The Kissing Booth 2. Domek przy plaży

Tom 3 cyklu The Kissing Booth

Elle spędzą wakacje w domku przy plaży, który należy do rodziny Flynnów. Czuje beztroskę i dobrą zabawę, bo wie, że także i tego roku nad morzem czekają ją cudowne chwile. Problem jednak leży w tym, że wie też, co stanie się po wakacjach.

W nowym roku szkolnym Noah wyjeżdża na studia, znajdzie się ponad 3000 mil dalej od swojej dziewczyny. Na Harvardzie zaś pojawią się nie tylko nowe obowiązki, ale też i nowi znajomi.

Informacje dodatkowe o The Kissing Booth 2. Domek przy plaży:

ISBN: 978-83-66360-01-3
Tytuł oryginału: The Kissing Booth 2. The Beach House
Język oryginału: język angielski
Tłumaczenie: Patrycja Zarawska

Tagi: dla młodzieży zekranizowane netlfix

Kup książkę The Kissing Booth 2. Domek przy plaży

The Kissing Booth 2. Domek przy plaży - opinie o książce

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2019-12-31, Ocena: 5, Przeczytałam, Dla młodzieży, 2019, 52 książki 2019,

Co roku Elle Evans i Lee oraz Noah Flynnowie spędzają udane wakacje w domku przy plaży należącym do rodziny Flynnów.

Elle nie może się doczekać aby znowu wybrać. Się nad morze, jednak w tym roku wszystko ma wyglądać inaczej.

Elle i Noah oficjalnie są parą. Elle nigdy nie była szczęśliwsza. Problemem jest jednak to, że po wakacjach Noah wyjeżdża na studia na Harvardzie.

Czy ich związek ma szansę przetrwać? Czy odważą się spróbować związku na odległość ?

Dodatkowo tego lata ma pojawić się w ich domku dziewczyna Lee, Rachel. Czy relacjeee i Elle się zmienią?

"Domek przy plaży" Beth Reekles jest kontynuacją "The kissing Booth". Długo czekałam, żeby się dowiedzieć jak potoczą się losy bohaterów. Jednak moją ciekawość nie została w pełni zaspokojona.

Czekam, więc na drugą część powieści. Pierwszy rozdział został nawet udostępniony w tej książce.

Powieść zawiera niecałe sto trzydzieści stron, więc naprawdę bardzo szybko się ją czyta. Fabuła jak można, by się spodziewać nie rozwija się jakoś strasznie szybko. Wszystko się dobrze ze sobą łączy. Nie miałam wrażenia, że jest to pisane na siłę. Także Beth Reekles mnie zachwyciła. Podziwiam każdego autora, który ma odwagę wydać swoją książkę.

Powieść należy do literatury młodzieżowej. Mimo że jest to powieść dla młodszych czytelników uważam że nie jest to wstydem kiedy sięgają po nią również osoby starsze. Każdy na prawo czytać to co mu się podoba.

Także gorąco polecam książkę autorki i liczę na to że każdemu się ona spodoba.

Avatar użytkownika - nataliastragowska
nataliastragowska
Przeczytane:2021-08-13, Ocena: 6, Przeczytałam,

Kolejna, leciutka i bardzo przyjemna pozycja dla młodzieży. Poznajemy tutaj dalsze losy Elle Evans, Lee i Noah Flynnow.

W te wakacje wszystko jest inaczej. Niby znowu są wszyscy razem w domku nad morzem. Jednak relacje są teraz zupełnie inne. Elle i Noah oficjalnie są parą. Starają się spędzić ze sobą jak najwięcej czasu, bo wiedzą, że to mogą być ich ostatnie wspólne wakacje ??? w domku. Poza tym czeka ich ciężka próba. Noah niedługo wyjeżdża na studia na Harvard. Będzie na drugim końcu kraju i nie wiadomo jak dalej potoczy się ich relacja. Zatem aby nie myśleć o smutnych sprawach, korzystają z wakacji w pełni i chcą się sobą nacieszyć ;) dodatkowo w tym roku na parę dni przyjedzie też Rachel - dziewczyna Lee. Wspólnie korzystają z wakacji i świetnie się bawią ;)

Poznajemy tutaj dalsze losy bohaterów, którzy stają przed dylematami takimi jak : studia na drugim końcu kraju, związek na odległość oraz ostatni rok szkoły średniej ;) przyjemna, dosyć krótka kolejna wakacyjna lektura ;) ta seria jest moją ulubioną, więc mogę nie być obiektywna w ocenie ;) co nie zmienia faktu, że absolutnie ją Wam polecam!! ? czyta się błyskawicznie i naprawdę z ogromną przyjemnością ;) myślę, że max 2 godzinki i lektura za Wami ;) przyznaję kolejne ??????????/10 punktów i zapraszam Was do zapoznania się z tą letnią serią dla młodzieży ;) ?

Elle, Noah i Lee spędzają możliwie ostatnie wspólne wakacje w domku przy plaży. Ta krótka część opowiada o ich wakacjach, rozwijającej się miłości, strachu przed wyjazdem Noah i ich świetnej zabawie podczas tego ostatniego urlopu razem

Avatar użytkownika - Kantorek90
Kantorek90
Przeczytane:2020-04-07, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam, Przeczytane w 2020,

Krótka wakacyjna historyjka, która może nic nie wnosi do głównej historii bohaterów znanych z pierwszej części, ale jest łącznikiem między pierwszą, a drugą częścią perypetii Elle Evans i braci Flynów, którzy co roku spędzają wakacje w domku na plaży, który należy do rodziny chłopców. Książka do przeczytania w jeden wieczór. Jedyne co mi w niej nie odpowiadało to zachowanie matki Flynów, która sprawia wrażenie niezadowolonej ze szczęścia starszego z synów i na każdym kroku stara się zniechęcić Elle. Bliżej mi do filmowej kreacji tej postaci, która jest bardzo ciepła i traktuje główną bohaterkę jak własną córkę.

Avatar użytkownika - Nessi98
Nessi98
Przeczytane:2021-10-17, Ocena: 5, Przeczytałam, Książki 2021,
The Kissing Booth. Za kółkiem przez Stany
Beth Reekles0
Okładka ksiązki - The Kissing Booth. Za kółkiem przez Stany

Wciągająca romantyczna historia z bestsellerowej serii "The Kissing Booth", na podstawie której powstały trzy filmy Netflixa! Wszyscy wiedzą, że związek...

The Kissing Booth
Beth Reekles0
Okładka ksiązki - The Kissing Booth

Elle Evans jest popularną dziewczyną ze szkoły, choć przed sobą ma jeszcze pierwszy pocałunek. Noah Flynn jest znanym podrywaczem, który dla wielu...