W rękach diabła

Blair Thomas kochała swoją pracę, choć los wciąż stawiał na jej drodze przeszkody, które coraz trudniej było pokonać. Gdy firma Blair znalazła się na skraju bankructwa, kobieta otrzymała propozycję pomocy od samego Caleba Williamsa ― mężczyzny z wątpliwą reputacją. Mówiło się bowiem o nim, że ma powiązania z mafią i lepiej nie być jego wrogiem. Blair jednak nie miała wyjścia. By ratować firmę, podpisała pakt z diabłem, a to sprawiło, że jej życie diametralnie się zmieniło.

To miał być tylko weekend, ale Blair szybko zrozumiała, że znajomość z tym niebezpiecznym człowiekiem potrwa znacznie dłużej. Od momentu podjęcia decyzji nie była już niezależną kobietą, która radziła sobie ze wszystkim. Caleb myślał, że zdoła ją złamać, bardzo się jednak pomylił. Nagle ta dwójka zaczęła się wzajemnie zaskakiwać, a zaraz za początkową niechęcią przyszło pożądanie.

Czy związek ludzi o tak wybuchowych charakterach ma szansę na przetrwanie? Co właściwie skrywa w swoim sercu diabeł?

Informacje dodatkowe o W rękach diabła :

Wydawnictwo: Editio
Data wydania: 2022-06-29
Tytuł oryginału: W rękach diabła
Język oryginału: Polski

Tagi: #romans

Kup książkę W rękach diabła

W rękach diabła - opinie o książce

Avatar użytkownika - Patka96x
Patka96x
Przeczytane:2024-02-18,

W Rękach Diabła

Czy związek ludzi o tak wybuchowych charakterach, ma szansę na przetrwanie? 🤔
Co właściwie skrywa w swoim sercu diabeł 😈?

Blair Thomas kochała swoją pracę. Los stawia na jej drodze przeszkody, które jej było trudno pokonać. Gdy firma Blair znalazła się na skraju bankructwa. Kobieta otrzymała propozycję pomocy od Caleba Williamsa, ten mężczyzna ma wątpliwą reputację. Mówi się, że ma powiązania z mafią i lepiej nie być jego wrogiem.
Na lepsze? 🤔 Czy na gorsze? 🤔
Czy faktycznie Caleb jest aż taki zły? 🤔
Od momentu gdy, kobieta podjęła decyzję, to przestała być już niezależną. Nagle ta dwójka zaczęła się wzajemnie zaskakiwać. Para na początku pałała do siebie niechęcią, ale to zmieniło się w pożądanie. Czy to tylko będzie pożądanie? 🤔
Czy może wykluje się z tego coś więcej? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę.

Kocham tę historię. Autorka znów mnie nie zawiodła. Książkę czyta się szybko, jest dobrze napisana. Pióro autorki jest lekkie. Historia w niej opisana jest tak ciekawa, że nie można odłożyć książki, chce się czytać dalej i dalej. Ta pozycja ma też bardzo śliczną okładkę, bo jest inna niż wszystkie.

Polecam Wam tę pozycję, jak i wszystkie inne od autorki.

Gratuluję autorce i życzę dalszych sukcesów 📚 ❤️.

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

Recenzja

[…] W życiu każdego człowieka bywają takie dni, w których ma dość wszystkiego. Zazwyczaj mija to w miarę szybko, bo prędzej czy później pojawia się jakaś nadzieja i wtedy dochodzi do nas, że nie jest tak źle, jak nam się wydawało[…]

A i czy Wy miewacie takie dni? I czy wierzycie w to, że po burzy zawsze wychodzi słońce?

Blair Thomas, prezes znanej i cenionej firmy do czasu gdy jej firmy zaczyna upadać. Wszyscy cenni kontrahenci na rynku zaczynaja się wycofywać.
Z każdym dniem jest co raz gorzej, a Blair dosłownie nie wie jak ma wyjść z kłopotów. Gdy wizja bankructwa jest już blisko, Blair dostaje telefon od Caleba Williamsa trzęsącego praktycznie całym miastem. Chce jej pomóc, ale nic za darmo. On chce z nią spędzić weekend, ale czy tylko weekend?

