Vladek najmilszy wampirek na świecie. Najmilsza niespodzianka

Wydawnictwo: IBIS
Data wydania: 2019-06-19
Kategoria: Dla dzieci
Kategoria wiekowa: 9-12 lat
ISBN: 978-83-662-6350-5
Liczba stron: 160

Tom 4 cyklu Vladek najmilszy wampirek na świecie

Ocena: 0 (0 głosów)

Vladek – najmilszy wampirek na świecie to seria wyjątkowych książek dla dzieci. Rodzina Vladka mieszka w starym, ponurym domu. Ten klan od wieków jest nazywany najodważniejszą wampirzą rodziną na świecie, jednak jak to często bywa, z jednym, małym wyjątkiem – Vladkiem. Wampirek nie pasuje do pozostałych członków rodziny, w ogóle nie jest odważny, a można nawet powiedzieć, że jest nieco nieśmiały i strachliwy. 

W tej części w życiu Vladka zajdzie prawdziwa rewolucja. Mimo że wampirek zdobył licencję nietoperza i coraz lepiej radzi sobie z innymi wampirzymi umiejętnościami, to dla jego matki wciąż za mało. Z kolei w szkole trwają przygotowania do przedstawienia, w którym Vladek ma zagrać jedną z głównych rol. Podczas jednej z prób został zdemaskowany i przemienił się w nietoperza... Co na to jego szkolni koledzy i jak rodzina wampirka zareaguje na to, że ten chce żyć wśród ludzi? 

Jeśli chcesz poznać wszystkie perypetie z życia wampirka, koniecznie sięgnij po inne książki z serii Vladek - najmilszy wampirek na świecie.

Tagi: dla dzieci

Kup książkę Vladek najmilszy wampirek na świecie. Najmilsza niespodzianka

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Opinie o książce - Vladek najmilszy wampirek na świecie. Najmilsza niespodzianka

Inne książki autora
Vladek najmilszy wampirek na świecie. Zębastyczni przyjaciele
Anna Wilson; 0
Okładka ksiązki - Vladek najmilszy wampirek na świecie. Zębastyczni przyjaciele

Vladek – najmilszy wampirek na świecie to seria wyjątkowych książek dla dzieci. Rodzina Vladka mieszka w starym, ponurym domu. Ten klan od wieków...

Zobacz wszystkie książki tego autora