W klatce. Tom 2

Wydawnictwo: Poligraf
Data wydania: 2020-04-16
Kategoria: Horror

Główny bohater John, który został oczyszczony z podejrzeń o tajemnicze morderstwo, awansował i po kilku latach pracy na stanowisku dyrektora w Browarach Brooklyńskich został wysłany na misję do Czech. W imieniu swoich pracodawców miał przygotować projekt inwestycyjny zakupu dobrze prosperującego czeskiego browaru. Z dala od rodziny i przyjaciół, na obcej ziemi zapomniał, że jest niepijącym alkoholikiem i przez nieostrożność przerwał abstynencję. Piwo czeskie nie miało sobie równych, John popadał w coraz większy alkoholizm, a wraz z nim wróciły dawne koszmary, w tym pazury i czarcia moc Asmodeusza. Pogrążonemu w zniewoleniu Johnowi w sukurs przybywają jego przyjaciele z Ameryki, w tym Jaromir, który przy okazji odwiedza swoją starą rodzinę.

Książka spodoba się głównie tym, którzy lubią karmić się strachem, oraz wszystkim miłośnikom dobrej lektury.

- Wczoraj po powrocie coś dziwnego z nim się działo. Owszem, ja też zauważyłam, że zmienił mu się kolor oczu, ale to, co zobaczyłam rano, zdumiało mnie niezmiernie. Wyobraź sobie, że lewitował.

- Co?

- Unosił się nad łóżkiem na wysokość jakiegoś metra.

- Na pływalni, kiedy ty pływałaś, najpierw zauważyłam zmianę koloru jego oczu, a później, jakby nigdy nic, wyszedł z brodzika i wskoczył do dużego basenu. Poprosiłam ratownika o interwencję. Później wskoczył jeszcze raz, prosto na mnie.

- Tego nie zauważyłam. Jadł wczoraj tego czarnego loda, ale czy to możliwe, żeby od tego zaszły takie zmiany?

Tagi: Horrory i literatura grozy

Kup książkę W klatce. Tom 2

Opinie o książce - W klatce. Tom 2

W klatce. Tom 1
Maciej Sobczak0
Okładka ksiązki - W klatce. Tom 1

Historia Johna, młodego menedżera pracującego na co dzień w browarze w Nowym Jorku. Po przeprowadzce do nowego mieszkania na Brooklynie dzieją się w...

Opowieść o Vodimorze. Część III. Początek: Wilcza Skóra
Maciej Sobczak0
Okładka ksiązki - Opowieść o Vodimorze. Część III. Początek: Wilcza Skóra

"Opowieść o Vodimorze. Wilcza Skóra" to druga z kolei książka pod wspólną nazwą ,,Początek". Powieść jest przeznaczona zarówno dla tych, którzy sięgają...

Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler