Uwierz w nas

Tom 2 cyklu Final Four

Kontynuacja bestsellera "Bądź moim szczęściem"! Amber Sky nie miała łatwego dzieciństwa, dlatego całe swoje życie poświęciła siatkówce. Kolejny sezon w barwach Rockets Detroit Mercy przyniesie jej wiele niespodzianek. Drużyna stanie przed wyzwaniem, którym jest obrona mistrzowskiego tytułu rozgrywek NCAA. Trudno jednak skupić się na wygranej, kiedy pewien niesforny koszykarz ponownie pojawia się w życiu Am i zaprząta jej myśli. Will Hariss to niekwestionowany łamacz damskich serc, zwłaszcza że jest koszykarską gwiazdą NBA. Mimo to bolesna przeszłość nie daje mu spokoju i odbija się na podejściu do życia. Kilka miesięcy temu pewna blondwłosa siatkarka poruszyła jego serce i Will nie ma zamiaru tak łatwo jej sobie odpuścić. Czy Amber będzie potrafiła zaufać mężczyźnie, który już raz ją zawiódł? Czy Will zdoła odkupić swoje winy? Uczucia tych dwojga to mieszanka mogąca rozpalić ich zamknięte serca albo zostawić po sobie pobojowisko. Najnowsza powieść autorki chwyta za serce. Ta naszpikowana emocjami historia ze sportem w tle dostarczy Wam wielu wrażeń. Włączcie się do gry o wszystko! Decyzje nie będą łatwe - ale czy życie takie właśnie jest? Polecam serdecznie. - zlotowlosa.i.ksiazki Dwie dyscypliny sportowe. Dwoje ludzi, którym przeszłość zdefiniowała życie, i uczucie, które nie powinno było się narodzić... Każdy zdobyty na boisku punkt to nie tylko talent, lecz także ogromny wysiłek mający szansę przełożyć się na sukces. Historia pełna emocji, pasji, nadziei i walki z samym sobą. Koniecznie dajcie się wciągnąć do świata Amber i Willa, by przekonać się, czy i Wasze serca zdobędą w całości. Serdecznie polecam. - Karolina Łata, zakochana_w_romansach J. Dean ponownie zafundowała swoim czytelniczkom niezwykle emocjonalną historię. Wprost nie mogłam się od niej oderwać. Poznając losy Amber i Willa, czułam mnóstwo sprzecznych emocji. Oboje nie mieli w życiu lekko. Każde z nich straciło kogoś bardzo bliskiego i nie potrafiło sobie z tym poradzić. Bali się zaangażować, aby ponownie nie zostać zranionym. Czasem jednak warto zaryzykować i dać sobie szansę. "Uwierz w nas" to piękna powieść, która łamie serce, ale i składa je na nowo. Koniecznie musicie przekonać się o tym same! Gorąco polecam! - barbara.and.her.books

Informacje dodatkowe o Uwierz w nas:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2022-07-20

Kup książkę Uwierz w nas

Uwierz w nas - opinie o książce

Avatar użytkownika - Palumpaka01
Palumpaka01
Przeczytane:2022-10-30,

Czy można uciec od miłości? Można się jej oprzeć i kierować się tylko i wyłącznie rozumem?
Można wygrać z sercem i uczuciami, które z każdym dniem są silniejsze?
Ile jesteśmy w stanie dusić w sobie to wszystko?
Czasami ucieczka czy wyjazd to dobre rozwiązanie tylko chwile. Ale czy aby warto???
I jeszcze te demony przeszłości, które nie dają nam zapomnieć i nie pozwalają być szczęśliwym.
Te pytania nurtują niektórych od dawna.
Przeszłość i teraźniejszość mieszają się, robiąc kołowrotek uczuć. Często boimy się tego co może się wydarzyć. Musimy wybierać, pogodzić się z tym co było i nauczyć się żyć z bliznami, które chowamy w sobie. Dać sobie szanse.