„W rękach diabła” to kolejna wciągająca historia od której nie idzie się oderwać. Zostajesz wręcz porwana w wir niebezpieczeństwa, hipnotycznego wzroku, boskiego ciała Caleba. Emocje jakie dominowały w tej książce były bardzo różne, a te które najbardziej się wyróżniały to gorąc na policzkach, trzęsące się ręce. Podczas gorących scen uda zaciskały się, motyle w brzuchu szalały. Wręcz spłonęłam wyobrażałam sobie momentami, że te boskie ręce suną po moim ciele. O ile bym dała, aby na chwilę zamienić się z Blair. Oczywiście oprócz tego miałam ochotę zabić Caleba za to jakim był dupkiem, ale chyba się zrehabilitował i uratował swoją skórę.

Książki Kingi już takie są, że bez przeszkód wchodzisz w akcję dziejącą się w książce i nic dla ciebie poza nią się nie liczy. Nie chcesz przestać czytać, aż nie zobaczysz epilogu. Polecam wszystkie książki Kingi wręcz będziecie zachwyceni.

‘W rękach diabła’ to jednotomowa historia z gatunku romans/erotyk, która swoją akcją wciąga czytelnika w niebezpieczny świat przekrętów i interesów. Na wstępie pragnę Was poinformować, iż ze względu na zawarte w książce sceny erotyczne nie jest ona odpowiednia dla każdego czytelnika.

Bardzo lubię styl pisania Pani Kingi i wielokrotnie go zachwalałam, dlatego tym razem nie będę na nim się skupiać jakoś drobiazgowo. Autorka ma lekkie i bardzo przyjemne pióro, a jej historie są bardzo wciągające czego przykładem jest właśnie ten tytuł. W tej książce mamy do czynienia z bardzo dynamiczną akcją co jest jednocześnie plusem, jak i minusem. W połączeniu z małą ilością opisów sprawia ona, że czytelnik nie ma czasu a nudę a przez całą historię wręcz się płynie. Minusem tego wszystkiego jest to, iż nie wszystkie wątki mogą zastać rozszerzone tak jak by się chciało czy oczekiwało, a szkoda. No coś za coś, co nie?

Fabuła głównie opiera się na relacji, jaka się tworzy między dwójką bohaterów oraz na przemycie narkotyków. Jedak poza tym znajdziemy tutaj sporą dawkę napięcia, nie tylko seksualnego, dużą dawkę niebezpieczeństwa, strzelanin, kłamstwa czy zdrady. Jedne wątki będą szerzej ukazane inne będą tylko tłem dla głównych wydarzeń, jednak wszystkie będą się wzajemnie uzupełniać. Jeśli chodzi o bohaterów i ich relacje to mamy tu do czynienia z bardzo mocnymi charakterami.

Caleb - wpływowy biznesmen, od którego emanuje władczość i stanowczość. Opryskliwy, gburowaty momentami brutalny, nie przyjmuje odmowy. Z drugiej strony pewna siebie, lecz zdesperowana Blair, która wie, na co ją stać oraz potrafi zawalczyć o siebie. W bardzo fajny sposób autorka opisuje swoich bohaterów – inny ich obraz widzimy jak opisują siebie nawzajem a inny nam się ukazuje gdy mamy możliwość wejść w ich głowę. Kontrast najbardziej widać na przykładzie Caleba, który dużo zyskuje na możliwości zajrzenia w jego głąb. Mieszanka tych dwojga sprawia, że iskry wręcz się sypią z kartek. Nie muszę chyba mówić, że zwieńczeniem tego napięcia są seny, które nie jednego czytelnika onieśmielą.

Autorka w bardzo ciekawy sposób podeszła do tematu mafii, która po części jest na pierwszym planie, ale też nie przejmuje całej historii. Za ciekawostkę można uznać opisy tego jak wygląda cała procedura przemytu narkotyków.

‘W rękach diabła’ to wciągająca, pełna akcji książka, od której ciężko się oderwać. Osobiście pochłonęłam ją na jedno posiedzenie, zresztą jak wszystkie książki Pani Kingi. Osobiście polecam i nie zrażajcie się wątkiem mafii, o dziwo nie ma jej tu dużo.

"W rękach diabła" to rozwinięcie historii z opowiadania "weekend z diabłem" z antologii. Muszę przyznać, że wtedy historia zapowiadał się interesująco i ciekawie. Jeśli chodzi o rozwinięcie, mam lekki niedosyt. Czy mi się podobało? I tak i nie.

