Terapeutka

Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 2021-04-14

Nowa powieść autorki bestsellera "Za zamkniętymi drzwiami".

B.A. Paris w wielkim stylu powraca do gatunku thrillera psychologicznego!

Budząca dreszcz grozy opowieść o wymarzonym domu, który skrywa mroczną tajemnicę…

Alice i Leo wprowadzają się do świeżo wyremontowanego domu na ekskluzywnym zamkniętym osiedlu. Właśnie spełnia się ich marzenie. Ale pozory mogą mylić.

Wkrótce Alice zaczyna poznawać sąsiadów i odkrywa przerażający sekret domu, w którym zamieszkała. Co więcej, odczuwa coraz silniejszą więź z Niną, terapeutką, do której wcześniej ten dom należał.

Tragiczne wydarzenia sprzed lat stają się obsesją Alice. Tym bardziej że gdy tylko z kimkolwiek porusza ten temat, wszyscy nabierają wody w usta. Mieszkańcy ekskluzywnego osiedla pilnie strzegą swoich sekretów. I nie są tak doskonali, jak się na pozór wydaje…

Tagi: kryminał

Kup książkę Terapeutka

Opinie o książce - Terapeutka

Alice i Leo zamieszkują razem na pięknym, ekskluzywnym osiedlu domów w Londynie. Planują rozpocząć wspólne życie w domu marzeń. Alice coraz bliżej poznaje sąsiadów i odkrywa sekret domu, w którym zamieszkała. Czy kobieta może zaufać swoim sąsiadom? Czy wydarzenia z przeszłości pozwolą jej na spokojne i szczęśliwe życie?

Przeczytałam do tej pory wszystkie książki autorki i śmiało mogę podpisać się pod zapowiedzią wydawcy, że Paris powraca na rynek w wielkim stylu.

"Terapeutka" to niesamowicie wciągacy thriller psychologiczny. Fabuła toczy się powoli, a autorka wprowadza nas w świat bohaterów, daje czas na ich poznanie i zrozumienie. Stopniowo buduje napięcie, które nas nie opuszcza do samego końca. Nie wiemy, komu możemy zaufać, kto jest prawdziwym przyjacielem, a kto nas oszukuje. Autorka wodzi nas za nos i muszę przyznać, że w moim przypadku zrobiła to bardzo skutecznie. Część moich podejrzeń okazała się trafna, ale jednak nie do końca.

Jest to książka, od której nie można się oderwać. Jej się nie czyta, ją się pochłania. Sama fabuła intryguje i wzbudza ciekawość, dzięki czemu przeczytałam ją w ekspresowym tempie.
Mam nadzieję, że B. A. Paris w kolejnych thrillerach utrzyma ten sam, wysoki poziom! Jeśli jeszcze nie znacie autorki, koniecznie musicie to zmienić. 🤍

Avatar użytkownika - RudaRecenzuje
RudaRecenzuje

Wymarzony mężczyzna, przepiękny dom i początek wspólnego życia w nowym miejscu. Prawdziwe życie nie jest jednak sielanką, a piękne wnętrza mogą skrywać gorzkie tajemnice. Co wydarzyło się w tym idealnym domu?

Strzeżone osiedle. Dwanaście eleganckich domów. Zadbany skwer. I zbrodnia, która łączy mieszkańców. Uwielbiam takie niewielkie przestrzenie, stanowiące idealne miejsce dla popełnienia zabójstwa. Sąsiadów, którzy się do siebie uśmiechają, ale ich uśmiechy skrywają więcej niepewności, zazdrości i melancholii niż sympatii. Takie duszne, nieduże skupiska zawsze dają autorowi niezwykłe możliwości dla zbudowania klimatycznej i niepokojącej akcji.

Fabuła „Terapeutki” rozwija się właśnie w takim miejscu. Gościnnym, atrakcyjnym, przyjemnym. Ale ten spokój wydaje się dobrze skrywać pozory i niejedna burzę. Wraz z kolejnymi rozdziałami mamy możliwość lepiej poznać mieszkańców, zajrzeć do wnętrza ich serc i umysłów. Niejeden z nich zaczyna wydawać się podejrzany. Ile wiedzą? Czy znają winnego morderstwa? Czy kryją siebie nawzajem?

