W drodze z Maryją. Objawienia w Trevignano Romano i mistyczka Gisella Carda

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2020-04-01
Kategoria: Duchowość, religia
Tytuł oryginału: Cammino con Maria

Objawienia w Trevignano Romano uważane są za kontynuacje dramatycznych orędzi Maryi z Tre Fontane, gdzie przestrzegała Ona przed ateizmem, demoralizacja i zagrożeniem ze strony islamu. Włoska mistyczka i stygmatyczka Gisella Carda, która w Wielkim Poście fizycznie doświadcza cierpienia Chrystusa, właśnie w Trevignano Romano otrzymuje kolejne przepowiednie dotyczące końca czasów. Maryja mówi tam o zagrożeniu ze strony Chin, przestrzega przed epidemią, wojną światową czy klęskami klimatycznymi. Przede wszystkim jednak wzywa do nawrócenia, pokuty i przyjmowania sakramentów.

Objawienia w Trevignano Romano - podobnie jak w Akicie - Maryja potwierdza krwawymi łzami. Jej przesłania nie pozostawiają wątpliwości: powtórne przyjście Chrystusa jest już blisko.

W tej książce zamieszczono poruszające, a nierzadko osobiste przesłania Maryi, ktore otrzymała Gisella Carda.

Tagi: Chrześcijaństwo

Kup książkę W drodze z Maryją. Objawienia w Trevignano Romano i mistyczka Gisella Carda

Opinie o książce - W drodze z Maryją. Objawienia w Trevignano Romano i mistyczka Gisella Carda

Ferdinando Carignani0
Okładka ksiązki - Czułość Maryi i słowa napomnienia dla Jej dzieci. Przesłania z Trevignano Romano

Litość i napomnienia Maryi Ostatnie miesiące przyniosły światu wiele dramatycznych wydarzeń. Wyraźnie widać ogromny kryzys wiary i upadek autorytetu...

Świadectwa miłości Maryi. Przesłania z Trevignano Romano
Ferdinando Carignani0
Okładka ksiązki - Świadectwa miłości Maryi. Przesłania z Trevignano Romano

Słowa, które przemienią serce W ostatnich miesiącach wiele osób wsłuchiwało się w orędzia, które w Trevignano Romano zostały powierzone mistyczce Giselli...

Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło