Trump pod ostrzałem

Książka, o której Biały Dom marzył, żeby się nie ukazała. Najgorętszy tytuł 2019 roku po polsku już w dniu światowej premiery!

,,Im ktoś bardziej się zbliża do Trumpa, tym bardziej się niepokoi jego stanem psychicznym. Wszyscy ci ludzie zastanawiają się, jak to wszystko się skończy - dla niego, dla Ameryki i dla świata".

Podobnie jak i poprzedniej książki Michaela Wolffa, także i tej prezydentowi Trumpowi nie udało się zablokować. Dzięki temu dostajemy unikalny i najświeższy - bo autor skończył swoje śledztwo pod koniec lutego - wgląd w to, jak wyglądają dzisiaj kulisy rządzenia najpotężniejszym państwem świata.

To, o czym prokurator Mueller napisał w swoim chłodnym raporcie, tu dostajemy w formie soczystego reportażu, pełnego smaczków z pierwszej linii frontu, jak wtedy, gdy dowiadujemy się,

kto najczęściej wygrywa w Białym Domu konkurs na najbardziej nieszczęśliwego pracownika.

Ale ta książka to dużo więcej. Żadnemu innemu dziennikarzowi nie udało się tak dogłębnie poznać, jak Trump i jego ekipa próbowali nie dopuścić do śledztwa na temat rosyjskich wpływów

na kampanię prezydencką. Żaden nie ujawnił tylu kulis pokrętnego handlu nieruchomościami przez Trumpa i jego rodzinę. I przede wszystkim żaden nie pokazał tak wymownie szaleństwa ogarniającego Biały Dom i narastającej bezradności jego pracowników, którzy albo stamtąd uciekają, albo przestają wykonywać polecenia swojego szefa.

Informacje dodatkowe o Trump pod ostrzałem:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2019-06-04
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
Tytuł oryginału: FIRE AND FURY SEQUEL

Kup książkę Trump pod ostrzałem

Trump pod ostrzałem - opinie o książce

Ogień i furia. Biały Dom Trumpa
Michael Wolff0
Okładka ksiązki - Ogień i furia. Biały Dom Trumpa

Jeszcze przed swą przyspieszoną premierą książka Michaela Wolffa „Fire and Fury: Inside the Trump White House” zyskała ogromny rozgłos i wzbudziła...