„Rok temu byli jedynie dwojgiem ludzi potrzebujących zrozumienia i odreagowania stresu związanego z karierą sportową. Dzisiaj znaleźli się znów w tym samym miejscu, z tą różnicą, że oprócz dzikiej żądzy czuli coś jeszcze”.

Amber i Will. Ona siatkarka, on gwiazda kosza.
Oboje nie mieli lekko. Bolesna przeszłość, nie łatwe dzieciństwo, odcisnęło się na nich i nie daje się wymazać z pamięci. Demony przeszłości wciąż powracają jak bumerang dostarczając łez i cierpienia.
To młodzi, bardzo ambitni sportowcy. Ciężko trenują dążąc do wyznaczonych celów. Są tylko ludźmi chcącymi normalnie żyć, cieszyć się z kariery sportowej, osiągnięć. Jednak gdzieś z tyłu głowy natarczywe myśli z przeszłości wciąż powracają i nie pozwalają zapomnieć.
Oboje swoje wycierpieli i może dlatego potrafią się zrozumieć. Jest im trudno zaufać, ale ciągnie ich do siebie.
Kiedyś byli dla siebie tylko odskocznią, dzisiaj są dla siebie wszystkim. Czy uda im się osiągnąć sukces i jednocześnie być ze sobą?
Czy Amber da szanse miłości od której ciągle ucieka? Czy Will da radę ją do tego przekonać?
„Uwierz w nas” to druga część opowieści o miłości i sporcie w tle. To druga zaskakująco zabawna powieść Julity Dziekańskiej.
Tym razem są to losy Amber i Willa, których sport i przewrotny los stawia drugi raz przed sobą.
Zatem przenosimy się do świata siatkówki i koszykówki. Co Wy na to?
Jest to ciekawa powieść z zabawnymi dialogami, intymnymi momentami i walką natarczywych myśli. Bohaterowie uciekają przed uczuciami, nie chcąc dać sobie szansy na miłość. Według nich to może być dla nich samych zgubą i zniszczyć karierę, o którą tak ciężko walczą. Do tego bagaż doświadczeń i przeszłość, która sie za nimi ciągnie nie pozwala na szczęście.
Upór, determinacja, postanowienia, ciężkie treningi noo i oczywiście charyzma oraz trudny charakter czynią ich silnymi. Tylko jedyna słabość do siebie nawzajem można nazwać za ich wadę. Ale czy to na pewno wada? Bo przecież mimo ciętych ripost, które rzucają w swoim kierunku, to przecież dobrze sie dogadują, rozumieją, a bliskość czyni w ich sercach mieszankę wybuchową, której tak im brakuje. Czy zatem warto uciekać przed sobą? Czy warto wracać myślami do przeszłości i pozwalać jej nas niszczyć?
Jak to często tez w naszym życiu bywa, ucieczka nie jest najlepszym wyjściem. Bo czy samotność i ciągłe ambicje do bycia lepszym są na dłuższą metę dla nas korzystne? Jak często wybieramy to co łatwiejsze? Miłość czy kariera?
Stawiamy na dwóch szalach, wybieramy, ale przecież można to połączyć! Można wybrać i jedno i drugie i być szczęśliwym.
Czy warto zatem pozwolić przeszłości wywrócić teraźniejszość do góry nogami? Jak długo można sie katować?

