reklama

Tomek i przyjaciele. Najlepsza lokomotywa wygrywa!

Tomek i Emilka sprzeczają się ze sobą o to, kto z nich lepiej poradzi sobie z pracą podczas długiego, ciężkiego dnia. Pomimo że starają się jak mogą, nie wszystko idzie tak, jak sobie zaplanowali.
Serial Tomek i przyjaciele™ został stworzony przez Brittę Allcroft na podstawie Serii kolejowej autorstwa wielebnego W. Awdry'ego. Opowieści o małej niebieskiej lokomotywie i jej przygodach na wyspie Sodor są znane i kochane przez dzieci na całym świecie od 1984 roku. Tomek i przyjaciele zajmują szczególne miejsce w sercach wielu osób i od lat są stałym elementem dziecięcych pokoików i półek z książkami. Serial Tomek i przyjaciele można znaleźć w serwisach Netflix i YouTube, a teraz także w formie e-booków i audiobooków.
Tomek i przyjaciele oraz powiązane znaki towarowe są własnością firmy Mattel i są używane na licencji Mattel Europa. © 2021 Mattel
Parowóz Tomek i jego przyjaciele™
STWORZONY PRZEZ BRITT ALLCROFT
Na podstawie Serii Kolejowej pastora W. Awdry’ego
© 2021 Gullane (Thomas) Limited. Parowóz Tomek i jego przyjaciele™ oraz Tomek i przyjaciele
to znaki towarowe Gullane (Thomas) Limited.
Nazwa Parowóz Tomek i jego przyjaciele oraz jej logo to znaki usługowe Reg. U.S. Pat & TM. Off.
© 2021 HIT Entertainment Limited.

Informacje dodatkowe o Tomek i przyjaciele. Najlepsza lokomotywa wygrywa!:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2022-04-15
Kategoria wiekowa: 0-3 lat
Tłumaczenie: Aleksandra Bąk

Tagi: #tomekiprzyjaciele

Kup książkę Tomek i przyjaciele. Najlepsza lokomotywa wygrywa!

Tomek i przyjaciele. Najlepsza lokomotywa wygrywa! - opinie o książce

Tym razem z synkiem sięgnęliśmy po audiobook "Tomek i przyjaciele. Najlepsza lokomotywa wygrywa!". Oczywiście czyta Leszek Filipowicz. Jego głos sprawia, że każde dziecko będzie zainteresowane słuchaniem bajki. Tomek i Emilka otrzymali ciężkie zadanie. Mają dużo pracy. Kto pierwszy skończy, ten wygra. Jak myślicie, kto zwycięży? Jak będzie wyglądała ich praca? Czy będą uczciwie wykonywać powierzone im zadania? Kto będzie zadowolony, a kto rozczarowany? Na te pytania odpowiedzi znajdziecie podczas słuchania tej bajeczki. Mój synek z zapartym tchem słuchał tej historii. Miał nadzieję, że wygra Tomek, jego imiennik. Czy miał rację? Doskonała bajka dla najmłodszych czytelników. Bawi i uczy. Polecamy bajkę "Tomek i przyjaciele. Najlepsza lokomotywa wygrywa!" mommy_and_books i syn.
Doskonalenie jakości w bankach
Opracowanie zbiorowe0
Okładka ksiązki - Doskonalenie jakości w bankach

Na obecnym etapie rozwoju rynku usług bankowych w Polsce często w działalności banków nie wystarczy już tylko kształtowanie świadomości i postaw...

Epoka lodowcowa. Mocne uderzenie. Opowieść
Opracowanie zbiorowe0
Okładka ksiązki - Epoka lodowcowa. Mocne uderzenie. Opowieść

Wiewiór znowu nabroił! Przyjaciele wyruszają więc światu na ratunek. Czy uda im się zatrzymać pędzącą asteroidę i zapobiec kosmicznej katastrofie? Na podstawie filmu...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska