The Kissing Booth. Za kółkiem przez Stany

Wciągająca romantyczna historia z bestsellerowej serii "The Kissing Booth", na podstawie której powstały trzy filmy Netflixa!

Wszyscy wiedzą, że związek na odległość jest trudny, zwłaszcza gdy jest się z takim ciachem jak Noah Flynn. Elle wciąż jest w szoku, że jej niepokorny chłopak złagodniał, dostał się na Harvard i pozostawił po sobie pustkę. Kalifornia bez niego wcale nie jest fajna. Elle ma więc tylko jedno wyjście: wybrać się na Wschodnie Wybrzeże. Zapowiada się megaprzejażdżka przez Stany!

Spakować się do kabrioletu swojego najlepszego kumpla i wyruszyć Route 66 w poszukiwaniu przygód - czy może być coś lepszego? Chyba tylko świadomość, że na końcu drogi ktoś na ciebie czeka.

Informacje dodatkowe o The Kissing Booth. Za kółkiem przez Stany:

Wydawnictwo: Insignis
Data wydania: 2021-04-14
Kategoria: Dla młodzieży
Tytuł oryginału: The Kissing Booth: Road Trip!
Tłumaczenie: Patrycja Zarawska

Kup książkę The Kissing Booth. Za kółkiem przez Stany

The Kissing Booth. Za kółkiem przez Stany - opinie o książce

Avatar użytkownika - Aneta2944
Aneta2944
Przeczytane:2022-08-28, Ocena: 3, Przeczytałam, 26 książek 2022,

Nie ukrywam, że filmy chyba nieco bardziej przypadły mi do gustu jeśli chodzi o serię The Kissing Booth, jednak jakoś sobie nie potrafię odmówić, gdy wychodzą kolejne części czy nowelki i tym drugim jest właśnie ,,Za kółkiem przez Stany" - to opowiadanie o tym jak Elle i Lee wybierają się kabrioletem do Noah, który jest na Harvardzie i Rachel, która jest w okolicy.

Mamy okazję śledzić ich przygodę, co było w sumie dosyć interesujące - autorka w miarę szczegółowo opisuje miejsca, w których się zatrzymują i tworzy im całkiem niezłe wspomnienia. Nie zabrakło tu również humoru sytuacyjnego, dosyć subtelnego swoją drogą. Autorka ma przyjemne pióro, równie niewymagające, jak język, którym się posługuje. Czytało mi się dosyć przyjemnie, była ciekawym urozmaiceniem głównej historii, jednak... Nie ukrywam, że choć sporo się działo, to trochę mnie nudziła i raczej nie była niezbędna. Okładka jest dosyć ładna i przyjemna dla oka, pasuje dla reszty serii.

Reasumując ,,The Kissing Booth. Za kółkiem przez Stany" to przyjemna lektura, nawet momentami zabawna, no i tu się pojawia ,,ale"... Nie ukrywam, że nie jest to niezbędna książka czy może bardziej opowiadanie i nic nie wnosi do głównej historii - jest też trochę nudnawa, mimo że działo się dosyć sporo. To nieco podobna sytuacja, jak w przypadku ,,Domek przy plaży" i myślę, że spokojnie można było je umieścić w książkach z główną historią. Jak już wspominałam - czytało mi się naprawdę przyjemnie - to fajny przerywnik między czymś bardziej wymagającym, lekka nowelka, która raczej zbyt długo w pamięci nie zostanie, no i nic konkretnego nie wprowadza.

Avatar użytkownika - nataliastragowska
nataliastragowska
Przeczytane:2021-08-14, Ocena: 6, Przeczytałam,

Przedostatnia z 5 książek z serii dla młodzieży The Kissing Both. Tym razem przygody dotyczą głównie Elle Evans i Lee Flynna. Mieli oni początkowo podczas ferii letnich lecieć do Bostonu, by móc się spotkać z Noah - chłopakiem Elle i bratem Lee. Jednak ostatecznie, postanowili ruszyć z Kalifornii do Bostonu samochodem by móc przeżyć przygodę życia. Choć podróż w jedną stronę zajmuje im kilka dni, postanawiają wykorzystać tę podróż na maksa. Zobaczyć to co się da po drodze i przeżyć niezapomniane chwile. Przede wszystkim jednak Elle i Lee mogą się sobą w końcu nacieszyć. Dwójka najlepszych przyjaciół i podróż życia ;) czego chcieć więcej? ;) mają po drodze mnóstwo przygód i niezapomnianych wrażeń. Gdy wreszcie docierają na miejsce, Noah jest wniebowzięty, że ma wreszcie swoją dziewczynę tuż obok siebie. Wraz ze swoją przyjaciółką Amandą, pokazuje dziewczynie i bratu Boston, okoliczne knajpy, zapoznaje ich ze swoimi znajomymi. Gdy Lee wyjeżdża na kilka dni, by spotkać się że swoją dziewczyną Rachel, Elle i Noah wreszcie mogą spędzić czas tylko sam na sam ;) dowiadujemy się o kolejnych ich wspólnych chwilach i o miłości, jaką siebie wzajemnie dużą, mimo dzielącej ich odległości. Pokonali wszelkie problemy i teraz są w końcu bardzo szczęśliwi ;) ? tak naprawdę to zazdroszczę Lee i Elle tej podróży autem przez Stany ;) taka spontaniczna podróż, dzięki której mogą przeżyć wspaniałe przygody i poznać kawałek kraju ;) oczywiście w filmie ta sytuacja jest przedstawiona zupełnie inaczej, co powoduje, że książka jest jeszcze bardziej interesująca i można poznać znacznie więcej szczegółów ;) chciałabym też kiedyś móc przeżyć taką podróż życia, choć chyba nie będzie mi już dane ;) niemniej jednak do tej pozycji też Was gorąco zachęcam ;) jest króciutka, maksymalnie godzinka czytania ;) i przede wszystkim idealna na trwające jeszcze lato ?? zatem polecam Wam gorąco i jak w przypadku całej serii, wystawiam ??????????/10 punktów bo uwielbiam tę serię książek jak i filmy ?

Avatar użytkownika - sylagas
sylagas
Przeczytane:2021-07-18, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2021, Mam,

Bardzo fajna książka opowiadająca o przygodnie jaką doświadczają główni bohaterowie gdy samochodem przemierzają stany. Część ta jak cała seria bardzi fajna choć troche zawiodłam się, że tak szybo się skończyła gdyż 100 stron to prawie nic.
Jednakże wszystkim który czytają serię The Kissing Booth i śledzą losy Elle, Lee i Noah serdecznie polecam sięgnąć i do tego króciutkiego epizodu.

Avatar użytkownika - Nessi98
Przeczytane:2021-05-23, Ocena: 3, Przeczytałam, Mam, Przeczytane w 2021,
The Kissing Booth 2. Domek przy plaży
Beth Reekles0
Okładka ksiązki - The Kissing Booth 2. Domek przy plaży

Elle spędzą wakacje w domku przy plaży, który należy do rodziny Flynnów. Czuje beztroskę i dobrą zabawę, bo wie, że także i tego roku nad...

The Kissing Booth
Beth Reekles0
Okładka ksiązki - The Kissing Booth

Elle Evans jest popularną dziewczyną ze szkoły, choć przed sobą ma jeszcze pierwszy pocałunek. Noah Flynn jest znanym podrywaczem, który dla wielu...