Powiedziałabym, że ta powieść jest jeszcze lepsza niż poprzednia część, aczkolwiek tamta także mi się podobała.
Zakończenie jest szczęśliwym końcem historii bohaterów z pierwszej jak i drugiej części.
Wszystko kręci się wokół miłości, ale też i sportu. Każdy z bohaterów znajduje swoje miejsce w którym jest szczęśliwy.
Autorka w książce pokazała walkę z samym sobą, z własnymi słabościami, przede wszystkim ze strachem. Pokazuje, że należy dawać szanse tym, którzy już raz nas zawiedli.
Nie każdy jest zły. Człowiek ma rosnę oblicza w zależności od sytuacji, ale najważniejsze jest to co ma się w środku. To, że z zewnątrz jest się pewnym siebie, upartym i egoistycznym „dupkiem”, nie znaczy, że wewnątrz siebie nie można być wrażliwym i czułym człowiekiem.
Warto tez starać się walczyć z demonami przeszłości. Pozwolić im odejść, wybaczyć i starać się zapomnieć.
Człowiek nie cofa się w tył, a idzie do przodu.
To co było minęło, stało się, nie wróci. Czyny czy słowa wypowiedziane kiedyś nie cofną się. Trzeba umieć się z tym pogodzić i żyć dalej.

Avatar użytkownika - zakochanawksiazk
zakochanawksiazk
Przeczytane:2022-09-05, Ocena: 5, Przeczytałem,

Amber nie wspomina dobrze swojego dzieciństwa, całe swoje życie poświęciła siatkówce. Drużyna w której występuje będzie broniła mistrzowskiego tytułu rozgrywek NCAA. Kobieta nie może się skupić jedynie na grze, ponieważ w jej życiu ponownie pojawia się Will - koszykarska gwiazda NBA i łamacz damskich serc. Czy Will odkupi swoje winy? Co dręczy bohaterów i jak potoczą się ich losy?

To moje trzecie spotkanie z twórczością autorki i drugie z serią #finalfour, pierwszy tom "Bądź moim szczęściem" bardzo mi się podobał, dlatego wiedziałam, że jak tylko się pojawi kolejna książka z tej serii będę musiała ją przeczytać. Autorka ma niesamowicie lekkie i przyjemne pióro, co sprawiło, że już od pierwszych stron zostałam wciągnięta do świata Amber i Willa. Fabuła została w ciekawy sposób nakreślona i poprowadzona, a akcja książki toczy się swoim niespiesznym rytmem, co w tym przypadku bardzo mi się podobało. Historia została przedstawiona z perspektywy obojga bohaterów, co sprawiło, że mogłam zdecydowanie lepiej ich poznać, dowiedzieć się co czują, myślą, z czym się mierzą oraz lepiej zrozumieć ich postępowanie oraz decyzję. Relacja pomiędzy Amber a Willem została w bardzo fajny sposób przedstawiona, oboje są charakternymi postaciami, dlatego jedno jest pewne, na nudę tutaj nie można narzekać! Oboje mimo młodego wieku zostali bardzo doświadczeni przez los, a wydarzenia z przeszłości wywarły spory wpływ na ich obecnym życiu i sprawiły, że są takimi, a nie innymi ludźmi. Znajdziemy tutaj naprawdę wiele ważnych i ponadczasowych tematów, które wywołują ogrom skrajnych emocji i skłaniają do refleksji, tj. trudne dzieciństwo, czy też strata i choroba. Autorka w bardzo ciekawy sposób przedstawiła również pasje bohaterów, czyli dwie zupełnie inne dyscypliny sportowe: siatkówkę i koszykówkę, uświadamiając jak wiele wyrzeczeń i zaangażowania one wymagają od Amber i Willa, jestem naprawdę pod wrażeniem ich determinacji i woli walki. Cieszę się, że mogłam również dowiedzieć się co słychać u bohaterów "Bądź moim szczęściem", bo byłam bardzo ciekawa jak dalej potoczyły się ich losy. Naprawdę miło spędziłam czas z tą książką i jej bohaterami i czekam już na kolejne powieści autorki! Polecam! Moja ocena 8/10.