Autorka subtelnie rzuca podejrzenia na każdego z nich. Podążając za główną bohaterką książki staramy się zrozumieć, co właściwie się wydarzyło. Usiłujemy oddzielić prawdę od kłamstwa. I dostrzec fałsz kryjący się w niewinnych obliczach poszczególnych postaci. A im dłużej zagłębiamy się w akcję powieści, tym mniej jesteśmy pewni własnych teorii. Paris działa bowiem na wyobraźnię, pobudza do myślenia, dba o psychologiczne tło, sprawiając, że ciężko odróżnić bieżące wydarzenia od wyobrażeń. Co naprawdę wydarzyło się na stronach powieści, a co było jedynie przypuszczeniem zwichrowanego umysłu?

Z czasem każdy bohater wydaje się winny. Każdy bowiem mógł mieć motyw. Wszyscy uwielbiali zamordowaną kobietę. Tylko czy na pewno? Nikt przecież nie może być tak ceniony i niezastąpiony. Może była obiektem zazdrości? Może popełniła niefortunny błąd? Może kogoś dopuściła zbyt blisko albo odrzuciła? Nieznośne pytania mnożą się podczas lektury, a rozwój akcji przynosi więcej niewiadomych niż odpowiedzi.

Paris potrafi zachęcić do czytania, utrzymać zainteresowanie i zaangażować czytelnika. Choć na początku nie byłam do końca przekonana do tej historii, a główna bohaterka nie zyskała w moich oczach, to sama nie wiem, kiedy skończyłam lekturę, z sympatią przyjmując zakończenie opowieści i wyjaśnienie poszczególnych kwestii. „Terapeutka” jest bowiem przyjemną i lekką książką, ale łatwo w niej znaleźć elementy charakterystyczne zarówno dla powieści obyczajowej, jak i kobiecego thrillera i lektury psychologicznej. Takie połączenie dostarcza emocji i zostawia miejsce na refleksje.

Do tej pory przeczytałam wszystkie książki, które wyszły spod pióra Paris. Niektóre zrobiły na mnie piorunujące wrażenie, inne podobały mi się nieco mniej. Ale zawsze sięgam po nie z wielką ciekawością i wielkimi oczekiwaniami. Wiem bowiem, że autorka ma wiele do zaoferowania, a w taki czy inny sposób jeszcze nie raz mnie zaskoczy.

Przyznaję, że z recenzją tej książki musiałam troszeczkę przeczytać. Ogólnie bardzo lubię twórczość @baparisauthor ♡ „Za zamkniętymi drzwaimi” uważam za jedną lepszych książek jakie do tej pory czytałam. Jednak „Terapeuta” wywoła we mnie dość mieszane uczucia. O ile poprzednie książki autorki były świetna, tak ta mocno mnie rozczarowała. Może fabuła nie jest zła, ale łudząco przypominająca inny thriller. Z tego co już widziałam to wielu z Was ma podobne odczucia i porównuje tę książkę do „Ktoś kogo znam”, czy „Tuż za ścianą”. Osobiście uważam, że jest to mała mieszanka obu tytułów. Mnie ta książka nie wciągnęła na tyle, żebym mogła mówić „woooow”. Jednak uważam, że sprawdzi się świetnie u osób, które nie czytały dwóch wyżej wymienionych tytułów oraz gustują w lekki thrillerach. Czyta się ją błyskawicznie i sądzę, że u większości wzbudzi napięcie oraz ekscytacje. Bohaterowie sami w sobie nie są źli i zostali wykreowani dobrze. Chociaż dla mnie znów bez jakiś szczególnych fajerwerków i zaskoczenia. Czy polecam? Tak, jak najbardziej ♡
Avatar użytkownika - MonikaOlga
MonikaOlga

A więc stało się! Jest! Najnowsza książka B.A. Paris równie dobra (jeśli nie lepsza) jak „Za zamkniętymi drzwiami”!

Obłęd. Czyżby Alice popadała w obłęd? Miała przeprowadzić się do raju. Miała rozpocząć nowy etap swojego życia z nim, z Leo. Koniec weekendowego związku! Miało być tak pięknie. Nie wyszło z tego nic…

Skąd? Skąd w Leo taka niechęć do urządzenia parapetówki? Taka niechęć do zaproszenia gości. Wszak mieszkają na ekskluzywnym i kameralnym osiedlu. Osiedlu, które rządzi się swoimi prawami. Osiedlu, na którym sąsiedzi utrzymują koleżeńskie, a nawet przyjacielskie relacje. Alice tak bardzo zależało na tym, żeby zostać zaakceptowaną, żeby zostać przyjętą do grupy, żeby być częścią tego świata. Dlaczego? Dlaczego jednak wyczuwała barierę? Dlaczego Tamsin jej nie znosiła?

