Autor książki zwraca uwagę na obecność narkotyków w życiu człowieka od zarania dziejów. Opisuje bogactwo roślin i substancji, które były i są wykorzystywane do sztucznego zmieniania percepcji i świadomości, Nasza cywilizacja nie jest jedyną, która uległa magii substancji halucynogennych. Choć do głębokich doznań i psychodelicznego świata wizji dążyli również starożytni narkomani, spustoszenie duchowe spowodowane narkotykami w naszych czasach jest wyjątkowe. Książka jest poruszającym opisem przyg

Informacje dodatkowe o Teologia narkotyku O psychodelikach, szaleństwie, mistycznej paranoi i powrocie do Edenu:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: b.d
Kategoria:
ISBN: 83-85713-78-4

Kup książkę Teologia narkotyku O psychodelikach, szaleństwie, mistycznej paranoi i powrocie do Edenu

Teologia narkotyku O psychodelikach, szaleństwie, mistycznej paranoi i powrocie do Edenu - opinie o książce

Giganci i anioły upadłe. Zakazane fakty
Artur Sroka0
Okładka ksiązki - Giganci i anioły upadłe. Zakazane fakty

Mogłoby się wydawać, że wiedza na temat przekazów biblijnych jest dobrze ugruntowana w świadomości społecznej. Co w wypadku, gdy docierają do nas informacje...

Teologia narkotyku
Artur Sroka0
Okładka ksiązki - Teologia narkotyku

Książka jest poruszającym opisem ?przygody", jaką jest spotkanie z narkotykiem. ?Wrota percepcji" i ?brama duszy", które otwierają marihuana...