Amber Sky to uzdolniona siatkarka. To właśnie ten sport i drużyna Rockets Detroit Mercy pozwalają jej na chwile radości. Gdyby nie siatkówka, to zapewne ciągle tkwiłaby w przeszłości, której daleko do radosnych barw.
   Will Hariss to koszykarz NBA. Jego również dręczą demony przeszłości, nad którymi nie potrafi przejść do porządku dziennego.
   Kilka miesięcy temu ich drogi po raz pierwszy się krzyżują. I dość szybko się rozchodzą. Lecz właśnie teraz ponownie staną naprzeciw siebie.
    Czy będą w stanie się porozumieć? Co takiego się wówczas wydarzyło? Czy uda im się ruszyć do przodu, zostawiając przeszłość za sobą? Czy będą dla ciebie wzajemnym wsparciem? A może wręcz przeciwnie?

Od debiutu towarzyszę autorce. Jako Julita Dziekańska wydała "Speedlove", a jako J.Dean wydała debiut "Bądź moim szczęściem", który otwiera cykl "Final four". To właśnie z tej serii jest "Uwierz w nas". W pierwszym tomie poznaliśmy historię Heidi i Garetta. Teraz przyszła kolej na ich znajomych.
   Kolejny raz wkraczamy w świat sportu. Świat pasji, katorżniczych treningów i pełnych adrenaliny rozgrywek. Autorka kolejny raz oddała klimat. Pokazała plusy i minusy życia na świeczniku.
   Równie dobrze była oddana walka z przeszłością. Ze wspomnieniami, które niczym pęknięcie z każdym kolejnym powrotem pamięcią do tamtych chwil pękało coraz bardziej. Nie było widać szans za zabliźnienie rany. Smutna, przejmująca i niezwykle bolesna.
   Relacja głównej pary bohaterów również nie należała do łatwych i prostych. Autorka co rusz mąciła wody tym samym wystawiając głównych zainteresowanych na próby i wysiłki, nieraz ponad ich możliwości.
    Realne opisy i naturalny, niewymuszony przebieg wciągnęły mnie dogłębnie. To przepełniona emocjami słodko-gorzka powieść, która pokazuje życie takim jakim jest. Przewrotnym, zaskakującym, chwilami niesprawiedliwym ale z ogromną dawką nadziei. Wielowątkowość lektury jest jej plusem.

Moja polecajka:
"Najnowsza powieść autorki chwyta za serce. Ta naszpikowana emocjami historia ze sportem w tle dostarczy Wam wielu wrażeń.
Polecam serdecznie, @zlotowlosa.i.ksiazki"

Współpraca: Wydawnictwo WasPos

"Uwierz w nas" J. Dean moim zdaniem znakomity romans z ciekawym wątkiem sportowym koszykarskim i siatkarskim. Jest to drugi tom serii Final Four.

Amber w swoim życiu zawiodła się na mężczyznach nie raz. Teraz nie angażuje się w relacje damsko męskie by uniknąć rozczarowań i bólu. Niestety pewien zawodnik drużyny koszykarskiej nie dopuszcza do siebie żadnej przegranej. Gdy Will uświadamia sobie, że Amber to ta jedyna, jest na straconej pozycji.

Co zrobi Will by wyrównać swoje szanse na wygraną ?

Myślałam, że to pierwszy tom tej serii zdobył moje serce. Lecz drugi o wiele bardziej mi się spodobał. Amber w poprzedniej części stanowiła dla mnie zagadkę. Niezniszczalną dziewczynę, która nie okazuje uczuć ani emocji. W tej części dostałam bohaterkę, która zmaga się ze swoim bólem, lękiem i pragnieniami. Również postać Willa całkowicie mnie zaskoczyła. On też miał swoje tajemnice i demony z jakimi walczył.

Z wielką przyjemnością odkrywałam sekrety bohaterów z rozdziału na rozdział. Autorka znakomicie, poprowadziła tak fabułę, bym przeżywała ich rozterki a z drugiej strony, dostarczyła mi przypływ adrenaliny, podczas opisów rozgrywających meczów.

Rewelacyjna mieszanka, z jednej strony dostałam doskonały romans, a z drugiej towarzyszyły mi porywające emocje bohaterów i ich problemy tak realne i prawdziwe, że nie mogłam oderwać się od lektury.

