W poszukiwaniu siebie

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2018 (data przybliżona)
ISBN: 978-83-8159-045-7
Tytuł oryginału: W poszukiwaniu siebie
Język oryginału: Polski
Tłumaczenie: Polski

Bohaterka o imieniu Laura podobna jest troszkę do każdej z Nas. Pragnie miłości, lecz jednoczenie boi się, że ta jedyna i prawdziwa nie istnieje.
Ukazana postać z psychologicznego punktu jest ciekawym przykładem bogatej osobowości.
Skrępowana, zakompleksiona moralność, którą wyniosła  z rodzinnego domu, przygniata jej prawdziwą naturę. Kobieta pragnie przeobrażenia wewnętrznych zmysłów, by poczuć się kochaną, przez to szaloną i wolną, gdzie niewieście emocje zacumują do bezpiecznej przystani.
Miłość dla której zawsze jest miejsce oraz inne, trudne refleksje, fragmenty ludzkich przeżyć, marzeniaoraz próba odnalezienia własnego miejsca w życiu tu i teraz, to tylko niektóre tematy poruszane w książce...

Kup książkę W poszukiwaniu siebie

W poszukiwaniu siebie
Monika Nowacka0
Okładka ksiązki - W poszukiwaniu siebie

Subtelna historia o prawdziwej i tej jedynej miłości. Czy ma prawo odnaleźć Nas? I czy My w porę ją zaakceptujemy? Laura przekroczyła właśnie magiczną...

Wszystko na ziemi toczy się w rytmie ruchu obrotowego: smutek nocy odkrywa radość dnia, tęsknota zaś za miłością i jej brak kosztują tyle samo łez - różnią się one jedynie smakiem.

W życiu człowieka tyle samo radosnych chwil, co tych smutnych, odbierających chęć istnienia.
Każdy nastepny etap jest kolejnością powstałą z rozbitych kawałków szkła naszej przeszłości i uzbieranych doświadczeń. Kres dotychczasowości jest motorem budowania szklanych konstrukcji, właśnie poprzez ból
i zahartowane łzy.

Pasażer na gapę