To twoje życie: Pokochaj je

To nie jest książka, która ma cię nauczyć, jak żyć. Bo tego nauczy cię samo życie. Ta książka może dodać otuchy, a czasem nawet i rozbawić. Jeśli się wahasz - wskaże właściwy kierunek. Jeśli się boisz - natchnie odwagą. Jeśli zbytnio przejmujesz - podpowie, co jest naprawdę ważne, a co niewarte ani chwili twojej uwagi.

Wszyscy jesteśmy uczniami w szkole życia i choć zwykle nie brak nam dobrych chęci - niektóre lekcje okazują się dla nas za trudne. Część z nich przegapiamy lub ignorujemy. Inne niewłaściwie interpretujemy. W efekcie cierpimy, błądzimy lub powtarzamy wciąż te same błędy. A przecież życie chce od nas tylko jednego: byśmy je pokochali - takim, jakie jest. I byśmy przeżyli je najlepiej, jak tylko potrafimy.

Psycholożka Katarzyna Miller wspólnie z dziennikarką Joanną Olekszyk w 24 rozmowach-lekcjach poruszają tematy bliskie każdemu z nas: problem z poczuciem własnej wartości, samotność w związku, lęk przed bliskością, sztywność w relacjach, nieumiejętność wyznaczania granic, głód akceptacji, bolesne dzieciństwo czy dawne urazy. Tłumaczą, skąd się wzięły i jaką rolę mają do odegrania. Radzą, by spojrzeć na nie w nowy sposób i włożyć trochę wysiłku w zmianę swojego myślenia (pomogą w tym praktyczne ćwiczenia pod koniec każdego rozdziału).

Ostatecznie to tylko od ciebie zależy, jakie będziesz mieć życie. A może być naprawdę cudowne!

Informacje dodatkowe o To twoje życie: Pokochaj je:

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2020-03-25
Kategoria: Poradniki
Tłumaczenie: brak

Tagi: bóg Samodzielne rozwiązywanie problemów i rozwój osobisty

Kup książkę To twoje życie: Pokochaj je

To twoje życie: Pokochaj je - opinie o książce

To książka, która ma w sobie tyle inspirujących cytatów, że głowa mała.

Podziwiam Katarzynę Miller za podejście do życia. Nie jest łatwo być tak zdecydowanym w swoich poglądach i mówić to, co nie zawsze jest dobrze przyjmowane przez społeczeństwo.

Każda z książek wnosi coś nowego do życia. Dużo jeszcze przede mną z tej serii. Uwielbiam je i na pewno przeczytam wszystkie. Mocna, prawdziwa i bez koloryzowania.

Avatar użytkownika - edytadt
edytadt
Przeczytane:2022-06-12, Ocena: 5, Przeczytałam, 12 książek 2022,

Poradnik pełen pozytywnej energii!

Daj się pokochać dziewczyno
Katarzyna Miller, Joanna Olekszyk0
Okładka ksiązki - Daj się pokochać dziewczyno

Jak kochać mądrze siebie i partnera? Jak znaleźć prawdziwe uczucie? Jak wskrzesić ogień w długotrwałym związku? Jak pozbierać się po zdradzie i na nowo...