Uwolnijcie Nas Stąd. O Duszach Czyśćcowych Z Marią Simmą Rozmawia Nicky Eltz

Przejmujący wywiad z austriacką mistyczką, Marią Simmą, która przez ponad 60 lat kontaktowała się z duszami czyśćcowymi. Świat duchowy nie jest wytworem dziecinnych umysłów ani tym bardziej wymyśloną propagandą Kościelną. Maria Simma z właściwą sobie prostotą zwierza się ze swoich licznych i cudownych spotkań z cierpiącymi duszami. Pouczenia, które od nich otrzymuje nie wykraczają w swojej treści ponad to, czego naucza Kościół katolicki. Istnienie czyśćca dla samych wierzących wydaje się sprawą dosyć enigmatyczną i mało istotną. Mistyczka przekonuje jednak, że życie każdego człowieka, to walka o jego duszę. Wygrana zaś zależy od tego, czy zechcemy założyć pancerz wiary, jakim są sakramenty, modlitwa i post. Są to narzędzia pomocne nie tylko dla żyjących wierzących, ale także dla tych, które rozstały się z doczesnością, ale nie osiągnęły jeszcze pełnej świętości. Naszym zadaniem jest nieustanne orędownictwo z nimi.

Informacje dodatkowe o Uwolnijcie Nas Stąd. O Duszach Czyśćcowych Z Marią Simmą Rozmawia Nicky Eltz:

Wydawnictwo: Wydawnictwo M
Data wydania: 2015 (data przybliżona)
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-7595-955-0
Tytuł oryginału: Get Us Out of Here !
Tłumaczenie: Magdalena Panz - Sochacka

Tagi: wywiad katolik katolicka dusze czyśćcowe rozmowa

Kup książkę Uwolnijcie Nas Stąd. O Duszach Czyśćcowych Z Marią Simmą Rozmawia Nicky Eltz

Uwolnijcie Nas Stąd. O Duszach Czyśćcowych Z Marią Simmą Rozmawia Nicky Eltz - opinie o książce

Avatar użytkownika - anoola
anoola