Tylko dla dziewcząt

O striptizie, małżeństwie, diablicach i mężu elektronowym. O tym, że nie każdy przybysz z Zachodu jest fajniejszy od polskich chłopców, oraz o tym, jak być piękną w swojej skórze i nie nabawić się "BB-kompleksów". Niemało tu również trafnych obserwacji na temat konfliktów międzypokoleniowych czy damsko-damskich. Zabawne i lekkie historie mówią jednak przede wszystkim o cichej wojnie, jaka od wieków toczy się między płciami, wojnie, z której kobieta świadoma swojej wartości wychodzi obronną ręką. Na każdą młodą dziewczynę czyhają pułapki, dlatego Magdalena Samozwaniec podpowiada - bez zbędnego dydaktyzmu, a z humorem - jak można się przed nimi ustrzec. Przekonuje, że być kobietą brzmi dumnie, choć nie zawsze jest to prosta sprawa.

Informacje dodatkowe o Tylko dla dziewcząt :

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2012-01-25
ISBN: 978-83-7747-662-8

Kup książkę Tylko dla dziewcząt

Tylko dla dziewcząt - opinie o książce

Avatar użytkownika - AnnaP
AnnaP
Przeczytane:2014-11-26, Ocena: 5, Przeczytałam,
Wystarczy spojrzeć na tę książkę i od razu chce się ją czytać, tak zachęcająco się prezentuje. Mimo lekkich obaw odnoszących się do jej treści i stylu Magdaleny Samozwaniec, postanowiłam dać tej publikacji szansę. Ostatecznie nie chciałam nigdy czytać tylko "bezpiecznych" książek autorów dobrze mi już znanych i, co gorsze, piszących niekoniecznie wymagające czytadła. Zdecydowałam się na własnej skórze sprawdzić, jak zadziała na mnie proza autorki i czy również będę nią zachwycona? >>Książka to rodzaj alkoholu, bo też "idzie do głowy".