The Kissing Booth 2. Domek przy plaży

Tytuł oryginału: The Kissing Booth 2. The Beach House
Język oryginału: język angielski
Tłumaczenie: Patrycja Zarawska

Tom 3 cyklu The Kissing Booth

Elle spędzą wakacje w domku przy plaży, który należy do rodziny Flynnów. Czuje beztroskę i dobrą zabawę, bo wie, że także i tego roku nad morzem czekają ją cudowne chwile. Problem jednak leży w tym, że wie też, co stanie się po wakacjach.

W nowym roku szkolnym Noah wyjeżdża na studia, znajdzie się ponad 3000 mil dalej od swojej dziewczyny. Na Harvardzie zaś pojawią się nie tylko nowe obowiązki, ale też i nowi znajomi.

Tagi: Romans dla młodzieży zekranizowane netlfix

Kup książkę The Kissing Booth 2. Domek przy plaży

Opinie o książce - The Kissing Booth 2. Domek przy plaży

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2019-12-31, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2019, 2019, Dla młodzieży, Mam,

Co roku Elle Evans i Lee oraz Noah Flynnowie spędzają udane wakacje w domku przy plaży należącym do rodziny Flynnów.

Elle nie może się doczekać aby znowu wybrać. Się nad morze, jednak w tym roku wszystko ma wyglądać inaczej.

Elle i Noah oficjalnie są parą. Elle nigdy nie była szczęśliwsza. Problemem jest jednak to, że po wakacjach Noah wyjeżdża na studia na Harvardzie.

Czy ich związek ma szansę przetrwać? Czy odważą się spróbować związku na odległość ?

Dodatkowo tego lata ma pojawić się w ich domku dziewczyna Lee, Rachel. Czy relacjeee i Elle się zmienią?

"Domek przy plaży" Beth Reekles jest kontynuacją "The kissing Booth". Długo czekałam, żeby się dowiedzieć jak potoczą się losy bohaterów. Jednak moją ciekawość nie została w pełni zaspokojona.

Czekam, więc na drugą część powieści. Pierwszy rozdział został nawet udostępniony w tej książce.

Powieść zawiera niecałe sto trzydzieści stron, więc naprawdę bardzo szybko się ją czyta. Fabuła jak można, by się spodziewać nie rozwija się jakoś strasznie szybko. Wszystko się dobrze ze sobą łączy. Nie miałam wrażenia, że jest to pisane na siłę. Także Beth Reekles mnie zachwyciła. Podziwiam każdego autora, który ma odwagę wydać swoją książkę.

Powieść należy do literatury młodzieżowej. Mimo że jest to powieść dla młodszych czytelników uważam że nie jest to wstydem kiedy sięgają po nią również osoby starsze. Każdy na prawo czytać to co mu się podoba.

Także gorąco polecam książkę autorki i liczę na to że każdemu się ona spodoba.

The Kissing Booth
Beth Reekles0
Okładka ksiązki - The Kissing Booth

Elle Evans jest popularną dziewczyną ze szkoły, choć przed sobą ma jeszcze pierwszy pocałunek. Noah Flynn jest znanym podrywaczem, który dla wielu...

Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix