Toskania. Eksploruj!

Eksploruj! Toskania

Zaplanuj podróż do Toskanii i przeżyj niezapomniane chwile!

Toskania - ten przewodnik jest inny niż wszystkie! Nie znajdziesz w nim szczegółowego spisu obiektów, godzin otwarcia, numerów telefonów, które i tak lepiej sprawdzić online. Jest za to wyselekcjonowany zbiór niezapomnianych doświadczeń, by stworzyć wyjątkową podróż, pasującą do indywidualnych upodobań.

.STWÓRZ WŁASNĄ PODRÓŻ - zaplanuj wyjątkowe przygody, wybierz najciekawsze atrakcje

.ODKRYWANIE I RESET - odkryj nieznane miejsca i nową perspektywę

.RUSZ WYOBRAŹNIĄ - znajdź własną ścieżkę z podpowiedziami miejscowych przewodników

.PODRÓŻUJ ODPOWIEDZIALNIE - bądź ostrożny, wspieraj lokalną, społeczność i miej pozytywny wpływ na otoczenie

OBIETNICA LONELY PLANET

Mówimy, jak jest. To nasza praca, by każda podróż była niezwykłym doświadczeniem. To, co polecamy, opiera się na niezależnych wyborach, i nie mają na to wpływu zewnętrze czynniki. Nasze porady pochodzą z pierwszej ręki, więc możesz na nas polegać - pomożemy ci spędzić niezapomniane wakacje!

Informacje dodatkowe o Toskania. Eksploruj!:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2023-06-14
Kategoria: Inne
Tytuł oryginału: Experience Tuscany

Kup książkę Toskania. Eksploruj!

Extraordinary X-Men - Inhumans kontra X-Men
Okładka ksiązki - Extraordinary X-Men - Inhumans kontra X-Men

Kiedy okazuje się, że chmura terrigenu lada chwila zatruje środowisko na całej Ziemi, wskutek czego planeta stanie się miejscem nie do życia dla mutantów...

Punisher Max. Tom 8
Okładka ksiązki - Punisher Max. Tom 8

Frank Castle, samozwańczy mściciel zwany Punisherem, od lat toczy samotną walkę z nowojorskimi przestępcami. I robi to tak bezwzględnie, że rodziny mafijne...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;