The Kissing Booth 3 – już wkrótce premiera kolejnej części popularnego filmu dla młodzieży 

Data: 2021-07-07 12:26:18 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Kojarzycie romantyczną historię Elle oraz jej chłopaka Noaha? Już wkrótce na Netflixie pojawi się kolejny sezon popularnej serii filmów The Kissing Booth

Obrazek w treści The Kissing Booth 3 – już wkrótce premiera kolejnej części popularnego filmu dla młodzieży  [jpg]

  • W 2021 roku premierę będzie miał 3 film z cyklu The Kissing Booth.
  • W lipcu Netflix opublikował premierowy zwiastun serialu. 
  • To kolejna część z cyklu The Kissing Booth

The Kissing Booth to, obok cyklu Do wszystkich chłopców…, jedna z najpopularniejszych serii filmowych dla młodzieży na Netflixie. Ciesząca się ogromnym zainteresowaniem historia Elli oraz jej chłopaka wkrótce doczeka się kontynuacji w postaci trzeciej części. 

The Kissing Booth 3 – opis

Co wydarzy się w najnowszej części przygód nastolatków? Tym razem Ella stoi przed niemałym problem – już po wakacjach ma trafić do college’u jednak dziewczyna nie jest pewna, gdzie tak naprawdę chciałaby się uczyć. Z jednej strony pragnie bowiem podążać za swoim chłopakiem, Noahem. Pamięta jednak także o dawnej obietnicy, którą złożyła Lee i w której zobowiązała się, że będzie studiować na tej samej uczelni, co on. 

Elle stoi przed trudnym zadaniem, bowiem wie, że niezależnie od podjętej decyzji, skrzywdzi jednego z chłopców, których kocha. Jaką decyzję podejmie?

The Kissing Booth 3 – już wkrótce premiera 

The Kissing Booth 3 to kontynuacja świetnie przyjętych poprzednich części filmowego cyklu – The Kissing Booth oraz The Kissing Booth 2. W najnowszej odsłonie filmowej sagi widzowie kolejny raz spotkają się z ulubionymi postaciami, w które wcielają się Joey King, Jacob Elordi oraz Joel Courtney. 

Trzecia część z cyklu wyreżyserowana została przez Vince'a Marcello. Pomimo sporych oczekiwań ze strony widzów, Netflix wciąż nie ujawnił dokładnej daty premiery najnowszej części cyklu. Wiele wskazuje jednak na to, że film trafi na platformę streamingową jeszcze w czasie wakacji 2021. 

The Kissing Booth 3 – zwiastun

W środę, 7 lipca, Netflix udostępnił oficjalny zwiastun młodzieżowej produkcji. Na ekranach widzowie mogą zobaczyć znanych już bohaterów i najważniejsze sceny z nadchodzącej produkcji. 

The Kissing Booth – popularny cykl filmowy oparty na książkach 

Popularna seria filmowa z udziałem młodych gwiazd Hollywood to nie zasługa jedynie zgranego zespołu scenopisarskiego, ale przede wszystkim – atrakcyjnych powieści dla młodzieży, które stały się podstawą dla realizacji serialu. 

Pierwszy film z cyklu The Kissing Booth powstał na podstawie książki o tej samej nazwie, która stworzona została przez Beeth Reekles. Wraz z popularnością pierwszego tomu, na rynku ukazały się również kontynuacje w postaci książek: The Kissing Booth. Na odległość oraz The Kissing Booth. Domek przy plaży

Pierwszą książkę z cyklu kupić można w popularnych księgarniach internetowych: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
The Kissing Booth 2. Domek przy plaży
Beth Reekles1
Okładka książki - The Kissing Booth 2. Domek przy plaży

Elle spędzą wakacje w domku przy plaży, który należy do rodziny Flynnów. Czuje beztroskę i dobrą zabawę, bo wie, że także i tego roku nad...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy
Recenzje miesiąca
Virion. Legenda miecza. Krew
Andrzej Ziemiański ;
Virion. Legenda miecza. Krew
Wyrok
Christina Dalcher
Wyrok
Czarownik
Anniina Mikama
Czarownik
To coś w śniegu
Sean Adams
To coś w śniegu
Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;
Herbaciane róże
Wings of the Heart
Anna Purowska
Wings of the Heart
Minka i jej kocie przygody
Anna Bichalska ;
Minka i jej kocie przygody
Sny umarłych
Bora Chung
Sny umarłych
Cienie zostaną za nami
Katarzyna Majewska-Ziemba
Cienie zostaną za nami
Pokaż wszystkie recenzje