Paranoja. Czyżby Alice popadała w paranoję? Czyżby błąd z przeszłości znowu zawładnął jej życiem? Czyżby to jedno jedyne wydarzenie z przeszłości miało znowu wszystko zniszczyć?

Leo. Kim jest? Dlaczego tak dziwnie się zachowuje? Dlaczego rozmawia z sąsiadami za jej plecami? Dlaczego tak bardzo złości się na nią, gdy z dumą prezentowała przebudowę sypialni? Dlaczego to przed nią zataił?

Szaleństwo. Z pewnością popadłaby w szaleństwo, gdyby nie on. On istnieje naprawdę. On jej wierzy. On też próbuje dowiedzieć się prawdy. Działając wspólnie mogą osiągnąć cel. Mogą uczynić coś dobrego. A może nawet … będzie z tego coś więcej? Coś, na co Alice po cichu zaczynała liczyć.

Bach! A więc wszystko się wyjaśniło! Tylko nie tak, jak wyobrażała sobie Alice. Prawda okazała się zupełnie inna…

Jeśli macie ochotę na wciągający thriller, który co rusz będzie wprawiał Was w zdumienie to dobrze trafiliście. „Terapeutka” to doskonała uczta czytelnicza. O manipulacji, o wyrzutach sumienia, o trudnej przeszłości, o niepewności, o braku zaufania, o podatności na sugestie, o lekceważeniu wszystkich znaków alarmowych, kiedy górę biorą emocje. O zapędzeniu samego siebie w emocjonalny kozi róg. O braku krytycznego spojrzenia na własne myśli, uczucia, przekonania i konsekwencjach takiego zachowania. O zaślepieniu. O tym, jak niektórzy potrafią bardzo ranić, nawet tych najbliższych… I ważne pytanie: czy ludzie rodzą się złymi, czy zło rodzi się w ludziach? Słowem, thriller idealny! Dostałam wszystko, czego oczekiwałam.

Avatar użytkownika - czytanienaplatan
czytanienaplatan

Przeczytałam wszystkie książki B.A. Paris i choć jedne są świetne, inne trochę mniej, nie wyobrażam sobie, że mogłabym nie przeczytać kolejnej. A najnowsza, „Terapeutka”, pochłonięta w kilka godzin, zdecydowanie dołącza do moich ulubionych powieści autorki. Ponownie udało jej się stworzyć ten niepokojący klimat z wiszącą w powietrzu niewiadomą, która ewoluuje, narasta i osacza z każdej strony.

A zaczyna się niewinnie i optymistycznie. Młoda para przeprowadza się do wymarzonego domu na zamkniętym osiedlu. Nadzieje związane z nowym miejscem i przyjaznymi sąsiadami dość szybko rozwiewa mroczna tajemnica kładąca się cieniem na beztroskim życiu nowych lokatorów. W zakupionym domu doszło przed laty do tragedii, a wszystkie pytane o nią osoby nabierają wody w usta. Alice nie potrafi przejść wobec tej sprawy obojętnie, tym bardziej, że jej wyjaśnienie budzi wątpliwości.

Czy to niczym niepoparte podejrzenia? Czy zaczyna mieć obsesję na punkcie zamordowanej w jej domu kobiety? A może popada w szaleństwo czując w nim czyjąś obecność? I dokąd zaprowadzi ją odgrzebywanie przeszłości?

Kłamstwa, niedopowiedzenia, mroczne sekrety, zdrady i dawne traumy, które nigdy się nie zagoiły budują atmosferę niepokoju i wyczekiwania na to, co nieuchronne. W tej małej społeczności każdy może okazać się podejrzany, a zło czai się tuż obok, tam gdzie się go najmniej spodziewamy.

Było rewelacyjnie! I pod względem mrocznej fabuły, trzymającej w niesłabnącym napięciu. I pod względem psychologii postaci, z których każda wnosiła element zagadki do tej zawiłej historii. I pod względem zakończenia, którego nigdy bym nie odgadła.

