nie tylko kreatywne pomysły na rozwiązywanie codziennych problemów, ale i wyjątkowe ilustracje, które sprawią, że czytanie będzie jeszcze przyjemniejsze!

Informacje dodatkowe o Tato(wie)!:

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: 2022-06-01

Kup książkę Tato(wie)!

Tato(wie)! - opinie o książce

Avatar użytkownika - patt1331
patt1331
Przeczytane:2022-06-22, Ocena: 5, Przeczytałam,

Tata. Tatko. Ojczulek. Papcio. Ojcowie są pobłażliwi, troskliwi, ale potrafią też być stanowczy i groźni. Jak określilibyście swoich ojców? Jacy są lub byli? Jacy chcielibyście żeby byli? A może są idealni? ?

Dzisiaj propozycja dla najmłodszych czytelników, która idealnie nada się na wspólne czytanie z tatą. Mama to mama, ale każdy kto spędził więcej czasu z tatą wie, że to z nim jest najlepsza zabawa! On nie zważa na to co wypada, czy będziesz brudny, albo czy coś nie wyjdzie. Ta książka właśnie przedstawia ojca jako genialnego kompana do zabawy i wspólnego spędzania czasu. Treści tam przedstawione bawią, a jednocześnie mogą dostarczyć nowych pomysłów do zabaw. Ale tata potrafi też dać dobry przykład i pójść do dentysty, mimo, że też się boi ? Czy dzisiaj jeszcze dzieci potrafią cieszyć się z budowania bazy czy skakania po kałużach? Te i inne zabawy pamiętam jeszcze ze swojego dzieciństwa i wspominam je z uśmiechem na twarzy.

W książce znajdziecie sporą dawkę humoru i kreatywnych pomysłów na rozwiązanie zwyczajnych, codziennych problemów. "Tato(wie)" przecież jak załatwić to i owo! ? Ilustracje z pewnością wywołają uśmiech na twarzy i urozmaicą czas spędzony z książką. Gorąco polecam! Jeszcze zdążycie nabyć swój egzemplarz dla malucha ?
Dedykowana dla wieku 4+

Niezwykłe przypadki Kunegundy Paciorek
Leszek Talko0
Okładka ksiązki - Niezwykłe przypadki Kunegundy Paciorek

W życiu czasem bywa pod górkę, ale tym razem życie naprawdę przesadziło... Jakby nie było dosyć, że Kunegunda Paciorek nie znosi swojego imienia...

Lucja Słotka. Influencerka, która spadła ze schodów
Leszek Talko0
Okładka ksiązki - Lucja Słotka. Influencerka, która spadła ze schodów

Katastrofa domowa? A może trup w szafie? Zadzwońcie do Home Disaster Manager, czyli Lucji Słotkiej - bohaterki przezabawnego serialu literackiego autorstwa...