Ukochana rajdowca

Tom 2 cyklu Bez ograniczeń

Kontynuacja bestsellerowej ,,Dziewczyny rajdowca". Przygotuj się na zawrotne przyspieszenie i wielki finał!

Madie zwykła mówić, że prędzej umrze, niż zostanie dziewczyną rajdowca, ale...No właśnie. Jest jedno ,,ale", i to wyjątkowo pociągające. Stopniowo Madie zaczyna coraz silniej wikłać się w relację z Jaxem. Chłopak nie wie jednak, czy chodzi tu o coś więcej, czy jedynym spoiwem łączącym ich dwoje jest pożądanie. Dziewczynie wyjątkowo trudno przychodzi zapominanie o danych urazach i obdarzanie zaufaniem drugiej osoby.

Kiedy do miasteczka wracają dwaj kierowcy wyścigowi z drużyny Mercedesa, sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej. Okazuje się, że ci zagorzali wrogowie Jaxa i Logana są powiązani z Madie. Co wydarzyło się między nimi? Czy związek Madie i Jaxa ma jeszcze szansę?

Informacje dodatkowe o Ukochana rajdowca:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2022-05-11

Kup książkę Ukochana rajdowca

Ukochana rajdowca - opinie o książce

Avatar użytkownika - marta_czyta
marta_czyta
Przeczytane:2022-05-31, Ocena: 5, Przeczytałem,

“Ukochana rajdowca”

Oba tomy za mną. Też już przeczytaliście ? Jeśli nie - to trzeba nadrobić. Ta dylogia jest idealna dla fanów wątku hate-love, książek z silnymi bohaterami, historii pełnych emocji i duuużej szybkości.

Pierwszy tom zakończył się tak, że można by pomyśleć, że część "hate" już za nami i zostanie tylko "love". Ale gdyby Madie nie była taka uparta i nieufna, gdyby jej strach tak nią nie rządził, to może i by tak było. Jednak przed bohaterami wciąż wiele przeszkód do pokonania. Czy w końcu będą razem ? Czy im się uda ?

W pierwszej części były tylko wzmianki na temat brata Madie, tu poznajemy go osobiście. Dowiadujemy się czemu dziewczyna darzy brata taką niechęcią, co doprowadziło do tego, że tak bardzo się od siebie odsunęli. Czy jest szansa by rodzeństwo dało sobie kolejną szansę ? Co się stanie gdy Jax dowie się kim tak naprawdę jest Madie ?

Ten chłopak ma bez wątpienia urwanie głowy ze swoją wybranką serca. Nie dość , że ojciec daje mu się notorycznie we znaki to jeszcze ona wciąż albo przed nim ucieka albo zaskakuje go czymś czego zupełnie się nie spodziewał. Jeżeli ktoś nie zdążył znienawidzić ojca Jaxa czytając poprzedni tom, bez wątpienia tu da radę. Tego potwora nie da się zrozumieć... Do czego posunie się burmistrz Austin by jak najlepiej wypaść w wyborach ?

O ile w pierwszej części Madie mnie irytowała, tu autorka pozwoliła nam lepiej zrozumieć jej uczucia, tok myślenia, wątpliwości. Kamila pokazuje nam, że pod maską złośliwej, wrednej i wręcz oziębłej zadziory , skrywa się zraniona dziewczyna, która przeraźliwie boi się miłości i straty kolejnej ważnej dla niej osoby. Czy Jaxowi uda się przekonać ją, że przy niej zostanie ? A może znudzi mu się walka o jej uczucia?

Chyba jednak strach przed utratą Jaxa działa na Madie motywująco. W końcu to ona zaczyna zabiegać o niego. Miła odmiana. Ale niełatwa walka przed nią bo nie jedna osoba uparła się by zniszczyć to co zrodziło się między tą dwójką.

Ta część podobała mi się bardziej. Zmiana jaka zaszła w bohaterce zadziałała na korzyść całej historii. Mimo, że wciąż trwa swego rodzaju przepychanka między Madie i Jaxem, kocham - nie kocham , na zmiany, to z przejęciem śledziłam ich działania. Bałam się o nich bo takich momentów, w których strach miesza się z niedowierzaniem jest tu pod dostatkiem.

Nie brakuje też zwrotów akcji. Jeden sen, jeden wyścig , jeden wywiad, jeden pocałunek czy też jedno zdjęcie ... Tak wiele może zmienić. I zmian w życiu nie tylko głównych bohaterów możecie się tu spodziewać. Ale większości z tego co książka zawiera , nie da się przewidzieć.

Każdego czytelnika czeka tu wiele zaskakujących chwil i cała masa emocji. Cała ta książka to jeden wielki wyścig o miłość. Czy wygra to prawdziwe uczucie ? Czy we dwoje dojadą do mety ? Przekonajcie się sami. Warto.

Autorka udowodniła tu ( po raz kolejny) , że świetnie potrafi pisać o uczuciach nie tworząc przy tym słodkiej i uroczej historii, tylko taką przejmującą, wciągającą, która pędzi jak ten bolid po torze 🔥 serdecznie dziękuję Niegrzeczne Książki za egzemplarz do recenzji, autorce za solidną dawkę wrażeń i gorąco polecam każdemu kto jeszcze nie zna tej serii ❤️

Avatar użytkownika - Dagus93
Dagus93
Przeczytane:2022-05-22,

Wyczekiwałam na drugi tom tej dylogii i wreszcie go mamy! I od razu Wam powiem, że jak już przeczytacie pierwszym, gorący rozdział, to na pewno nie będziecie chcieli tej książki szybko odkładać! Jak zawsze akcja nie zwalnia, autorka doskonale gra na naszych emocjach, a samą książkę czyta się błyskawicznie!
Główni bohaterowie na pewno Was tutaj nie raz zaskoczą. Madie i Jax po raz kolejny pokażą swoje mocne charaktery. Kobieta cały czas jest zdania, że nie zwiąże się z rajdowcem, a on cały czas upiera się przy swoim i za wszelką cenę o nią walczy. Na jaw wyjdzie jednak kilka niewygodnych tajemnic. Czasami mamy cos co chcielibyśmy ukryć i tutaj niestety się to nie uda! Czy uda im się to przezwyciężyć? Nikt by się nie spodziewał ile Madie ma do ukrycia i mi bardzo podobał się taki rozwój sytuacji! Całą książka dobrze i ciekawie poprowadzona i ja bawiłam się podczas tej lektury świetnie!
Jeśli jesteście fanami lekkich powieści, lubicie w książkach odrobinę erotyzmu, to zdecydowanie powinniście po nią sięgnąć! Polecam!

"Nie zamierzam brnąć w relacje, która istnieje tylko dla jednej strony"

Wydech
Kamila Mikołajczyk0
Okładka ksiązki - Wydech

Kiedy miłość przynosi ból... Lena zdaje sobie sprawę z tego, że temperatura jej uczuć do Adama dawno wykroczyła poza skalę przewidzianą dla zawodowych...

Ten drugi
Kamila Mikołajczyk0
Okładka ksiązki - Ten drugi

Czy jedna noc może zmienić wszystko? Kiedy w swoje dwudzieste piąte urodziny Aria pomyślała życzenie, nie sądziła, że tak szybko się ono spełni. Chciała...