Avatar użytkownika - Weronika1512
Weronika1512
Przeczytane:2021-04-29, Ocena: 5, Przeczytałam,

Recenzja „Terapeutka”
„-Kto tam jest?! – krzyczy, jego głos brzmi donośnie w ciszy nocy. Jest późno, gęste cienie zalegają w mroku naszej sypialni.”
„Terapeutka” to powieść wydana w 2021r. jej autorką jest B.A. Paris. Kobieta jest matką pięciu córek, to jedna z nich namówiła ją do wzięcia udziału w konkursie literackim i mimo ze autorka nie wygrała, zrozumiała że pisanie to coś czym musi się zając. Powieść „Za zamkniętymi drzwiami” jest jej pierwszym thrillerem. Od czasu jej wydania książka osiągnęła już status platynowego bestsellera. B.A. Paris jest autorką również takich powieści jak „Dublerka” czy „Na skraju załamania”. Jej ostatnia powieść nosi tytuł „Terapeutka”.
Alice i Leo postanawiają zamieszkać razem, by to uczynić kupują świeżo wyremontowany dom na zamkniętym osiedlu. Wszystko wygląda cudownie, piękny dom, zamknięta grupa sąsiedzka i nowe życie z ukochanym. Wszystko mogło by być cudownie gdy by nie straszna prawda którą Alice poznaje parę dni po przeprowadzce. Prawdę o domu w którym sama mieszka. Kobiecie to nie daje spokoju, czuje ona coraz większa więź z Niną, byłą właścicielką budynku. Niestety próby poznania prawy przez Alice nie powodzą się, bowiem każdy mieszkaniec osiedla nabiera wody w usta jak tylko kobieta zaczyna temat. Komu może zaufać Alice? I czy pozna prawdę?
„Terapeutka” to druga powieść B.A. Paris którą miałam okazję przeczytać. I tak jak „Dublerka” tak i „Terapeutka” jest mistrzostwem. Język i kunszt pisarski sprawiają że, uczucie lęku i paranoi jakie dotykają główną bohaterkę można odczuć jak by się tam było. Książka trzyma w napięciu przez cały czas i nie odpuszcza ani na chwilę.

Jak bardzo skrzętnie skrywane tajemnice mogą zniszczyć życie? Mają wielką siłę rażenia i ich moc jest niewyobrażalna. Ale to od nas zależy czy będziemy w stanie wybaczyć bliskim, że coś przed nami ukrywają. Czasem jest tak, że zasługują na drugą szansę, czasami ukrywają coś przed nami, aby nas chronić, aby nie sprawić nam krzywdy …

Alice i Leo wprowadzają się na luksusowe osiedle, okazyjnie kupują świeżo wyremontowany dom. Cieszą się szczęściem, poznają sąsiadów i starają się wtopić w osiedlową społeczność. Ale do czasu. Wkrótce Alice odkrywa sekret tego domu, i nie daje wiary. Jak mogła dać się zwieść ukochanemu. Dlaczego tak postąpił? Wszyscy o tym wiedzieli, tylko ona jedyna była nieświadoma istniejącej sytuacji. Czy ta tajemnica zniszczy ich związek? Kobieta uświadamia sobie, że tak naprawdę nie zna swojego partnera, niewiele wie o jego rodzinie i dotychczasowym życiu. Poprzednia właścicielka domu, terapeutka Nina, staje się jej bliska, mimo że nigdy jej nie poznała. Ale coś ją do niej ciągnie. Alicja zaczyna drążyć sprawę, za wszelką cenę chce poznać tajemnice swojego nowego domu. Wszyscy sąsiedzi stają się bardzo tajemniczy, kobieta zauważa, że każdy coś przed nią ukrywa. Dlaczego? Co takiego wydarzyło się w tym miejscu, że nikt nie chce do tego wracać? Alice jest uparta i nie spocznie dopóki nie pozna łączącej sąsiadów historii …

Terapeutka to jedna wielka tajemnica. Zbrodnia doskonała. Eleganckie osiedle. Zamożni ludzi. Wszyscy coś ukrywają. Spoglądają porozumiewawczo na siebie i milkną. Trudno się przebić do ich zamkniętego świata, świata iluzji i obłudy, wszechobecnego zakłamania i fałszu. Pozory mylą, są zgubne i niszczycielskie. Dają ułudę idealności. Nic bardziej mylnego. W małym ekskluzywnym osiedlu ogrodzonym z każdej strony, zostało zamknięte kłamstwo i mieszkańcy zrobią wszystko, aby nie ujrzało światła dziennego. Będą kłamać, mamić i zwodzić, aby osiągnąć swój cel, aby sprawić pozory normalności.