Szczerze polecam tą serię ♥️

Ps. Droga autorko mam nadzieję, że będzie trzecia część serii, bo zakończenia jest bardzo intrygujące 😍

Avatar użytkownika - glinka_54_czyta
glinka_54_czyta
Przeczytane:2022-08-07,

🌺Recenzja🌺

Premiera 27.07.2022

„Uwierz w Nas” – J. Dean

Sportowe love story, w którym na zaufanie będzie trzeba długo pracować. Przeszłość, która wraca i przyszłość o którą się walczy.

Amber to utalentowana siatkarka, dla której drużyna i wygrana jest bardzo ważna. To dzięki przyjaciółce i sporcie czuje się spełniona, bo jej dzieciństwo nie było łatwe. Musiała zmagać się z wieloma trudnościami, ale nigdy się nie poddała. Wolny czas spędza na imprezach, wie jak działa na facetów i umie to umiejętnie wykorzystać. Kiedyś się zaangażowała, ale niestety ten ktoś złamał jej serce i przez to boi się ponownie zaufać. Amber to kobieta twardo stąpająca po ziemi. Pewna siebie i roztropna. Chce pomagać bliskim i jest w stanie wiele poświęcić aby ratować ich. Poświęcenie godne naśladowania, bo nie każdy byłby w stanie zrobić to co ona.

Will, sławny koszykarz, głownie ze swojej gry i bycia kobieciarzem. Jego przeszłość również nie malowała się w kolorowych barwach. Trzyma w sobie tajemnicę, która mocno rzutuje na jego życie. Kiedyś udało mu się być z kobietą z którą naprawdę czuł się świetnie, potem ją stracił. Sam nie wie jak, ale teraz zrobi wszystko żeby ponownie ją zdobyć. Gdy mu zależy jest w stanie wiele zrobić. Przytuli gdy potrzeba, potrząśnie gdy ktoś panikuje oraz jest bardzo dobrym kochankiem.

Ich relacja zaczęła się już dawno temu, teraz mamy tylko próby odzyskania i odpychania. Tylko czasem były retrospekcje, co się kiedyś działo. Czułam ich wzajemne przyciąganie, ale miejscami nie mogłam się wczuć w ich relację. Myślę, że to wszystko przez to, że brakowało mi większej ilości rozmów i spotkań. Czegoś takiego co pozwoliło mi na poczucie ich wzajemnych uczuć. Starają się o siebie, ale jakoś za mało.

Autorka zaserwowała także wiele ciekawych wątków pobocznych, które wypełniają fabułę. Co powoduje, że nie da się nawet na chwilę nudzić. Czasem miałam nawet wrażenie, że dominowały nad ich odbudowującą się się relacją.
Sport ukazany w bardzo ciekawy i piękny sposób. Opisy emocji, całego przebiegu meczów powoduje, że czułam się jakby fizycznie była na trybunach i wszystko widziała. Autorce wyszło to genialnie, bo nie każdy umie w tak fascynujący sposób przekazać różne dyscypliny sportowe. Oprócz tego będzie niegrzecznie i rozpalająco. Rumieńce na policzkach nie raz się pojawią.

Autorce pokazała, że nie zawsze to co widzimy to akurat to. Czasem nasz wzrok widzi coś a umysł podpowiada co to może być, ale tak naprawdę to zupełnie coś innego. Tym samym możemy skrzywdzić nie tylko siebie, ale także i innych.

A na dodatek poznałam dalsze losy bohaterów pierwszego tomu. Bardzo było mi miło czytać co tam dalej u nich słuchać i jak dalej planują swoje życie.

Kochani jeśli lubicie książki o sporcie i miłości z dużą szczyptą różnych pobocznych tematów, to może być coś co Wam się spodoba, bo mi się podobało, chociaż chętnie poczytałabym jeszcze więcej.

8,5/10 🔥

Avatar użytkownika - paulinahanus
paulinahanus
Przeczytane:2022-08-28, Ocena: 6, Przeczytałam,

" Uwierz w nas" ~ J. Dean

Wolicie siatkówkę czy koszykówkę? 😍

[...] Moje usta nakryły jej wargi w ułamku sekundy. Teraz oddychaliśmy jednym powietrzem. Ona była mi potrzebna jak tlen. Nie byłem w stanie się nią nasycić.

[...] Moje płuca płonęły, a ciało nie miało jak się bronić…
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Amber Sky - atakująca tutejszej drużyny siatkówki Rocket Detroit ma przed sobą nieziemsko ważny sezon. Wraz ze swoją przyjaciółką i resztą drużyny zamierzają obronić mistrzostwo NCAA. Jednak jej życie prywatne nieco skomplikuje sprawę, a tajemnice, które męczą ją od dosyć dawna zaczną sie wyjaśniać. Tylko czy na takie rewelację siatkarka jest przygotowana?

Will Harris - gwiazda koszykówki NBA, niepoprawny podrywacz i łamacz serc. Mężczyzna skrywa swoją przeszłość, która daje o sobie czasami znać. Jej niekontrolowane powroty umiejętnie utrudniają mu życie i czerpanie radości z zwycięstw. Lekarstwem na jego przypadłość była ona - blondwlosa kobieta, która z dnia na dzień zerwała z nim wszelkie kontakty nie tłumacząc nic.

Niespodziewanie ich drogi znów krzyżują sie po kilku miesiącach. Czy Will dowie sie co spowodowało jej zniknięcie? Czy tajemnice przejmą kontrole nad ich życiem?

J. Dean! Ahh co to była za książka! ❤️ " Uwierz w siebie" to II tom serii #finalfour który tym razem opowiada o innych bohaterach ALE autorka zrobiła cudny zabieg wplątując umiejętnie poprzednich bohaterów przez co możemy śledzić losy swoich ulubieńców z książki " Bądź moim szczęściem". Mało ktory autor / autorka skłania sie ku temu aby w tak czestej ilości wplatać poprzedników.
#bohaterowie - Amber jest dla mnie miłym zaskoczeniem tej książki. W I tomie nie do końca ją polubiłam, ale z drugiej strony też nie mialam wtedy okazji aż tak dobrze poznać tą postać. Jest zabawna, odważna ale jednocześnie powściągliwa i poukładana. W całej książce odkrywamy na pewno nie jedną z jej twarzy. Co do Willa to ohh co to był za facet. Ogólnie nie jestem fankom goodguy'ów ale dla tego Pana mogłabym zrobić wyjątek. Mimo iż na początku poznajemy go z tej niegrzecznej strony to tak na prawde nic o nim nie wiemy. Autorka z każdym rozdziałem pokazuje nam jego wady i zalety, jego słabości przez co staje sie on bardziej realistyczny. Co do bohaterów pobocznych to były proporcjonalnie umiejscowione do całości.
#pomysł był genialny! Stworzenie serii sportowej to cos czego nie ma za dużo na rynku, a ja ubóstwiam siatkówkę. Dla mnie wstawki z treningów czy meczy Amber i Heidi były wręcz niesamowicie autentyczne i wyczekiwane. J. Dean dała mi chwilę na wspomnienia tych pieknych lat kiedy ja tylko że amatorsko grałam dniami i nocami...
#romans a właściwie chemia między postaciami książki była wyczuwalna lecz nie przesadnie. Miałam lekkie wrażenie, że momentami nawet specjalnie autorka studziła moje emocje, aby po chwili rozbujać je na nowo. W książce poświęciła też kilka stron na intymność, która mimo tęsknoty nie pędziła na złamanie karku.
#zakonczenie książki pozostawia wiele możliwości. Jestem prawie pewna, że pojawi sie kolejna część! Tylko pytanie kiedy?! I czy tamci bohaterowie również dadzą się polubić? W przypadku II części znaliśmy bohaterów, a przynajmniej Amber z poprzedniej części, natomiast to co myślę, że spotka nas w III tomie to będzie kompletnie coś nowego.

