Trzy boginie

Rok 1915. Niemiecka torpeda zatapia Lusitanię. Na pokładzie transatlantyku jest srebrna figurka greckiej bogini przeznaczenia - jedna z trzech, które razem tworzą bezcenne dzieło. Rok 2002. Legenda o statuetkach wciąź budzi emocje. I splata losy potomków dawnych właścicieli: w Irlandii, Nowym Jorku, Helsinkach, Pradze. Trzy boginie bywają grożne i okrutne, ale wybranych obdarzają najcenniejszym skarbem... Wspaniała, pełna pasji opowieść o miłości, wyborach i przeznaczeniu.

Informacje dodatkowe o Trzy boginie:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2012 (data przybliżona)
ISBN: 83-241-0225-6
Tytuł oryginału: Three Fates
Tłumaczenie: Ewa Westwalewicz-Mogilska

Kup książkę Trzy boginie

Trzy boginie - opinie o książce

Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2014-06-06, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Książkę czyta się szybko, to historia o miłości, marzeniach i nienawiści. Do tego sporo w niej intryg, tajemnic i emocji. Poza tym warto ją przeczytać ze względu na historię figurek. Gorąco polecam!!!
Avatar użytkownika - GRZADA
GRZADA
Przeczytane:2014-11-23, Ocena: 4, Przeczytałem, Mam, 52 książki 2014,
Dobrze się czyta - pomysł całkiem jak amerykański film sensacyjny. Sporo się dzieje ale główni bohaterowie zawsze są wygrani. Trochę romansu i erotyki też się znajdzie na stronicach tej książki.

Znam Norę Roberts z innych powieści i muszę powiedzieć że ta, jak to mówią " d...y nie urywa". Fajny motyw z akcją , w tym trzy tworzące się romanse kończące się zaręczynami i ślubem- totalny słodki happyend.Ocena byłaby jeszcze niższa gdyby nie fakt, że intryga wymyślona przez autorkę naprawdę urozmaiciła powieść przez co książkę dość przyjemnie się czytało. Bohaterzy z ogromnymi rozbieżnościami i ciekawymi opisami psychologicznymi również sprawili , że książka wiele zyskała.

Napisana prostym, przyjemnym językiem zawiera wiele wątków humorystycznych , niejednokrotnie uśmiechałam się sama do siebie.

Jest wiele lepszych lektur od tej , mimo wszystko na samotny wieczór, gdy już zupełnie nie macie po co sięgnąć , w mojej opini nadaje się do ciepłej kawy i łózka czy też wielkie michy lodów:)

Książka ciekawa, myślę że jedna z lepszych tej autorki. Trójka rodzeństwa, Sullivanów wyrusza na poszukiwanie posążków - trzech mojr. Podróżując po świecie w ich poszukiwaniu, każdy z nich odnajduje miłość.

Avatar użytkownika - Poziomka
Przeczytane:2014-08-16, Ocena: 5, Przeczytałam,
Pokusa
Nora Roberts0
Okładka ksiązki - Pokusa

Bea prowadzi uroczy, nieco staroświecki pensjonat w Nowej Anglii. Kocha to miejsce i potrafi nadać mu niepowtarzalny charakter. Dlatego z oburzeniem przyjmuje...

W blasku reflektorów
Nora Roberts0
Okładka ksiązki - W blasku reflektorów

Powieść o olśniewającym talencie i niezwykłej artystycznej pasji rodzeństwa z klanu OHurleyów. Kłamstwa i tajemnice. Cyniczny dziennikarz Dylan Crosby...