The Naturals. Genialne umysły

Tom 1 cyklu The Naturals

Siedemnastoletnia Cassie ma niezwykły talent - łącząc najdrobniejsze szczegóły, potrafi powiedzieć, kim jesteś i czego pragniesz. Jednak nigdy nie traktowała tej naturalnej zdolności poważnie, aż do chwili, gdy do jej drzwi zapukało FBI. Stworzono tajny program wykorzystujący wyjątkowych nastolatków do rozwiązywania niewyjaśnionych spraw kryminalnych sprzed lat i Cassie jest im potrzebna.

Dziewczyna nie zdaje sobie sprawy, że grozi jej większe niebezpieczeństwo niż stawienie czoła kilku niewyjaśnionym zabójstwom, zwłaszcza gdy musi zamieszkać z grupą nastolatków, których umiejętności są równie nietypowe jak jej własne. Sarkastyczny, zamożny Michael ma talent w odczytywaniu emocji, którego używa, by przeniknąć do głowy Cassie - i nie tylko. Ponury Dean dzieli z Cassie dar profilowania, ale trzyma ją na dystans.

Wkrótce stanie się jasne, że nikt w programie naturalsi nie jest tym, za kogo się podaje. A gdy pojawia się nowy morderca, niebezpieczeństwo jest bliżej, niż kiedykolwiek mogła wyobrazić sobie Cassie. Uwiezieni w śmiertelnej grze w kotka i myszkę naturalsi będą musieli wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, by po prostu przetrwać.

Informacje dodatkowe o The Naturals. Genialne umysły:

The Naturals. Genialne umysły - opinie o książce

Avatar użytkownika - edytaosinska
edytaosinska
Przeczytane:2024-03-19, Ocena: 5, Przeczytałam,

„The naturals. Genialne umysły”. to pierwszy tom cyklu od Jennifer Lynn Barnes @authorjenlynnbarnes

Dawno mnie tak nie wciągnęła młodzieżówka. Od pierwszych stron po ostatnią nie mogłam się od niej oderwać. Znalazłam tutaj również pełno emocji i zwrotów akcji!

Podobał mi się pomysł na intrygę i fabułę a przedstawienie bohaterów jako osoby z ponad naturalnymi talentami, które doskonale nadają się do analizy zbrodni był świetnie trafiony! Dzięki temu mogli odgadywać intencję morderców a odczytywanie gestów i analizowanie dowodów stwarza gotowość do rozwiązywania najbardziej skomplikowanych spraw kryminalnych.

„The Naturals” to bardzo wciągająca powieść, którą polecam! Nie mogę doczekać się kolejnej części. Tutaj każda strona skrywa nową tajemnicę, a każdy rozdział zaskakuje i trzyma w napięciu. To opowieść o odkrywaniu siebie, przyjaźni i wyborach, które definiują często nasze życie.

Avatar użytkownika - agnieszka_rowka
agnieszka_rowka
Przeczytane:2024-02-16, Przeczytałam,
Naznaczeni
Jennifer Lynn Barnes0
Okładka ksiązki - Naznaczeni

Niewyjaśnione zagadki z przeszłości nie dają o sobie zapomnieć. Siedemnastoletnia Cassie ma naturalną zdolność rozszyfrowywania ludzi. Na podstawie najdrobniejszych...

The Inheritance Games. Ostatni gambit
Jennifer Lynn Barnes0
Okładka ksiązki - The Inheritance Games. Ostatni gambit

Ostatni gambit to trzeci tom cyklu młodzieżowego The Inheritance Games. Avery Kylie Grambs jakiś czas temu odziedziczyła ogromny majątek po zmarłym miliarderze...