Podsumowując :
Książka jest napisana w prosty, plynny sposób bez większych opisów w momentach gdzie sa zbedne. Nie nalezy do książek nieprzewidywalnych, ale i tak z każdym rozdziałem chce sie jej wiecej i więcej. Strony lecą jak szalone, a reserch jaki autorka zrobila do książki odnośnie zasad sportowych jest zadowalający. Chciałabym zaznaczyć, że w tej historii jest sporo momentów sportowych wiec jeśli ktoś liczy na mily i lagodny romans to niech sie nieda zawieść. Ta książka ma ukryte wątki.

Gratuluję autorce kolejnej świetnej książki 📚 i dziękuję bardzo za zaufanie! 🔥

[...] W odpowiedzi na moje pragnienie dłoń Willa zjechała niżej, przytulając mnie jeszcze mocniej. To było naprawdę...przyjemnie. Tak kompletnie zapomniane uczucie. Szczelnie ukryte w zakamarkach podświadomości. Poczucie bezpieczeństwa i pewności, że ktoś złapie cie, gdy upadniesz[...]

Q: Czy wy też uwielbiacie się tulić? Co wtedy czujecie?

Amber, czołowa zawodniczka siatkówki, skrywa żal, pretensje, złość i ból. Po tym jak jeden mężczyzna zranił jej serce, obiecała sobie, że już nigdy nie zbliży się do żadnego faceta. Ale przeszłość nie daje tak łatwo o sobie zapomnieć. Pech chce, że na jednej z imprez, zauważa tego który złapał jej serce kilka miesięcy temu. Will Harris, zawodnik koszykówki. Od tego spotkania, wszystko zaczyna się zmieniać. Czy Amber da mu szanse? Czy dawno ukrywane emocje powrócą? Tego musicie się sami dowiedzieć.

Tak trochę na opak przeczytałam, bo powinnam przeczytać pierwszą część, żeby się dowiedzieć co się stało, ale na szczęście autorka wyjaśniła sytuację w tej części. Czytając totalnie przepadłam, do tego stopnia, że świat zewnętrzny przestał mieć dla mnie jakiekolwiek znaczenie. Byłam tylko ja i książka wraz z mnóstwem emocji. A emocje to zaciskanie dłoni w pięść, używany oddech, przewracanie drżącymi dłońmi stronę, strach o Amber, gorac na policzkach i radość z zakończenia. Co więcej cieszę się, że autorka pisała tutaj o moim ulubionym sporcie jakim jest siatkówka, przez co jeszcze bardziej wkręciłam się w tą część. Teraz skoro przeczytałam dwójkę to nie wypada mi nie przeczytać jedynki.

Świetnie poprowadzona fabuła, pokazująca, że przeszłość nie może mieć nad nami kontroli. A jeśli nas dopadnie to nie powinnismy od niej uciekać, tylko stawić jej czoła. Co więcej jeśli coś nas meczy, widzimy coś złego, to raczej nie powinnismy uciekać tylko sobie wyjaśnić. Bo lepsza rozmowa i to szczera, niż snucie domysłów. Polecam.

Avatar użytkownika - dosia1709
dosia1709
Przeczytane:2022-09-05, Ocena: 5, Przeczytałem,

Amber choć nie miała łatwego dzieciństwa, oddała się całkowicie siatkówce. Kolejny sezon w tych samych barwach Rocket i kolejne wyzwanie. Obrona mistrzowskiego tytułu to cel dziewczyny.

Ale co się stanie kiedy na jej drodze stanie pewien siebie koszykarz który to nie pierwszy raz pojawia się w jej życiu i zaprząta jej myśli?

,,Wkroczyłaś do mojego życia niczym huragan, zawładnęłaś moim światem i zostawiłaś po sobie pustkę, którą czuję za każdym razem, gdy Cię przy mnie nie ma..."

