Trylogia mocy i szału. Szał


Tom 2 cyklu Trylogia mocy i szału
Ocena: 4.67 (3 głosów)
Drugi tom Trylogii Mocy i Szału. Miłość kontra złowrogie przeznaczenie.

Alicja i Wiktor postanawiają związać swoje losy, jednak nikt nie spodziewa się konsekwencji wynikających z przeprowadzanego nad jeziorem rytuału. Tymczasem na organizowanej w ogrodzie bieszczadzkiego domu uroczystości, między Igą, kochającą dobrą zabawę siostrą Alicji, a przyjacielem Wiktora - tajemniczym ciemnowłosym Alexem, pojawia się niezaprzeczalny magnetyzm. Zbyt uparci, by się do czegokolwiek przyznać, i zbyt pragnący wolności, by się do kogoś przywiązać, ścierają się, przybliżają i oddalają od siebie, nie chcąc przyjąć do wiadomości, że nikt wcześniej nie wzbudził w żadnym z nich tak silnych, choć czasem bardzo sprzecznych uczuć. Zaprzątnięci burzą emocji i wciągnięci w kryminalną intrygę, związaną z ciemnymi interesami, w które wydaje się wplątany Alex, nie zauważają nawet, że drzemiące w odmętach jeziora zło zdążyło już się uwolnić i czeka tylko na odpowiedni moment, aby się zamanifestować. Szał to książka, w której niepewność i negacja własnych uczuć przeplatają się z poszukiwaniem sensu i przynależności, a kontrola nad potęgą płynącą z mocy i szału nie zawsze okazuje się wystarczająca, by pokonać pojawiające się przeciwności.

Informacje dodatkowe o Trylogia mocy i szału. Szał:

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2019-05-23
Kategoria: Romans
ISBN: 9788376867946
Liczba stron: 372

Tagi: bóg

więcej

Kup książkę Trylogia mocy i szału. Szał

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Dodaj cytat
REKLAMA

Zobacz także

Trylogia mocy i szału. Szał - opinie o książce

Druga część trylogii zdecydowanie bardziej mi się podobała niż pierwsza. Dużo więcej się działo. Już na weseluj Alicji i Wiktorii, Iga i Alex wpadają sobie w oko. Spotykają się sporadycznie, nie chcą się z nikim wiązać. Jednak ciągnie ich do siebie, a czas spędzany razem jest wyjątkowy. Alex ma wymagającą i niebezpieczną pracę, nie wie czy Iga to zaakceptuje. Ich związku nie akceptuje Sówka, więc między siostrami jest wiele żalu i pretensji. Wszystko to wykorzystuje mroczna siła.....  Bardzo dobre zakończenie, stanowiące wstęp do trzeciej części !!!

Link do opinii

Całkiem inna niż poprzednią część.  Tutaj jest historia siostry Alicji Igi i przyjaciela Wiktora Alexa. Spotykają się na weselu Ali i Wiktora.  Przyciąga ich jakaś więź.  Spędzają że sobą czas jeżdżą na festiwale, spędzają noce na kochanie się, ale również na klotniach. Kiedy oboje czują że między nimi może być większe uczucie, wszystko się psuje, bo Ige opętała wiedźma z jeziora, wtedy gdy odprawiali ceremonię łączenia Ali i Wiktora.  Wiedźma jest tak podstepna, że prosi Sowke żeby wypedzila istotę zeswojego ciała i podaje się za siostrę.  Dopiero na drugi dzień Sówka orientuje się co zrobiła bo widzi inną aurę Gii oraz szok w oczach Alexa, który stał pod ich domem. Kiedy Iga odjeżdża Sówka musi przełamać swoje lęki i ratować siostrę.  A ma pomóc jej Alex ,berkerser, przedstawiciel gatunku, którego Sówka nienawidzi.

Link do opinii
Avatar użytkownika - Estrella23
Estrella23
Przeczytane:2019-06-13, Ocena: 4, Przeczytałam,

"Szał” Anny Lewickiej to dobra kontynuacja serii, która wypadła znacznie lepiej niż „Więź”. Autorka udowodniła, że potrafi umiejętnie poprowadzić fabułę, która wciąga i dostarcza sporo niespodziewanych zwrotów akcji. Także kreacja bohaterów wypadła lepiej niż w tomie pierwszym. Autorce szybko udało się mnie wkręcić w fabułę i zainteresować nowymi bohaterami. Teraz czekam na ostatni tom „Trylogia mocy i szału”, a jeśli na was pierwszy tom nie wywarł pozytywnego wrażenia i mieliście wątpliwości czy kontynuować przygodę z twórczością autorki, to proponuję wam odsunąć je na bok i dać Annie Lewickiej jeszcze jedną szansę.

https://www.mowmikate.pl/2019/06/sza-anna-lewicka-recenzja.html

Link do opinii
Inne książki autora
Trylogia mocy i szału. Moc
Anna Lewicka0
Okładka ksiązki - Trylogia mocy i szału. Moc

Złowieszczy cień pada na rodzinę sióstr Olszańskich. Zdesperowana Sówka postanawia wziąć sprawy we własne ręce, by uwolnić Igę spod władzy...

Leksykon dzikich kobiet
Anna Lewicka0
Okładka ksiązki - Leksykon dzikich kobiet

Niniejszy leksykon poświęcony jest znanym z mitów, legend i baśni postaciom kobiecym przeistaczającym się w zwierzęta. Anna Lewicka, przeprowadzając...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Paderborn
Remigiusz Mróz
Paderborn
Fałszywa królowa
Mateusz Fogt
Fałszywa królowa
Między nami jest Śmierć
Patryk Żelazny
Między nami jest Śmierć
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Serce nie siwieje
Hanna Bilińska-Stecyszyn ;
Serce nie siwieje
The Paper Dolls
Natalia Grzegrzółka
The Paper Dolls
Słowa wdzięczności
Anna H. Niemczynow
Słowa wdzięczności
Izabela i sześć zaginionych koron
Krzysztof P. Czyżewski
Izabela i sześć zaginionych koron
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy