Turecka namiętność

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2015-01-14
Kategoria: Literatura piękna
ISBN: 978-83-280-1479-4
Liczba stron: 384

Ocena: 3 (1 głosów)

Desideria Oliván chciała mieć władzę nad swoim życiem. Planowała podbój świata, ale jedyne, co zaoferował jej los, to małżeństwo z rozsądku. Na jednej z zagranicznych wycieczek Desideria spotyka Yamama, uwodzicielskiego tureckiego przewodnika. Gorąca namiętność doprowadzi do romansu, który pociągnie za sobą o wiele poważniejsze konsekwencje, niż ktokolwiek mógłby sobie wyobrazić.

Kup książkę Turecka namiętność

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Turecka namiętność

Avatar użytkownika - madsid
madsid
Przeczytane:2018-07-17, Przeczytałam,

Nie należy do najlepszych z tych kategorii ale z pewnością przyjemnie się czyta. Wszystkie te historie znajdą soich czytelników ponieważ niezmiennie inne kultury nas pociągają.

Ta powieść nie porywa , nie zaskakuje , jest bardzo ugrzeczniona i przewidywalna. Szkoda, bo mogła zasłużyć na wyższą ocenę.

Link do opinii
Inne książki autora
Szkarłatny manuskrypt
Antonio Gala0
Okładka ksiązki - Szkarłatny manuskrypt

Szkarłatny manuskrypt skrywa tajemnice Boabdila, ostatniego sułtana Granady. Opowiada o zagładzie baśniowego świata hiszpańskich Maurów. 2 stycznia 1492...

Turecka namiętność
Antonio Gala0
Okładka ksiązki - Turecka namiętność

Desideria Oliván chciała mieć władzę nad swoim życiem. Planowała podbój świata, ale jedyne, co zaoferował jej los, to małżeństwo z rozsądku...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Z dwóch stron napierały na mnie przeszłość, która teraz była bardziej namacalna niż kiedykolwiek i żarliwa, brzemienna teraźniejszość, którą być może powinnam uznać dobrowolnie i z bólem za przeszłość. Ta myśl bolała tak bardzo, że zacinsęłam zęby i poczułam, jak łzy napływają mi do oczu. Nie płakałam od dawna, przepełniło mnie dziecięce, niemal miłe odczucie. Jednak łzy nie popłynęły. Zmuszałam się, przekonywałam samą siebie, że moja miłość do Yamama, moja namiętność nie będzie wieczna, że z czasem osłabnie, ulegnie przemianom, że się wypali. Czy nie taki był proces miłości do Ramira?


Więcej
Recenzje miesiąca
Złoty dukat
Grażyna Bąkiewicz
Złoty dukat
Gruzińskie wino
Anna Pilip
Gruzińskie wino
Trzeci etap
Katarzyna Ryrych
Trzeci etap
Po prostu Mama
Renata Piątkowska
Po prostu Mama
Dzieci żółtej gwiazdy
Mario Escobar;
Dzieci żółtej gwiazdy
Polscy szpiedzy 2
Sławomir Koper
Polscy szpiedzy 2
Kieszonkowiec
Fuminori Nakamura
Kieszonkowiec
Obserwatorka
Alicja Sinicka
Obserwatorka
Pokaż wszystkie recenzje