Jedno w tej powieści jest pewne, każdy bohater coś ukrywa przed drugim. Mąż przed żoną, dziecko przed rodzicami, przyjaciółki między sobą. Każdy ma wiele do stracenia i nikt nie chce być tym pierwszym, który w końcu będzie chciał się oczyścić z niewoli fałszu i wyzwolić, szukać prawdy. Dla mnie, im dalej brnęłam do przodu, tym więcej osób było podejrzanych. Każdy miał cel, aby postąpić źle i dokonać niecnych czynów, aby zwrócić na siebie uwagę pozostałych. Jedno jest pewne, byłam blisko satysfakcjonującego finału, ale jednak nie osiągnęłam szczytu. Autorka tak mną manipulowała, tak zmieniała moje podejrzenia i kierowała za każdym razem w inną stronę, że się zagubiłam, nie wiedziałam co jest prawdą, a co kłamstwem.

Ta powieść stawia przed nami trudne pytania, skłaniające do refleksji. Czy i jak dobrze znamy swoich bliskich? Czy ufamy im bezgranicznie? Czy jesteśmy pewni, że nic nam nie grozi z ich strony? Zagadnienie warte głębszych przemyśleń i analiz. Ciekawe do jakich wniosków dojdziecie?

Mroczny klimat, pełen zagadek i obsesji, przenikliwa atmosfera i zapach śmierci przewijają się sprytnie przez stronice tego thrillera. Dokąd nas doprowadzą? Nie spodziewamy się tego, nawet w najśmielszych wyobrażeniach nasza uwaga nie byłaby tam skierowana. Gdzie? A właśnie tam …

B. A. Paris po raz kolejny mnie mile zaskoczyła. Czy pozwolisz, aby wstąpiła do grona twoich ulubionych autorów? Przekonaj się sam ...

Avatar użytkownika - gwiazda_ar
gwiazda_ar
Przeczytane:2021-06-16, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2021,
Avatar użytkownika - codzienna
codzienna
Przeczytane:2021-06-13, Ocena: 5, Przeczytałem, Posiadam, 52 książki 2021,

To moje kolejne spotkanie z twórczością B.A.Paris i kolejny raz jestem na Tak.To historia ,gdzie niby nic się nie dzieje,a jednak po podszewką aż buzuje od emocji i tajemnic .
Głowni bohaterowie Alice i Leo wprowadzają się do jednego z domów na osiedlu Circle. Są ,nazwijmy ich "świeżą” parą,która zamieszkuje jedno z mieszkań,które było po okazyjnej cenie.Na osiedlu wszyscy się znają,nawet "podglądają" i można chyłkiem przedostać z ogrodu do ogrodu i skrywa sporo tajemnic.W dodatku okazuje się ,ze Leo też nie jest tym za kogo się podaje ,czy Alice da radę unieść spory bagaż tajemnic? To już trzeba samemu się przekonać.
Muszę przyznać,ze jest to rasowy thriller domestic noir .Napisany przez kobietę dla kobiet i w dodatku z kobiecą postacią w roli głównej. W tym gatunku nie jest ważne to, kto zabił, ani nie jest ważne śledztwo, bo nie jest to kryminał policyjny czy powieść sensacyjna. Tutaj liczy się wiarygodna i przejmująca historia, która może spotkać każdą kobietę. I taką historię kreuje brytyjska pisarka."Terapeutka" to także opowieść o tym, że najtrudniej jest wybaczyć samemu sobie. Jeśli tego nie potrafimy, nie będziemy nigdy umieli wybaczyć innym. A błędy popełnia każdy, tylko nie każdy potrafi się do nich głośno i otwarcie przyznać

Avatar użytkownika - Esclavo
Esclavo
Przeczytane:2021-05-30, Ocena: 3, Przeczytałam,

To dopiero moje drugie spotkanie z autorką, pierwsze było udane, chociaż "Dylemat" okazał się dramatem niż thrillerem, a teraz czas na drugie. I w wersji kryminalnej.

Zapowiadało się dobrze - zamknięte, hermetyczne środowisko za murem osiedla, tajemniczy nieznajomy, zagadkowe zabójstwo i ona, główna bohaterka, która mnie niezwykle irytowała. Kobieta próbuje dociec kto zabił byłą właścicielkę domu, w którym mieszka. Robi to jednak strasznie kulawo, próbuje nazwiązać przyjaźnie, spotyka się z ludźmi i ogólnie dba o swoje życie towarzyskie. I tak toczy się cała powieść. W końcówce akcja przyśpiesza, i to ta taka właściwa. Dowiadujemy się paru ciekawych informacji, jednak nie było to zakończenie, które wbija w fotel.

