Tysiąc darów. O sztuce codziennego szczęścia

Światowy bestseller, który nauczył wdzięczności miliony czytelników

Wyobraź sobie, że słyszysz najtrudniejszą diagnozę. Wyobraź sobie, że odrzuca cię ktoś, kto miał kochać. Wyobraź sobie, że twoje życie roztrzaskuje się na kawałki i całkowicie tracisz nadzieję. Wyobraź sobie, że każdy dzień to walka ze zmęczeniem i smutkiem.

A może nie musisz sobie tego wyobrażać...?

Czy chciałbyś - mimo wszystko - przeżywać codzienność jako wyjątkowy dar i nauczyć się prawdziwej wdzięczności? Sięgnij po opowieść, która zmieniła życie milionów! Okrzyknięta bestsellerem ,,New York Timesa" i Amazon.com. Czuła i poruszająca. Staje się bliska każdemu, kto szuka sensu wśród swoich życiowych zmagań - tych najpoważniejszych i tych zupełnie zwyczajnych.

Tysiąc darów to jedna z nielicznych książek, które nie tylko zabierają czytelnika w podróż pełną przygód, ale mają realny wpływ na jego życie, zmieniając je o sto osiemdziesiąt stopni!

Agnieszka Musiał, wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka

Informacje dodatkowe o Tysiąc darów. O sztuce codziennego szczęścia :

Kup książkę Tysiąc darów. O sztuce codziennego szczęścia

Tysiąc darów. O sztuce codziennego szczęścia - opinie o książce

Avatar użytkownika - olywka
olywka
Przeczytane:2018-08-08, Ocena: 3, Przeczytałam, Mam, 26 książek 2018, 52 książki 2018,

Tę książkę śmiało mogę nazwać poradnikiem chrześcijanina.
W tej ksiażce główna bohaterka, rozwiewa wszystkie swoje wątpliwości.
Tworzy ona listę tysiąca darów. Swego rodzaju "Eucharisteo", czyli listę dziękczynienia.
Ta książka zdecydowanie należy do jednych z trudniejszych. Mamy tutaj opisane życie żony i matki szóstki dzieci, które nie należy do najłatwiejszych ale jednak główna bohaterka, stara się szukać pozytywów, za które dziękuje Bogu. W książce mamy pełno trudnych dialogów, niekiedy chaotycznych. Jak dla mnie jest ona nieco przesadna. Religia to jest kwestia, która tu rządzi, a inne tematy schodzą na dalszy plan. Stale są w niej powtarzane pewne schematy i idea wielbienia Boga. Owszem książka pozwala doceniać nam zalety każdej codziennej czynności ale czy to w 100% mnie zadowala? Osobiście wolałabym nieco więcej informacji na temat głównej bohaterki, jej życia, niż kwestii, w których zastawia się nad wieloma istotnymi dla niej sprawami bezpośrednio powiązanymi z udziałem Boga.

Droga skruszonego serca. Odnaleźć pełnię życia
Ann Voskamp0
Okładka ksiązki - Droga skruszonego serca. Odnaleźć pełnię życia

DETOKS OD ŚWIATA, KTÓRY WYMAGA DOSKONAŁOŚCI Zanim sięgniesz po tę książkę, zastanów się: co czujesz na myśl o swoich zranieniach? Próbujesz się od...