Vladek najmilszy wampirek na świecie. Najmilsza niespodzianka

Tom 4 cyklu Vladek najmilszy wampirek na świecie

Vladek – najmilszy wampirek na świecie to seria wyjątkowych książek dla dzieci. Rodzina Vladka mieszka w starym, ponurym domu. Ten klan od wieków jest nazywany najodważniejszą wampirzą rodziną na świecie, jednak jak to często bywa, z jednym, małym wyjątkiem – Vladkiem. Wampirek nie pasuje do pozostałych członków rodziny, w ogóle nie jest odważny, a można nawet powiedzieć, że jest nieco nieśmiały i strachliwy.

W tej części w życiu Vladka zajdzie prawdziwa rewolucja. Mimo że wampirek zdobył licencję nietoperza i coraz lepiej radzi sobie z innymi wampirzymi umiejętnościami, to dla jego matki wciąż za mało. Z kolei w szkole trwają przygotowania do przedstawienia, w którym Vladek ma zagrać jedną z głównych rol. Podczas jednej z prób został zdemaskowany i przemienił się w nietoperza... Co na to jego szkolni koledzy i jak rodzina wampirka zareaguje na to, że ten chce żyć wśród ludzi?

Jeśli chcesz poznać wszystkie perypetie z życia wampirka, koniecznie sięgnij po inne książki z serii Vladek - najmilszy wampirek na świecie.

Informacje dodatkowe o Vladek najmilszy wampirek na świecie. Najmilsza niespodzianka:

Wydawnictwo: IBIS
Data wydania: 2019-06-19
Kategoria wiekowa: 9-12 lat
ISBN: 978-83-662-6350-5

Tagi: dla dzieci

Kup książkę Vladek najmilszy wampirek na świecie. Najmilsza niespodzianka

Vladek najmilszy wampirek na świecie. Najmilsza niespodzianka - opinie o książce

Paddington 2. Nowela filmowa
Anna Wilson0
Okładka ksiązki -  Paddington 2. Nowela filmowa

Paddington od kilku miesięcy mieszka w Londynie w swoim nowym domu. Często jednak myśli o swojej ciotce Lucy z Peru, a gdy zbliżają się jej 100 urodziny...

Vladek najmilszy wampirek na świecie. Nocne strachy
Anna Wilson0
Okładka ksiązki - Vladek najmilszy wampirek na świecie. Nocne strachy

Vladek - najmilszy wampirek na świecie to seria wyjątkowych książek dla dzieci. Rodzina Vladka mieszka w starym, ponurym domu. Ten klan od wieków...

Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska