W kolorze wrzosu

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2020-04-15

Tom 7 cyklu Rok na Kwiatowej

Karolina Wilczyńska zaprasza wszystkie czytelniczki na ulicę Kwiatową – tu spotkacie wspaniałych przyjaciół, którzy zawsze znajdą dla was czas!

Życie nie rozpieszcza Danuty, a z dorastającym synem kobieta powoli traci kontakt. W pracy też nieustannie musi udowadniać swoją wartość, tym bardziej że właściciel konkurencyjnej kancelarii nie przebiera w środkach i stara się jej zaszkodzić. Na szczęście Danutę postanawia wesprzeć sąsiadka, Liliana. Czy wspólnymi siłami uda im się pokonać bezwzględnego prawnika?
Danuta nie lubi prosić o pomoc, lecz oparcie w otaczających ją kobietach okaże się balsamem dla zlęknionego i samotnego serca. Czy ambitna pani adwokat przestanie wreszcie udawać, że jej życie jest idealne, a ona doskonale nad wszystkim panuje? I jaką rolę w tej historii odegrają delikatne kwiaty wrzosu, które podobno przynoszą nieszczęście?

Kup książkę W kolorze wrzosu

Opinie o książce - W kolorze wrzosu

Są takie serie, których po kolejne tomy sięgam z uśmiechem i między innymi jest to Rok na Kwiatowej. Karolina Wilczyńska wie jak stworzyć bohaterów, by czytelnicy ich uwielbiali. Tom siódmy "W kolorze wrzosu" w zdecydowanej większości poświęcony jest Danucie. Tym razem to właśnie ją i jej troski najbardziej poznajemy. Jest ona kobietą, która lubi w życiu radzić sobie sama i polegać na własnym zdaniu. Idzie do przodu twardo, wyznaczonymi przez siebie ścieżkami. Jednak czasami trzeba przyjąć pomocną dłoń, aby przezwyciężyć przeszkody, które samemu ciężko byłoby pokonać. Czy Danuta przyjmie tę pomocną dłoń w życiu zawodowym, jak i prywatnym?

Oczywiście nie zabraknie reszty bohaterów, czyli Julii, Kai i Norberta, którzy również zmagają się ze swoimi troskami. Każdy z nich jest inny i każdego problem jest innego rodzaju.

Z tą lekturą spędziłam miłe chwile, aczkolwiek nie jest w niej tak kolorowo. Jest jak w prawdziwym życiu, raz pod górkę, a raz z górki. Niemniej jednak tym razem bardziej pod górkę mają nasi bohaterowie. Mam nadzieję, że w kolejnej części będzie im łatwiej i wszystko się ułoży tak, jakby sobie tego życzyli. Ja z pewnością dowiem się o tym niebawem, gdyż planuję sięgnąć po kolejny tom już za kilka dni.

biblioteczkamoni.blogspot.com

Avatar użytkownika - jolantasatko
jolantasatko
Przeczytane:2020-06-17, Ocena: 6, Przeczytałam, 2020,
Rachunek za szczęście, czyli caffe latte
Karolina Wilczyńska0
Okładka ksiązki - Rachunek za szczęście, czyli caffe latte

Kawiarenka za rogiem to miejsce, do którego chce się wracać! Miłka próbuje poradzić sobie z problemami w kawiarence, ale niełatwo myśleć o pracy,...

Pierwsze wesele
Karolina Wilczyńska0
Okładka ksiązki - Pierwsze wesele

Tosia Stecka pracuje w korporacji i twierdzi, że życie singielki bardzo jej odpowiada. Jednak wszystko się zmienia, gdy w firmie pojawia się nowy dyrektor...