To twoje życie: Pokochaj je

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2020-03-25
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788381321402
Liczba stron: 250
Język oryginału: polski
Tłumaczenie: brak

Ocena: 5 (1 głosów)

To nie jest książka, która ma cię nauczyć, jak żyć. Bo tego nauczy cię samo życie. Ta książka może dodać otuchy, a czasem nawet i rozbawić. Jeśli się wahasz - wskaże właściwy kierunek. Jeśli się boisz - natchnie odwagą. Jeśli zbytnio przejmujesz - podpowie, co jest naprawdę ważne, a co niewarte ani chwili twojej uwagi.

Wszyscy jesteśmy uczniami w szkole życia i choć zwykle nie brak nam dobrych chęci - niektóre lekcje okazują się dla nas za trudne. Część z nich przegapiamy lub ignorujemy. Inne niewłaściwie interpretujemy. W efekcie cierpimy, błądzimy lub powtarzamy wciąż te same błędy. A przecież życie chce od nas tylko jednego: byśmy je pokochali - takim, jakie jest. I byśmy przeżyli je najlepiej, jak tylko potrafimy.

Psycholożka Katarzyna Miller wspólnie z dziennikarką Joanną Olekszyk w 24 rozmowach-lekcjach poruszają tematy bliskie każdemu z nas: problem z poczuciem własnej wartości, samotność w związku, lęk przed bliskością, sztywność w relacjach, nieumiejętność wyznaczania granic, głód akceptacji, bolesne dzieciństwo czy dawne urazy. Tłumaczą, skąd się wzięły i jaką rolę mają do odegrania. Radzą, by spojrzeć na nie w nowy sposób i włożyć trochę wysiłku w zmianę swojego myślenia (pomogą w tym praktyczne ćwiczenia pod koniec każdego rozdziału).

Ostatecznie to tylko od ciebie zależy, jakie będziesz mieć życie. A może być naprawdę cudowne!

Tagi: Samodzielne rozwiązywanie problemów i rozwój osobisty

Kup książkę To twoje życie: Pokochaj je

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - To twoje życie: Pokochaj je

To książka, która ma w sobie tyle inspirujących cytatów, że głowa mała.

Podziwiam Katarzynę Miller za podejście do życia. Nie jest łatwo być tak zdecydowanym w swoich poglądach i mówić to, co nie zawsze jest dobrze przyjmowane przez społeczeństwo.

Każda z książek wnosi coś nowego do życia. Dużo jeszcze przede mną z tej serii. Uwielbiam je i na pewno przeczytam wszystkie. Mocna, prawdziwa i bez koloryzowania.

Link do opinii
Inne książki autora
Daj się pokochać dziewczyno
Katarzyna Miller, Joanna Olekszyk0
Okładka ksiązki - Daj się pokochać dziewczyno

Jak kochać mądrze siebie i partnera? Jak znaleźć prawdziwe uczucie? Jak wskrzesić ogień w długotrwałym związku? Jak pozbierać się po zdradzie i na nowo...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Tam, gdzie nie pada
Michael Sowa
Tam, gdzie nie pada
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy