The Kissing Booth. Na odległość

Tom 2 cyklu The Kissing Booth

Kontynuacja zekranizowanej przez Netflix bestsellerowej powieści "The Kissing Booth". Kiedy Noah wyjeżdża na studia, jego relacja z Elle wkracza w nową fazę – związku na odległość. Jak potoczą się ich losy?

Informacje dodatkowe o The Kissing Booth. Na odległość:

Wydawnictwo: Insignis
Data wydania: 2020-06-17
Kategoria: Dla młodzieży
Kategoria wiekowa: 13-15 lat
Tytuł oryginału: The Kissing Booth 2: Going the Distance
Język oryginału: język angielski

Tagi: dla młodzieży netflix ekranizacja

Kup książkę The Kissing Booth. Na odległość

The Kissing Booth. Na odległość - opinie o książce

Z nowym rokiem cel jest taki żeby zmniejszyć swój stos hańby.

A że ostatnio mam przesyt książek samorozwojowych to tym razem sięgnęłam po cos mega lekkiego.
Druga część The kissing booth.

Chociaż książka należy do młodzieżówek to czytało się fajnie. Fabuła mnie wciągnęła i w sumie podobała mi się bardziej niż pierwsza część.

O nastoletniej miłości na odległość, nieporozumieniach i wchodzeniu w dorosłe życie. Chciałabyś się cofnąć w czasie?
Ja chyba tak... Wiele rzeczy zrobiłabym inaczej...

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2020-06-29, Ocena: 5, Przeczytałam, 2020, 52 książki 2020, Dla młodzieży,

"Na odległość " to druga część "The Kissing Booth" autorstwa Beth Reekles. Powieść należy do literatury obyczajowej i jest to kontynuacja losów Ellie i Noah. Postanawiają oni spróbować związku na odległość co z pewnością nie będzie łatwe. Oddaloni o trzy tysiące mil próbują związku na odległość. Jednak schody zaczynają się kiedy Elle widzi post sugerujący że w życiu Noah pojawiła się jakaś przyjaciółka. A jej też coraz ciężej ignorować nowego chłopaka w szkole.
Jak potoczą się losy Elle i Noah? Co powinna zrobić Elle? Czy ich związek ma szansę przetrwać?
Z pewnością jest to książka przepełniona mnóstwem emocji od której ciężko się oderwać. Porusza właśnie problem związku ba odległość i przede wszystkim zaufania.
Miłość, przyjaźń, zaufanie, rodzina, ból, złamane serce, błędy, śmieszne sytuacje to wszystko znajdziecie tutaj.
Co więcej mogę powiedzieć? Czytałam ją z zapartym tchem i bijącym sercem.

Avatar użytkownika - Aneta2944
Aneta2944
Przeczytane:2022-08-22, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2022,

Avatar użytkownika - nataliastragowska
nataliastragowska
Przeczytane:2021-08-13, Ocena: 6, Przeczytałam,

Kolejny tom serii dla młodzieży ;) poznajemy tutaj dalsze przygody Elle Evans oraz braci Flynnów : Lee i Noah. Przed Elle i Noah trudne wyzwanie. Związek na odległość. Noah wyjechał na studia na Harvard, przez co Elle bardzo za nim tęskni. Czuje się też bardzo samotna. To ostatni rok szkoły średniej. Czekają ją trudne decyzję między innymi wybór uczelni oraz kierunek studiów. Dodatkowo, jej najlepszy przyjaciel Lee - również ją zaniedbuje. Teraz dla niego najważniejsze są spotkania z jego dziewczyną Rachel oraz drużyna bassebalowa. W tej ostatniej, chce udowodnić, że jest równie dobry jak jego starszy brat. Dodatkowo pojawia się też nowy kolega - Levi. Między nim a Elle, nawiązuje się specjalną więź. Stają się dla siebie bardzo bliskimi przyjaciółmi i wiedzą, że mogą na sobie polegać i zaufać sobie wzajemnie. Natomiast w życiu Noah, pojawia się nowa koleżanka Amanda. Elle staje się o nią bardzo zazdrosna, co prowadzi do wielu nieporozumień. Czy związek Elle i Noah przetrwa próbę czasu? Jaką rolę w życiu zakochanych odgrywa Amanda i Levi? Czy Lee dalej będzie najlepszym przyjacielem Elle? Czy będzie mogła na nim polegać? Odpowiedzi na te wszystkie pytania, poznacie zapoznając się z tą częścią. Kolejna świetna książka ;) choć jeśli miałabym ją odnieść do filmu - The Kissing Both 2, to jest to przepaść. Choć uwielbiam i film i teraz książkę, to jednak w obu przypadkach akcja i wydarzenia są całkowicie inne ;) w większości jakbyś czytał zupełnie inną książkę ;) jednak obie części są interesujące i wiele się w nich dziejce;) choć i w filmie i w książce wiele wątków jest całkowicie różnych i że sobą nie powiązanych. Dalej jestem zachwycona lekturą. Bardzo się cieszę, że te książki czyta się tak błyskawicznie, wręcz się je połyka. Może też dlatego, że znając już film czytasz je tak błyskawicznie, bo chcesz wiedzieć jak to było w książce ;) idealna lektura dla. Młodzieży i romantyków w każdym wieku ;) świetna lektura na odstresowanie i na kolejny jeden wspaniały dzień ;) ? została mi jeszcze jedna cześć do przeczytania. I czekam na ostatni tom, który ma do mnie dojść w poniedziałek ;) bo jak się okazało, książka miała premierę tego samego dnia co 3 część filmu ;) jeżeli lubicie romantyczne historie to jest to coś dla Was ;) ja uwielbiam takie historie, polecam Wam gorąco i znowu przyznaję ??????????/10 punktów!! ??

Bardzo ciekawa książka opowiadajaca o dalszych losach Noah i Elle. Czy ich związek przetrwa próbe odległości mimo trudności? Nowa szkoła, nowi znajomi, przyjaciele Noah. Jak z tym wszystkim poradziła sobie Elle?

Fajna książka opowiadająca o młodzieńczej miłości i walce o nią

Avatar użytkownika - Kantorek90
Kantorek90
Przeczytane:2020-04-23, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam, Przeczytane w 2020,

Książka zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Sama autorka dorosła przez co ten tom jest bardziej dojrzały, na każdym kroku wywołuje wachlarz emocji, trzyma w napięciu i miejscami niepewności. Opisy przeżyć i emocji bohaterów były wciągające i spowodowały, że książkę czytało się lekko i przyjemnie. W tej części główni bohaterowie przeżywają rozterki miłosne związane z radzeniem sobie z utrzymywaniem miłosnej relacji na odległość. Muszą sobie poradzić z tęsknotą, nadszarpniętym zaufaniem i w końcu również z rozstaniem. Książka doczekała się również ekranizacji, jednak mało jest wątków, które pokrywają się z książką, więc nie należy ich porównywać.

Avatar użytkownika - Nessi98
Nessi98
Przeczytane:2021-10-17, Ocena: 4, Przeczytałam, Książki 2021,
The Kissing Booth
Beth Reekles0
Okładka ksiązki - The Kissing Booth

Elle Evans jest popularną dziewczyną ze szkoły, choć przed sobą ma jeszcze pierwszy pocałunek. Noah Flynn jest znanym podrywaczem, który dla wielu...

The Kissing Booth 2. Domek przy plaży
Beth Reekles0
Okładka ksiązki - The Kissing Booth 2. Domek przy plaży

Elle spędzą wakacje w domku przy plaży, który należy do rodziny Flynnów. Czuje beztroskę i dobrą zabawę, bo wie, że także i tego roku nad...