W promieniach szczęścia

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2018-07-04

Chwytająca za serce opowieść o poświęceniu, prawdziwej miłości i szczęściu. I o tym, że czasem rezygnując z siebie można zyskać najwięcej.

Kiedy Łucja znajduje porzucone dziecko, jej życie diametralnie się zmienia. Ponieważ dziewczynka jest chora i żadna rodzina nie decyduje się na adopcję, Łucja postanawia wziąć za nią odpowiedzialność. Niestety, otwierając się na miłość, musi porzucić swoje marzenia i plany. Czy będzie gotowa na tyle poświęceń?

Justyna leczy się z powodu depresji. W młodości podjęła niewłaściwe decyzje, przez które teraz nie potrafi w pełni cieszyć się życiem. Tkwi w marazmie i nic nie wskazuje na to, że kiedykolwiek zazna jeszcze miłości.

Emocjonalna opowieść o wyborach z gatunku tych najtrudniejszych. Czytając zastanawiałam się, co sama zrobiłabym na miejscu bohaterek. Ogromna dawka emocji gwarantowana! – Magdalena Majcher

Kup książkę W promieniach szczęścia

Opinie o książce - W promieniach szczęścia

Avatar użytkownika - lilianapie
lilianapie
Przeczytane:2018-08-11, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2018,

Piękna książka Agaty Przybyłek o wielkiej miłości do nie swojego dziecka. Z drugiej strony depresja i poczucie winy tej matki która w afekcie urodziła i wyrzuciła swoje własne dziecko do śmietnika. Mam po tej książce lekki niedosyt . Chciałabym znać dalsze losy matek : tej biologicznej i tej adopcyjnej i wiedzieć jak zachowa się dziecko poznając swoją prawdziwą matkę. Polecam gorąco

Avatar użytkownika - violet83
violet83
Przeczytane:2018-07-09, Ocena: 5, Przeczytałam, ebook,
Wierność jest trudna
Agata Przybyłek0
Okładka ksiązki - Wierność jest trudna

Zwariowana komedia rodzinnych nieporozumień pióra bestsellerowej autorki. Agata Przybyłek lekko i z humorem opowie Wam o tym, że wierność nie zawsze...

Bądź przy mnie zawsze
Agata Przybyłek0
Okładka ksiązki - Bądź przy mnie zawsze

Pełna wzruszeń historia o miłości, wyborach i o tym, że czasem, żeby mówić o sobie „my”, nie wystarczy tylko się kochać. Laura, świeżo...

To, co zostało
Jodi Picoult