Trylogia mocy i szału. Szał

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2019-05-23
Kategoria: Romans
ISBN: 9788376867946
Liczba stron: 372

Tom 2 cyklu Trylogia mocy i szału

Ocena: 4 (3 głosów)

Drugi tom Trylogii Mocy i Szału. Miłość kontra złowrogie przeznaczenie.

Alicja i Wiktor postanawiają związać swoje losy, jednak nikt nie spodziewa się konsekwencji wynikających z przeprowadzanego nad jeziorem rytuału. Tymczasem na organizowanej w ogrodzie bieszczadzkiego domu uroczystości, między Igą, kochającą dobrą zabawę siostrą Alicji, a przyjacielem Wiktora - tajemniczym ciemnowłosym Alexem, pojawia się niezaprzeczalny magnetyzm. Zbyt uparci, by się do czegokolwiek przyznać, i zbyt pragnący wolności, by się do kogoś przywiązać, ścierają się, przybliżają i oddalają od siebie, nie chcąc przyjąć do wiadomości, że nikt wcześniej nie wzbudził w żadnym z nich tak silnych, choć czasem bardzo sprzecznych uczuć. Zaprzątnięci burzą emocji i wciągnięci w kryminalną intrygę, związaną z ciemnymi interesami, w które wydaje się wplątany Alex, nie zauważają nawet, że drzemiące w odmętach jeziora zło zdążyło już się uwolnić i czeka tylko na odpowiedni moment, aby się zamanifestować. Szał to książka, w której niepewność i negacja własnych uczuć przeplatają się z poszukiwaniem sensu i przynależności, a kontrola nad potęgą płynącą z mocy i szału nie zawsze okazuje się wystarczająca, by pokonać pojawiające się przeciwności.

Tagi: Romans

Kup książkę Trylogia mocy i szału. Szał

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Trylogia mocy i szału. Szał

Całkiem inna niż poprzednią część.  Tutaj jest historia siostry Alicji Igi i przyjaciela Wiktora Alexa. Spotykają się na weselu Ali i Wiktora.  Przyciąga ich jakaś więź.  Spędzają że sobą czas jeżdżą na festiwale, spędzają noce na kochanie się, ale również na klotniach. Kiedy oboje czują że między nimi może być większe uczucie, wszystko się psuje, bo Ige opętała wiedźma z jeziora, wtedy gdy odprawiali ceremonię łączenia Ali i Wiktora.  Wiedźma jest tak podstepna, że prosi Sowke żeby wypedzila istotę zeswojego ciała i podaje się za siostrę.  Dopiero na drugi dzień Sówka orientuje się co zrobiła bo widzi inną aurę Gii oraz szok w oczach Alexa, który stał pod ich domem. Kiedy Iga odjeżdża Sówka musi przełamać swoje lęki i ratować siostrę.  A ma pomóc jej Alex ,berkerser, przedstawiciel gatunku, którego Sówka nienawidzi.

Link do opinii
Avatar użytkownika - Estrella23
Estrella23
Przeczytane:2019-06-13, Ocena: 4, Przeczytałam,

"Szał” Anny Lewickiej to dobra kontynuacja serii, która wypadła znacznie lepiej niż „Więź”. Autorka udowodniła, że potrafi umiejętnie poprowadzić fabułę, która wciąga i dostarcza sporo niespodziewanych zwrotów akcji. Także kreacja bohaterów wypadła lepiej niż w tomie pierwszym. Autorce szybko udało się mnie wkręcić w fabułę i zainteresować nowymi bohaterami. Teraz czekam na ostatni tom „Trylogia mocy i szału”, a jeśli na was pierwszy tom nie wywarł pozytywnego wrażenia i mieliście wątpliwości czy kontynuować przygodę z twórczością autorki, to proponuję wam odsunąć je na bok i dać Annie Lewickiej jeszcze jedną szansę.

https://www.mowmikate.pl/2019/06/sza-anna-lewicka-recenzja.html

Link do opinii
Avatar użytkownika - Lenka83
Lenka83
Przeczytane:2019-05-30, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2019,
Inne książki autora
Trylogia mocy i szału. Więź
Anna Lewicka0
Okładka ksiązki - Trylogia mocy i szału. Więź

Korzystając z zimowej przerwy międzysemestralnej, Alicja, warszawska studentka, postanawia wybrać się w Bieszczady. Zupełnie nie spodziewa się jednak dramatycznej...

Leksykon dzikich kobiet
Anna Lewicka0
Okładka ksiązki - Leksykon dzikich kobiet

Niniejszy leksykon poświęcony jest znanym z mitów, legend i baśni postaciom kobiecym przeistaczającym się w zwierzęta. Anna Lewicka, przeprowadzając...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Hotel Aurora
Emilia Teofila Nowak;
Hotel Aurora
Cyklon
Przemysław Semczuk
Cyklon
Pokaż wszystkie recenzje