W Dolinie Muminków. Audiobook

Życie przyjaciół z Doliny Muminków skupia się wokół domu Mamy i Tatusia Muminka, gdzie każdy może liczyć na pomoc i przyjaźń.

Cieszący się nieustającą popularnością cykl książek fińskiej pisarki Tove Jansson nareszcie w formie książek do słuchania w wybitnej interpretacji Krzysztofa Kowalewskiego!

Informacje dodatkowe o W Dolinie Muminków. Audiobook:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2018-07-25
Czas trwania:3 godziny 56 min. min.
Czyta: Krzysztof Kowalewski
Tytuł oryginału: Trollkarlens hatt

Kup książkę W Dolinie Muminków. Audiobook

W Dolinie Muminków. Audiobook - opinie o książce

Avatar użytkownika - Anulak
Anulak
Przeczytane:2018-08-15, Ocena: 4, Przeczytałem,

„W Dolinie Muminków” to kolejna pozycja od Tove Jansson, którą przeczytałam. Z Muminkami swoją przygodę zaczęłam w tym roki i przepadłam. Jak dla mnie to jedne z najlepszych książek zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Być może nawet dla tej drugiej grupy bardziej.

Muminki są ponadczasowe a przede wszystkim niesamowicie mądre. Życiowe rady, spostrzeżenia i mnóstwo zdań, które trafiają prosto do serca to największa zaleta tej serii. Oprócz tego lekki, prosty, ale ujmujący styl pisania Tove Jansson, który zachwyca mnie za każdym razem.

„W Dolinie Muminków” nie jest może najlepszą książką o tych małych stworkach, ale na pewno wartą uwagi. Polecam serdecznie.

Muminki. Tatuś muminka i szpiedzy
Tove Jansson0
Okładka ksiązki - Muminki. Tatuś muminka i szpiedzy

Kolejny tom humorystycznych, ale i zmuszających do myślenia opowieści o Muminkach, autorstwa pisarki światowej sławy - Tove Jansson. Album zawiera dwie...

Muminek i nowy przyjaciel
Tove Jansson0
Okładka ksiązki -  Muminek i nowy przyjaciel

- Ryjku, to najlepszy rodzaj skarbu! Znalazłeś PRZYGODĘ! Muminek i Ryjek znajdują list w butelce i wyruszają na poszukiwanie tajemniczego nowego przyjaciela...