Uniwersum DC Odrodzenie

Album Uniwersum DC - Odrodzenie rozpoczyna nową komiksową erę w dziejach świata superbohaterów DC Comics. Jest również niezbędnym wprowadzeniem do wszystkich komiksów superbohaterskich, które bedą się ukazywać w Klubie Świata Komiksu w serii Odrodzenie od września 2017.

Wally West - niegdyś znany jako Kid Flash, a potem Flash - został uwięziony poza czasem i przestrzenią, przez co nikt dziś nie pamięta, że w ogóle istniał. Tylko on wie, że ktoś skradł wszystkim ludziom dziesięć lat życia, w wyniku czego rzeczywistość uległa poważnym zmianom. Aby znaleźć winnego zamieszania i uświadomić przyjaciołom, co się dzieje, Wally musi powrócić na Ziemię. Niestety, wszelkie jego próby kończą się niepowodzeniem. Ulegający powolnemu unicestwieniu Flash zdaje sobie sprawę, że tylko od niego zależy los wszechświata.

Scenariusz komiksu napisał Geoff Johns, autor wielu bestsellerowych albumów (m.in. Liga Sprawiedliwości), a zilustrowali czołowi rysownicy amerykańscy: Ivan Reis (Liga Sprawiedliwości), Gary Frank (Batman: Ziemia Jeden), Ethan Van Sciver (Green Lantern: Rebirth) oraz Phil Jimenez (Infinite Crisis).

Informacje dodatkowe o Uniwersum DC Odrodzenie:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Ocena: 5, Przeczytałem,

NARODZINY NOWEGO UNIWERSUM DC

Całkiem niedawno temu „Flashpount” odmienił uniwersum DC, odmładzając postacie i pozbawiając je części historii, jaka wokół nich narosła przez lata wydawania serii, tak by znów stały się atrakcyjne dla nowych odbiorców. Teraz nadszedł czas na kolejne wywrócenie wszystkiego do góry nogami i zadanie pytań, które przez długi czas będą rozpalać czytelniczą wyobraźnię. Poznajcie „Uniwersum DC: Odrodzenie”.

Całość recenzji na moim blogu: http://ksiazkarnia.blog.pl/2017/09/07/uniwersum-dc-odrodzenie-geoff-johns-gary-frank-ethan-van-sciver-ivan-reis-phil-jimenez/

Szpiegowska misja Złomka. Audiobook
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Szpiegowska misja Złomka. Audiobook

Przygody ukochanych bohaterów w najbardziej przyjaznej dzieciom formie: książce do słuchania, czytania i oglądania. Mistrzowska interpretacja wprowadzi...

Archiwum Emigracji t.4
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Archiwum Emigracji t.4

Mało znane są dzieje polskojęzycznych radiostacji działających w okresie II wojny światowej. Poniższy artykuł jest próbą ukazania dziejów jednej z nich...