Vincent Boys (#2). Vincent brothers. Tom 2

Jak ściągnąć na siebie uwagę tego jedynego? Zwłaszcza, gdy jest chłopakiem twojej ciotecznej siostry?

Lana odkąd pamięta, żyje w cieniu swojej kuzynki. Ash zawsze była tą ładniejszą, mądrzejszą - prawdziwą duszą towarzystwa i chodzącym ideałem. Do tego jej chłopakiem jest boski Sawyer Vincent, jedyny chłopak, którego Lana pragnie.

Kiedy jednak Ash i Sawyer zrywająze sobą, Lana wreszcie może odmienić swój los brzydkiego kaczątka. Sawyer ma złamane serce, a ona wystarczająco dużo miłości, aby je wyleczyć. Czas wejść do gry i zawalczyć o uczucie, które może zaskoczyć wszystkich.

Informacje dodatkowe o Vincent Boys (#2). Vincent brothers. Tom 2:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2020-02-12
Tytuł oryginału: Vincent brothers

Tagi: Przeznaczone dla kobiet i/lub dziewcząt

Kup książkę Vincent Boys (#2). Vincent brothers. Tom 2

Vincent Boys (#2). Vincent brothers. Tom 2 - opinie o książce

Avatar użytkownika - mamawswiecieksia
mamawswiecieksia
Przeczytane:2020-08-02,

Po przeczytaniu "Vincent Boys" czekałam jak na szpilkach żeby poznać dalsze losy bohaterów. Pierwsza część była świetna więc wiedziałam, że i drugą taka będzie, pomyliłam się. Była lepsza!
Dlaczego? Pierwszy tom został napisany z perspektywy Ashton i Beau przez co nie polubiłam Sawyera. Tutaj, kiedy autorka pokazuje nam chłopaka jako głównego bohatera, jego myśli, perspektywę, zmieniłam o nim zdanie. Proces, jaki Sawyer przechodzi na naszych oczach z grzecznego i złożonego chłopaka na bad boya, jest po prostu świetne. Nie jest łatwo sprawić by postać o tak zwyczajnym charakterze nagle tryskała na prawo i lewo seksapilem, a tutaj ten zabieg autorce wyszedł genialnie. I dokładnie ta sama sytuacja tyczy się Laury, kuzynki Ashton, która z cichej i spokojnej dziewczyny staje się boginią seksu. ☆Bardzo podobała mi się ta książka. Była lekka, słodka, ze świetnym poczuciem humoru i ciężkimi chwilami dla bohaterów. Jednak nie jest to pozycja dla osób w moim wieku. Myślę, że to idealna powieść dla osób w przedziale 18-25 lat. Jednak mimo to żałuję, że to koniec historii braci Vincent.

Avatar użytkownika - MalgorzataSk
MalgorzataSk