To, co lśni

Sztuką jest dostrzec prawdziwy blask wśród niewiele wartych błyskotek

Nicole miała mieć wszystko. Dziewczęta takie jak ona - piękne córki wpływowych rodziców - mogą przebierać w życiowych szansach. Studia na elitarnej uczelni, praca w prestiżowym magazynie i miłość najbliższych sprawiają, że jej życie wypełnia blask.

Ale nie ma światła bez ciemności, a los prędzej czy później każdemu pokaże swoje mroczne oblicze. Rodzice Nicole giną w zamachu terrorystycznym. Zdruzgotana dziewczyna zostaje sama na świecie.

Życie odsłoni przed nią cały swój blask i wielki mrok. Kolejne miłości przyniosą jej zarówno szczęście, jak i ból, a wyzwania sprawią, że Nicole stanie się silniejsza.

Czy odkryje, co jest w życiu najważniejsze?

I czy mimo zawirowań losu - zdoła poznać samą siebie?

Olśniewająca i pełna nadziei powieść o blaskach i mrokach życia. Ukochana pisarka milionów kobiet przypomina, że to, co lśni najjaśniej, nie zawsze ma największą wartość.

Informacje dodatkowe o To, co lśni:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2021-06-16
Tłumaczenie: Anna Tomczyk

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna bóg

Kup książkę To, co lśni

To, co lśni - opinie o książce

Nie mogłam w nocy spać więc przeczytałam całą książkę Danielle Steel w ciągu kilku godzin. Dawno nie czytało mi się tak przyjemnie i sprawnie. Lubię styl autorki i chociaż to obyczajówka, które czytam dużo rzadziej niż kryminały to wciągnęła mnie na maksa. Autorka porusza tu kilka tematów: bogactwa, chciwości, przyjaźni, miłości, zdrady, ciężkiej choroby, bezpieczeństwa, wykorzystywania itp. Główna bohaterka jest naiwna ale naiwność często idzie w parze z młodością i brakiem doświadczenia. Jak mówiła moja babcia: nie to złoto co się świeci. Coco potrzebowała dwudziestu lat aby się ogarnąć i zrozumieć co i kto jest dla niej w życiu najważniejszy. Po drodze popełnia kilka błędów i długo się uczy ale zakończenie rekompensuje te wszystkie zdarzenia na plus. Polubiłam tę dziewczynę.

Happy birthday
Danielle Steel0
Okładka ksiązki - Happy birthday

Historia trojga ludzi, których urodziny wyrywają z pędzącego pociągu codzienności. Valerie to guru wytwornego życia. Jednak nawet mistrzowie chirurgii...

Piękność
Danielle Steel0
Okładka ksiązki - Piękność

Nieoczekiwana podróż w poszukiwaniu siebie Veronique jest jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek - pojawia się na okładkach prestiżowych magazynów...