Twist

Kategoria: Romans
Tytuł oryginału: Twist
Język oryginału: angielski
Tłumaczenie: Polskie

W drugim tomie serii Dive Bar znajdziesz kolejną emocjonującą opowieść o uczuciach, nadziei na miłość i wielkiej namiętności. Joe Collins, barman w Dive Bar, któregoś dnia postanowił zlikwidować konto na portalu randkowym. Konto należało do jego brata Erica, który jednak uznał, że nie będzie z niego korzystał. Kiedy Joe się na nie zalogował, jego uwagę przykuł profil Alex Parks. Zaczęli wymieniać się mailami. Mężczyzna prędko doszedł do wniosku, że jego nowa znajoma ma wszystko to, czego od dawna szukał w kobietach. I choć już wkrótce wyznali sobie swoje najskrytsze sekrety, najważniejsze pozostało niewypowiedziane.

Alex to śliczna, inteligentna i fascynująca dziewczyna, która dotychczas nie miała szczęścia do facetów. Ci, z którymi próbowała się wiązać, okazywali się dupkami. To samotność i niegasnąca nadzieja na miłość skłoniły ją do prowadzenia rozmów z nieznajomym z sieci. Problemem wydawała się odległość — jej wybranek mieszkał w innym stanie. Mimo to Alex zdecydowała się na niezapowiedzianą wizytę, postanowiła pojawić się na przyjęciu urodzinowym Joego. Już w pierwszej chwili przekonała się, że obiekt jej westchnień wygląda nawet bardziej seksownie niż na zdjęciu w internecie. Tyle że zamiast cudownego romansu dziewczynę czekał kompletnie niespodziewany zwrot akcji!

Kiedy zamiast spełnienia marzeń los znowu szykuje przykrą niespodziankę, może lepiej zrezygnować i pogodzić się z porażką? Alex była raniona wiele razy, ale tym razem miała podstawy do zawarcia przyjaźni. Choć to wydaje się całkowitym nieporozumieniem, gdzieś tli się szansa na prawdziwe uczucie. Tylko czy naprawdę warto próbować? Czy jest sens ryzykować kolejny raz?

Czy po serii ostrych zakrętów jest jeszcze szansa na miłość?

Kup książkę Twist

Opinie o książce - Twist

Z wielkim bólem muszę przyznać, że niestety „Twist” mnie troszkę rozczarowała. Poprzedni tom, czyli „Dirty” bardzo mi się podobał, sięgając więc po ten tom liczyłam na dużą dawkę humoru i jeszcze więcej emocji. No i niestety, czegoś mi w niej zabrakło, w moim odczuciu była dużo słabsza niż poprzedniczka. Nie brakowało w niej humoru, ale chemii pomiędzy bohaterami już tak, przez co nie czułam praktycznie żadnych emocji. Książka miała w sobie naprawdę duży potencjał, bo autorka porusza temat zawierania znajomości internetowych, ale postacie same w sobie były niezbyt interesujące i mało przekonujące. Nie powiem, że książka jest zła, że nie warto jej czytać, bo mimo pewnych niedociągnięć cieszę się, że ją przeczytałam, ale czy zostanie w pamięci na dłużej? Raczej mało prawdopodobne. Mam nadzieję, że kolejny tom będzie znacznie lepszy.

Chaser
Kylie Scott; 0
Okładka ksiązki - Chaser

Wróć do Dive Bar, by znów spotkać pełnokrwistych bohaterów, dzięki którym to miejsce jest jedyne na świecie. Tym razem Eric...

Lead. Stage Dive
Kylie Scott; 0
Okładka ksiązki - Lead. Stage Dive

Evelyn i David, Annie i Mal — im już się udało poznać smak miłości. Na tym jednak nie kończą się romanse wstrząsające słynną kapelą rockową Stage...