To lubię kodowanie. Ćwiczenia ortograficzne dla uczniów klas 1-3

Kto lubi wkuwać ortograficzne regułki i na dodatek uczyć się wyjątków? Przecież to nuda!

A kto lubi kodowanie? To świetna zabawa i umiejętność dziś równie niezbędna, jak znajomość liter i tabliczki mnożenia. Uczy logicznego myślenia i umożliwia współtworzenie świata cyfrowego. Może też pomóc w nauce ortografii - i to w sposób ciekawy i niebanalny.

Książka ,,To lubię - kodowanie. Ćwiczenia ortograficzne dla uczniów klas 1-3" to połączenie przyjemnego z pożytecznym: atrakcyjnego dla dziecka kodowania z konieczną nauką ortografii.

Informacje dodatkowe o To lubię kodowanie. Ćwiczenia ortograficzne dla uczniów klas 1-3:

Wydawnictwo: Aksjomat
Data wydania: 2021-01-11
Kategoria: Edukacyjne

Kup książkę To lubię kodowanie. Ćwiczenia ortograficzne dla uczniów klas 1-3

Przedszkolak koduje z wiewiórką
Weronika Adamska0
Okładka ksiązki - Przedszkolak koduje z wiewiórką

Umiejętność kodowania daje szansę współtworzenia świata cyfrowego, a nie tylko biernego korzystania z mediów. Warto ją rozwijać od najmłodszych lat. ...

To lubię kodowanie. Ćwiczenia z matematyki dla uczniów klas 1-3
Weronika Adamska0
Okładka ksiązki - To lubię  kodowanie. Ćwiczenia z matematyki dla uczniów klas 1-3

Kto lubi wkuwać tabliczkę mnożenia i rozwiązywać nużące zadania? Przecież to nuda! A kto lubi kodowanie? To świetna zabawa i umiejętność dziś równie...