Will to łamacz damskich serc, koszykarz NBA. Choć jest gwiazda, zmaga się z bolesna przeszłością która nie daje o sobie zapomnieć i odbija się na podejściu do życia chłopaka. Gdy w jego świat wkracza pewna blondynka i skrada mu serce, Will nie ma zamiaru jej sobie tak łatwo odpuścić.

Uczucia tych dwojga to mieszanka mogącą rozpalić ich zamknięte serca albo zostawić po sobie pobojowisko.

Czy ponownie spotkanie nie wpłynie negatywnie na Amber?

Czy dziewczyna zdoła ponownie mu zaufać?

Przeczytałam tę książkę na jednym tchu Tyle wystarczyło aby zakochać się w tej dwójce. Ich dwa odmienne charaktery nie pozwalają się nudzić. Chodź książka nie rozwija się jak tornado i toczy się w własnym tempie to nic się nie dłuży. Czyta się miło, lekko i bardzo szybko.

I chodź są tu przedstawione dwie dyscypliny sportowe to na szczęście nie ma tu skomplikowanych opisów przez które można się zanudzić.

Jest świetna historia dwojga ludzi których ciągnie do siebie ale jak to bywa mają problem sobie zaufać.

Polecam jestem zdecydowanie na tak.

Dziękuję autorce za danie szansy i możliwość przeczytanie historii tej dwójki.

Dodam na koniec że to druga część Cyklu Final Four. Chodź każda z książek opowiada losy innych bohaterów to warto przeczytać obie żeby lepiej wczuć się w klimat.

z przyjemnością chcę Wam dziś przedstawić historię Amber i Willa, to dwoje bardzo ambitnych ludzi, choć młodzi to doskonale wiedzą czego chcą, otóż chcą się rozwijać sportowo. Mamy tutaj dwie dyscypliny sportowe Amber jest siatkarką, a Will koszykarzem. Poznali się już jakiś czas temu, jednak ich drogi się rozeszły, i każde z nich poszło swoją drogą. Los jednak bywa przewrotny i stawia tych dwoje ponownie na swojej drodze i jak się okazuje żadne z nich o sobie nie zapomniało, a ponad to są między nimi niewyjaśnione sprawy, bo chłopak nie wie czemu Amber zerwała znajomość.. Na szczęście Will to prawdziwy mężczyzna, nie poddaje się i zrobi wszystko by w końcu wyjaśnić tą sytuację.
Autorka mimo tego, że postanowiła przedstawić dwie dyscypliny sportowe to świetnie sobie z tym poradziła, przedstawiła podstawowe zasady oraz sceny gry.
Jednak najważniejsze jest to, że to nie jest tylko książka o sporcie i miłości choć ja takie bardzo lubię. Autorka porusza wiele ważnych wątków, straty, choroby, trudne dzieciństwo, tęsknotę, brak bliskich i wszystko to łączy sprawnie w jedną całość, a wszystkie rozpoczęte wątki są zakończone. Muszę powiedzieć, że bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie ta książka, a bohaterowie skradli moje serce, oboje.. ?
Akcja rozwija się w swoim tempie, a mimo wszystko nic się nie dłuży, nie nudzi.. nic tu nie jest przypadkowe. Zdecydowanie dobrze spędzony czas! ?

Jeśli lubicie książki o sportowcach, o młodych ambitnych ludziach, o bohaterach po przejściach, którzy starają się znaleźć szczęście.. to już wiecie co Wam polecam ?

Bądź moim szczęściem
J. Dean0
Okładka ksiązki - Bądź moim szczęściem

Heidi Bliss bardzo długo ciężko pracowała, aby zostać gwiazdą amerykańskiej siatkówki. Jej na pozór idealny świat wywrócił się do...

Zizek's Politics
J. Dean0
Okładka ksiązki - Zizek

A critical introduction to the political thought of one of the most important, original and enigmatic philosophers writing today. Zizek's Politics provides...