Tatry polskie i słowackie z dzieckiem

Łatwe i bezpieczne trasy dla dzieci i dla dorosłych

Nasza rodzina niczym się nie różni od waszej. Mieszkamy z dala od gór, ale jeździmy w nie tak często, jak tylko możemy. Wspólny czas w górach to nie tylko bezcenne chwile w gronie najbliższych, ale również aktywność na świeżym powietrzu, z dala od telewizora i komputera.

Możecie spełniać swoje górskie marzenia tak samo jak my, wystarczy się odważyć. Dacie radę!

Tym razem chcemy pokazać wam Tatry, nie tylko po polskiej, ale również po słowackiej stronie. Przygotowaliśmy łatwe i trudniejsze trasy, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Przedstawiamy również nasze pomysły na kilkudniowe wycieczki, dzięki którym poczujecie niepowtarzalny klimat nocowania w tatrzańskich schroniskach.

Do zobaczenia na szlaku!

Jeśli nie masz dzieci, ale lubisz łatwe górskie wycieczki - ta książka również jest dla ciebie!

Szczegółowe opisy tras po polskiej i słowackiej stronie Tatr Propozycje spacerów i wycieczek jedno- i kilkudniowych Trasy, które pokonacie z wózkiem Szlaki o różnych stopniach trudności dla małych i dużych Sprawdzone atrakcje Polecane miejsca noclegowe

Polecamy również Góry z dzieckiem - wycieczki po polskich górach dla całej rodziny!

Informacje dodatkowe o Tatry polskie i słowackie z dzieckiem:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2019-06-26
Kategoria: Przewodniki turystyczne

Kup książkę Tatry polskie i słowackie z dzieckiem

Tatry polskie i słowackie z dzieckiem - opinie o książce

Beskidy z dzieckiem
Mariusz Woch0
Okładka ksiązki - Beskidy z dzieckiem

Zachwyćcie się panoramą Beskidów i Tatr ze szczytu Babiej Góry! Odszukajcie sekretne ,,Leśne Kościoły", gdzie odprawiano nabożeństwa! Zajrzyjcie...

Bieszczady i Beskid Niski z dzieckiem
Mariusz Woch0
Okładka ksiązki - Bieszczady i Beskid Niski z dzieckiem

Powalczcie z grawitacją w Chatce Wariatka, odkryjcie kulturę i religię Łemków, poznajcie historię wychodni skalnej Diabli Kamień, rozszyfrujcie...