W poszukiwaniu siebie

Wydawnictwo: Poligraf
Data wydania: 2018-12-21

Subtelna historia o prawdziwej i tej jedynej miłości.

Czy ma prawo odnaleźć Nas?

I czy My w porę ją zaakceptujemy?

Laura przekroczyła właśnie magiczną trzydziestkę i coraz częściej odczuwa chęć zmiany w monotonnym życiu. Od lat żyje w związku z mężczyzną, z którym łączy ją jedynie przyzwyczajenie. Gotowa na miłość, lecz jednocześnie pełna obaw, że tej właśnie nie może spotkać...

Historie Laury i innych pojawiających się w książce kobiet łączą się, dając efekt przeplatających się wydarzeń. W nich czytelniczka odnajdzie cząstkę siebie, by następnie skonfrontować odpowiedzi na pytania, które nieraz zapewne zadawała sobie przed lustrem.

Ta książka powinna znaleźć się na nocnej szafce każdej z Was. Dodaje energii, służy jako balsam na pojawiające się dylematy miłosne oraz motywuje, by zawalczyć o własne szczęście...

Kup książkę W poszukiwaniu siebie

Opinie o książce - W poszukiwaniu siebie

Avatar użytkownika - oczytana
oczytana

To książka dla mężczyzn chcący odkryć kobiecą naturę oraz dla wszystkich kobiet, inteligentnych, posiadających duszę i intuicję.
Dla zakochanych ale także chwilowo samotnych. Opowiada o subtelnej miłości, tęsknocie, oczekiwaniu na nią, wyzwoleniu kobiecych zmysłów oraz odkrywaniu uśpionej natury i poznaniu samej siebie.
Czytając tę historię, niewątpliwie zastanowimy się, co próbuje przekazać nam nasze wnętrze, gdzie mieści się granica pomiędzy podświadomością marzeń a realnością wpojonych bądz nabytych zasad moralnych.

Na rynku wydawniczym aktualnie możemy znaleźć całe mnóstwo książek o miłości ukazywanej w wielu jej odcieniach i różnorodnych obliczach.
Jednak debiutancka powieść autorstwa Moniki Nowackiej jest pozycją nieszablonową, gdyż jest to połączenie powieści psychologiczno – obyczajowej z elementami poradnika. Autorka w swojej opowieści podejmuje temat zdrowo pojmowanej miłości własnej, która jest niezbędna każdej z nas.

Główną bohaterką jest Laura, atrakcyjna, młoda kobieta z ustabilizowaną sytuacją życiową właściwie na każdej płaszczyźnie bytowania, a mimo tego wciąż czegoś jej brak i nie czuje się szczęśliwa…

Śledzimy jej rozterki, gdy z jednej strony chce zmienić swoje życie, a jednocześnie paraliżuje ją lęk przed zmianami, niewiara w siebie oraz własne możliwości. Obserwując zmagania Laury z pewnością wiele spośród nas zastanowi się na tym, jak często my same trafiamy w podobną spiralę zaniżonego poczucia własnej wartości, rutyny, utartych schematów, stagnacji etc.

Autorka w sposób wyrazisty, a zarazem szczery i przystępny przybliża nam przemyślenia bohaterki na wiele różnych tematów. A opisane rozważania kobiety dotyczące konieczności dokonania egzystencjalnych zmian niepozbawione są znamion targających nią często skrajnych odczuć i emocji.

Jeśli chcecie same przekonać się czy Laura wykaże się odwagą i ostatecznie zdecyduje się sięgnąć po szczęście, czy też postawi na dotychczasową pozbawioną satysfakcji stabilizację to koniecznie przeczytajcie „W poszukiwaniu siebie”.

Jest to powieść dla kobiet i o kobietach Autorka utkała ją z marzeń, pragnień, często bardzo głęboko skrywanych potrzeb oraz wielu różnorodnych emocji przeżywanych właściwie każdego dnia przez miliony kobiet na całym świecie.

Mam nadzieję, iż lektura niniejszej książki nie tylko przypadnie Wam do gustu, ale stanie się także motorem w kierunku modyfikacji Waszej codzienności tak, abyście każdego dnia czuły się wartościowe, spełnione i po prostu szczęśliwe, ponieważ książka te idealnie nadaje się dla osób poszukujących swej drogi do szczęścia, a zarazem do siebie samych.

* https://www.facebook.com/Ksiazkowoczyta *

W poszukiwaniu siebie
Monika Nowacka0
Okładka ksiązki - W poszukiwaniu siebie

Bohaterka o imieniu Laura podobna jest troszkę do każdej z Nas. Pragnie miłości, lecz jednoczenie boi się, że ta jedyna i prawdziwa nie istnieje.Ukazana...

Kobiety jako przedstawicielki rodu ssaków z górnej półki po ukończeniu etapu karmienia swoich małych nadal im matkują, pozbawiając swoich potomków samodzielnej funkcji przetrwania.

Mężczyzni i ich natura: Wegetują niestety i tacy, dla których relacje damsko-męskie są jedynie aktem koniecznym do utrzymania populacji, przetrwania rasy ludzkiej, chęcią pozostawienia po sobie skrawka własnego ego...

Kobiety jako przedstawicielki rodu ssaków z górnej półki, po ukończeniu etapu karmienia swoich małych nadal im matkują, pozostawiając swoich potomków samodzielnej funkcji przeyrwania.

Każdy z nas na tle linii życia przeżywa coś innego, lecz o wspólnym mierniku cierpienia. Cierpienie bowiem, jak i smutek wpisane w ludzk drogę przetrwania, zawsze są adekwatne do osobistych przeżyć. I nikt nie jest w stanie pokonać ich bez konsekwencji  łez, żalu, rozpaczy, pesymistycznych targań... Cae ludzkie życie jest ciągłym wyborem, decyzją pomiędzy tak trzeba, tak należy, tak byłoby najlepiej...

Więcej cytatów z tej książki
Dzieci, których nie ma
Renata Piątkowska;