Czy chcesz rozwinąć zdolność korzystania z zasobów własnej intuicji?

Czy chcesz ułatwić sobie zmianę diety, podjęcie aktywności fizycznej, rzucenie palenia i walkę ze stresem?

Czy chcesz dowiedzieć się więcej nie tylko o swoich bliskich, ale przede wszystkim o samym sobie?

Intuicyjna inteligencja pozwoli ci wrócić do zdrowia

Dostęp do szczegółowych informacji o zdrowiu, budowie organizmu i procesach w nim zachodzących oraz możliwość ich intelektualnego przetwarzania to ogromna zdobycz cywilizacji. W gąszczu danych, wzorów i równań trudno jest odnaleźć odpowiedzi na ludzkie problemy. Nie brak nam wiedzy, ale brakuje szerszego spojrzenia. Kwestię ludzkiego zdrowia należy analizować wieloaspektowo, nie tylko za pomocą narzędzi, które wywodzą się z naszej biologii. Tu z pomocą przychodzi intuicja, a wraz z nią przewodnik Dr. Orloff, który odkrywa na nowo prawdziwego ducha medycyny.

Uzdrawianie intuicyjne to książka, które pomoże ci wzmocnić układ odpornościowy, wrócić do zdrowia po chorobie, czerpać z seksualnych sił witalnych, zapanować nad bólem, odkryć najskuteczniejsze sposoby leczenia oraz pokonać lęki, depresję i inne problemy emocjonalne. Praktyka pięciu kroków dr Orloff uświadomienie sobie własnych poglądów, słuchanie własnego ciała, korzystanie z wewnętrznych wskazówek, wyczuwanie subtelnej energii i interpretacja snów pozwala na nowo odkryć i rozwijać zdolność korzystania z intuicji, która stanowi nasze przyrodzone prawo i od której zależy nasze życie.

Informacje dodatkowe o Uzdrawianie intuicyjne. Przewodnik Judith Orloff. Przewodnik na drodze do lepszego samopoczucia w sferze fizycznej, emocjonalnej:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: b.d
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Uzdrawianie intuicyjne. Przewodnik Judith Orloff. Przewodnik na drodze do lepszego samopoczucia w sferze fizycznej, emocjonalnej

Uzdrawianie intuicyjne. Przewodnik Judith Orloff. Przewodnik na drodze do lepszego samopoczucia w sferze fizycznej, emocjonalnej - opinie o książce

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;