Ucieczka

Sekretny układ z córką trenera nie powinien prowadzić do niczego więcej...

Cooper

Jako zawodowy sportowiec z college'u, o dobrej reputacji, zwykle mam wybór spośród puck bunnies. Ale ostatnio miałem okres posuchy, który zaczyna przypominać klątwę, a stres wpływa na moją grę - jedyną rzecz, która nie może się dziać, jeśli mam zostać kapitanem i później zawodnikiem NHL.

I tu wkracza Penny Ryder.

Jest córką mojego trenera, ale w chwili, gdy wciąga mnie do schowka na lodowisku, staje się jedyną rzeczą, o której myślę poza hokejem. Ma swoją seks-bucket-list i patrząc na nią? Jesteśmy pokrewnymi duszami w łóżku. Jeśli się zgodzę, znowu będę zrelaksowany na lodowisku, ale jeśli jej ojciec dowie się, co robimy, będę musiał pożegnać się z szansą na zostanie kapitanem drużyny i zyskaniem aprobaty własnego taty.

Penny

Dzięki mojemu eks z piekła rodem, jestem daleka od bycia gotową na związki, ale nadszedł czas by odzyskać swoją sprawczość - jedno długo wyczekiwane doświadczenie łóżkowe na raz.

I tu wkracza Cooper Callahan.

Jest gwiazdą obrony w drużynie mojego taty, układ z nim będzie oznaczał kolejny wielki sekret przed ojcem. Ale zasady są proste: sekretni przyjaciele z korzyściami, dopóki nie zostanie kapitanem... i dopóki nie skreślę wszystkich punktów na mojej liście, dzięki której mam wreszcie ruszyć dalej po incydencie, który zrujnował nie tylko moją karierę łyżwiarki figurowej, ale także moje życie.

Jednak im dłużej trwa ta relacja, tym bardziej sobie ufamy i trudniej jest się pożegnać. Wiem, że miłość prowadzi do złamanego serca, ale co jeśli może też oczyścić lód do ucieczki?

Informacje dodatkowe o Ucieczka:

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2024-02-14
Tytuł oryginału: Breakaway

Tagi: romans

Kup książkę Ucieczka

Ucieczka - opinie o książce

Ten tom był zdecydowanie lepszy od poprzedniego tomu. To, czego brakowało mi w "Pierwszej próbie", tutaj było i to w odpowiedniej ilości.

Kolejny raz mamy ciekawych bohaterów, którzy są całkiem dobrze wykreowani. Mamy #dualpov co w przypadku tej historii było najlepszym rozwiązaniem. Poznajemy emocje i uczucia, jakie towarzyszą Cooperowi i Penny w wielu istotnych momentach fabuły.

Relacja Coopera i Penny to dobrze stworzone #friendswithbenefits Mamy parę znajomych, którzy wchodzą w prosty układ. Świetnie się ze sobą bawią, zbliżają się do siebie. Rodzi się uczucie. To było proste i nieskomplikowane. Nie było tutaj niepotrzebnych wątków. Co również uważa za plus.

W poprzednim tomie serii więź między samymi bohaterami była dla mnie za mało rozbudowana. Czegoś mi w niej brakowało. Tutaj było to świetnie ukazane. Spędzali czas razem, robili wszystko to, co robią ludzie w ich wieku. Relacja bohaterów z ich rodzinami także została lepiej przedstawiona.

Styl autorki niezmiennie pozostaje lekki i przyjemny. Chociaż kolejny raz poruszyła delikatne tematy, to "Ucieczka" należy raczej do tych niewymagających pozycji. Dla osób, które lubią trochę pikanterii w książkach, zapewniam, że tutaj jej nie zabraknie. Jeśli szukacie właśnie takiej książki, ta sprawdzi się idealnie?

Avatar użytkownika - AprilGirl1996
Przeczytane:2024-02-19, Przeczytałam,
Pierwsza próba
Grace Reilly0
Okładka ksiązki - Pierwsza próba

Udzielanie korepetycji nowemu rozgrywającemu w zamian za kilka udawanych randek nie doprowadzi do niczego więcej, prawda? James Football jest dla mnie...