Nie jest to zła książka, bo konstrukcja jest fajna, pomysł całkiem w porządku, ale główna bohaterka psuje wszystko. I niestety oceniam tę książkę przez jej pryzmat.

B.A.Paris to autorka,kto?ra juz? na całym s?wiecie zdobyła znaczna? rzesze? fano?w.W jej ksia?z?kach czytelnicy odkrywaja? niepokoja?ce historie ba?dz? w sumie niekoniecznie odnajduja? ten tajemniczy urok.A jak zatem było z jej najnowsza? TERAPEUTKA??Zaraz Wam o tym opowiem...
6.5-6.75/10?
Ogo?lnie ta historia ma w sobie cos? przycia?gaja?cego.Małe,strzez?one osiedle i bogaci sa?siedzi,kto?rzy przyjaz?nia? sie? ze soba? od lat.Opro?cz tej wieloletniej przyjaz?ni ła?czy ich takz?e pewien,mrozcny sekret.Kiedy Leo i Alice wprowadzaja? sie? tutaj do nowego domu nie spodziewaja? sie?,z?e ich marzenie o wspo?lnej przyszłos?ci stanie sie? kluczem do prawdziwej katastrofy.Bowiem Alice wkro?tce odkrywa,z?e to wymarzone miejsce zostało naznaczone tragiczna? przeszłos?cia?.Z kaz?dym dniem Alice zaczyna odczuwac? coraz większy niepoko?j jednoczes?nie popadaja?c przy tym w lekka? obseje?,by rozwia?zac? pewna? zagadke? dawnej terapeutki.Musi koniecznie dowiedziec? sie? co tu sie? wydarzyło.Nie jest to jednak proste zadanie,gdy wszyscy ich sa?siedzi woko?ł milcza? jak zakle?ci...
TERAPEUTKA to z pewnos?cia? pozycja,kto?ra? czyta sie? lekko i przyjemnie.Moz?e nie wywoła ona wielkiego dreszczu emocji i ekscytacji,ale zapewni dobra? rozrywke? na kilka godzin.W tej powies?c? moz?na z pewnos?cia? odnalez?c? zaro?wno plusy i minusy.Fabuła sama w sobie jest dos?c? intryguja?ca,a jednoczes?nie zbyt przewidywalna.Akcja biegnie wartko,by z kolejna? strona? ukazac? nam skrywane przez mieszkan?co?w sekrety.Dodatkowo odczuwalny jest tu ro?wniez? niepokoja?cy klimat,kto?ry z czasem zamiast jeszcze bardziej pobudzic? to wzmoz?one napie?cie i zwie?kszyc? zaintersowanie ta? historie?,tak jakby,gdzies? sie? później ulotnił.Natomiast chyba najwie?kszym minusem tej powies?ci sa? zdecydowanie jej postacie.Troche? takie płaskie i nijakie,bez szczego?lnego wyrazu i polotu.Musicie sami sie? zatem przekonać czy najnowsza Paris Was zachwyci czy raczej rozczaruje?
@wydawnictwoalbatros

Avatar użytkownika - alkatraz
alkatraz
Przeczytane:2021-05-08, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2021,

Niestety, szumnie zapowiadana książka nie spełniła moich oczekiwań. ,,Za zamkniętymi drzwiami" to był hit, trzymał w napięciu, mroził krew w żyłach. ,,Terapeutka" jest średniakiem, główna bohaterka bardzo mnie irytowała, akcja też kręciła się w kółko, końcówka też mi świtała, więc nie byłą jakimś zaskoczeniem.

Kup książkę Terapeutka

Na skraju załamania. Audiobook
B.A. Paris 0
Okładka ksiązki - Na skraju załamania. Audiobook

DESZCZOWA NOC, GŁUCHE TELEFONY I TO OKROPNE POCZUCIE WINY... Wszystko zaczęło się tamtej nocy. W lesie. Cass Anderson nie zatrzymała się, by sprawdzić...

Dylemat
B.A. Paris 0
Okładka ksiązki - Dylemat

Jak daleko się posuniesz, by zapewnić osobie, którą kochasz, kilka dodatkowych godzin szczęścia? Czterdzieste urodziny Livii zapowiadają się wyjątkowo...

Skręcona historia
Jakub Ostromęcki