Ulica Czereśniowa. Dom na ulicy Czereśniowej

Ulica Czereśniowa w nowej odsłonie - wielkoformatowa wyszukiwanka z rymowanym tekstem!

Przy ulicy Czereśniowej stoi dwupiętrowy dom z ogrodem. Czy w dzień, czy w nocy - zawsze dużo się w nim dzieje. Wyobraź sobie, że nie ma przedniej ściany. Dzięki temu nic się przed tobą nie ukryje! Zajrzyj do środka i poznaj jego mieszkańców, ich zajęcia i zwyczaje!

Kto śpi na strychu, a kogo piętro niżej budzi co rano papuga? Co pysznego pichcą na pierwszym piętrze Hanna i Zenon? A na parterze - co to za zamieszanie? Po co Krzysztofowi czapka z gazety? I kto nocą dobiera się do śmietnika przed domem?

Pełne szczegółów ilustracje pozwolą ci zwiedzić cały dom - od strychu po parter - oraz rozejrzeć się po ogrodzie. Ale to nie wszystko! Poprowadzi cię także rymowany tekst.

Seria o ulicy Czereśniowej to już klasyka wśród wyszukiwanek. Ciepłe ilustracje Rotraut Susanne Berner, sympatyczni bohaterowie oraz humor i pogodny klimat ulicy Czereśniowej od lat podbijają serca małych czytelników i rodziców na całym świecie. Z książek można korzystać na wiele różnych sposobów, w zależności od etapu rozwoju dziecka, dzięki czemu nie tracą one atrakcyjności przez lata. Wspomagają naukę mówienia, nazywania i opowiadania i stymulują rozwój spostrzegawczości.

Informacje dodatkowe o Ulica Czereśniowa. Dom na ulicy Czereśniowej:

Wydawnictwo: Dwie siostry
Data wydania: 2024-03-06

Kup książkę Ulica Czereśniowa. Dom na ulicy Czereśniowej

Ulica Czereśniowa. Dom na ulicy Czereśniowej - opinie o książce

Avatar użytkownika - mrs_zolza
mrs_zolza
Przeczytane:2024-03-25, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Seria o ulicy Czereśniowej ma rzesze fanów! To wyszukiwanki zapewniające dobrą zabawę a przy tym wspomagające rozwój spostrzegawczości i uważności.

Niedawno do kolekcji dołączył kolejny tytuł "Dom na ulicy Czereśniowej". Przez 24h towarzyszymy jego mieszkańcom.
Zosia i jej tata Adam, zamieszkują tuż pod strychem i wybierają się na pchli targ. Piętro niżej Pani Hanna wraz z mężem przygotowują konfitury. Na parterze pan Krzysztof zabiera się za malowanie mieszkania. A w ogrodzie...szop pracz niewidzialne majtki pierze!

Jak zwykle dużo się tu dzieje! Barwne, szczegółowe ilustracje pozwalają na tworzenie własnych treści. To wspomaga rozwój mowy a także zdolności kojarzenia faktów i analizy sytuacji. Znów krótkie, rymowane teksty świetnie naprowadzają tych czytelników, którzy dopiero zaczynają przygodę z tego typu książkami bądź nie czują się zbyt dobrze w wymyślaniu opowieści.

Tak naprawdę przy każdym kolejnym czytaniu i oglądaniu tej książki możemy dostrzec zupełnie nowe szczegóły!

I to właśnie w takich wyszukiwaniach jest wspaniałe!

Królik Karolek. Dzień dobry, Karolku!
Rotraut Susanne Berner0
Okładka ksiązki - Królik Karolek. Dzień dobry, Karolku!

Już rano, pora wstawać - ale gdzie się podział Karolek? Przygody niesfornego króliczka autorki bestsellerowych książek o ulicy Czereśniowej rozbawią każdego...

Królik Karolek. Karolek ma siostrzyczkę
Rotraut Susanne Berner0
Okładka ksiązki - Królik Karolek. Karolek ma siostrzyczkę

Ten dzień jest inny niż wszystkie: gdy Karolek wraca z przedszkola, nigdzie nie widać taty ani mamy. Jest za to babcia, która zapowiada mu tajemniczą niespodziankę...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis