Beskidy z dzieckiem

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2020-06-17
Kategoria: Podróżnicze
ISBN: 9788381036382
Liczba stron: 382
Język oryginału: polski

Ocena: 0 (0 głosów)

Zachwyćcie się panoramą Beskidów i Tatr ze szczytu Babiej Góry! Odszukajcie sekretne ,,Leśne Kościoły", gdzie odprawiano nabożeństwa! Zajrzyjcie w głąb Jaskini Malinowskiej!

Autorzy bestsellerowych przewodników tym razem zabierają was w Beskid Śląski, Żywiecki oraz Mały, czyli region, który oferuje wiele atrakcji, ciekawych szlaków i ułatwień, m.in. całoroczne wyciągi krzesełkowe, dzięki czemu idealnie nadaje się do rozpoczęcia przygody z górami. Marlena i Mariusz Woch na przykładzie swojej rodziny pokazują, że można realizować swoje marzenia. Wystarczy dobry plan, motywacja i chęć działania. Chociaż nie mieszkają w górach, każdą wolną chwilę spędzają na szlaku. Dziś swoją pasją oraz praktycznymi radami dzielą się z wami.

Ta książka w każdym dziecku rozbudzi miłość do gór! Znajdziecie w niej gotowy przepis na aktywny i niedrogi wypoczynek z całą rodziną.

Tagi:

Kup książkę Beskidy z dzieckiem

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Beskidy z dzieckiem

Inne książki autora
Tatry polskie i słowackie z dzieckiem
Mariusz Woch0
Okładka ksiązki - Tatry polskie i słowackie z dzieckiem

Łatwe i bezpieczne trasy dla dzieci i dla dorosłych Nasza rodzina niczym się nie różni od waszej. Mieszkamy z dala od gór, ale jeździmy...

Bieszczady i Beskid Niski z dzieckiem
Mariusz Woch0
Okładka ksiązki - Bieszczady i Beskid Niski z dzieckiem

Powalczcie z grawitacją w Chatce Wariatka, odkryjcie kulturę i religię Łemków, poznajcie historię wychodni skalnej Diabli Kamień, rozszyfrujcie...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Reklamy