Blair to młoda dziewczyna, która ma własną firmę. Początkowo idzie jej doskonale ale przychodzi moment, że coś poszło nie tak. Klienci odchodzą a ona coraz bardziej próbuje utrzymać firmę, by nie zbankrutować. Wtedy pojawia się Caleb, który oferuje jej niecodzienną propozycję. Problem w tym, że Blair stoi pod ścianą i nie ma innej możliwości. Musi wybrać między bankructwem a propozycją Caleba. Czy przyjęcie propozycji wyjdzie jej na dobre? Kim jest Caleb i czego żąda w zamian za uratowanie jej firmy?

Caleb  to twardy biznesmen, który ma nieciekawą reputację. Twardy, bezkompromisowy, nieznoszący sprzeciwu. W dodatku nic o nim nie wiemy. Jak doszedł do tego kim jest teraz, czym zajmuje się jego forma poza szemranymi interesami. Tajemniczy i sprawiający wrażenie nieprzystępnego. Kiedy wciąga Blair w swoje interesy wydaje się, że coś się zmienia. Otwiera się powoli ale nie do końca staje się miłym facetem. Niby opiekuńczy ale w bardzo pokręcony sposób.

Fabuła książki dobrze przemyślana, ale nie do końca mi pasowała. Akcja dość dynamiczna, choć czegoś mi brakowało. Między naszą dwójką głównych bohaterów zabrakło mi chemii. Bohaterowie wyraźnie opisani, świetnie wykreowani a splot akcji potrafi nie raz zaskoczyć. Początkowo akcja trochę nudna, z czasem rozkręciła się na, tyle że człowiek śledził losy bohaterów z wypiekami na twarzy. Książkę czyta się rewelacyjnie, akcja zaskakuje, autorka potrafi nami zamotać. Blair to silna kobieta, ale bywały momenty, że pokazywała swoją druga delikatniejszą twarz. Caleb nie do końca zaskarbił sobie moją uczucia. Było w nim coś, co sprawiało, że nie ufałam mu.

Zakończenie zaskoczyło. Nie sądziłam, że autorka tak namiesza w historii. Jeśli chodzi o całość historii to z jednej strony zabrakło tego pazura, z drugiej dobrze, że nie był to przesłodzony romans. Epilog przewidywalny/ Polecam

Blair Thomas od zawsze walczyła. Silna i zdeterminowana zrobi wszystko aby uchronić swoją firmę przed bankructwem. Ale ostatnio ta wizja staje się nad wyraz widoczna. Kiedy więc kobieta dostaje telefon od samego Williamsa wie, że nie ma wyjścia.
   Caleb Williams to biznesmen z wątpliwą reputacją, o którym mówi się, że ma powiązania z mafią. Ponoć lepiej mu nie wchodzić w drogę. On zawsze dostaje to, co chce.
   Caleb proponuje Blair układ. Na pozór szybki, łatwy i prosty. Niestety trafiła w  ręce diabła. Wszystko zależy od niego. Co nie znaczy, że Blair podda się bez walki.
   Sprawy natomiast nie ułatwia fakt, że między nimi czuć tę napięta atmosferę a każde kolejne spotkanie wzmaga pożądanie.
   Co to był za układ? Czy Blair jest bezpieczna? Co skrywa mężczyzna?

Za mną wszystkie dotąd wydane powieści autorki z Lubelszczyzny. Jej styl bardzo mi się podoba. Każdą kolejną książkę pochłaniam na raz. Jeszcze nie było tak, abym nie została usatysfakcjonowana czytaną historią. Tak było i tym razem.
   Historia Blair i Caleba jest pełna mroku. Czyhającego niebezpieczeństwa. Ryzyka z widmem śmierci. Ale nie tylko. Przede wszystkim jest to książka naszpikowana chemią. Niewidocznym dla ludzkiego oka przyciąganiem między bohaterami. Pożądaniem, które przyjemnie zagęszcza klimat. Tworzy się naelektryzowane powietrze, tak gęste, że można je kroić nożem.
    Ale nie jest i nie będzie to słodkie i cukierkowe love story. Dlatego, że główna bohaterka nie jest płytką babką, łakomą na kasę za wszelką cenę. Nie. Ona myśli trzeźwo. Fakt, popełnia błędy ale któż tego nie czyni? Zresztą to tylko pokazuje realność. Fakt, że mimo iż zostało wszystko ubrane w trafiające do serca słowa, mogło mieć to wszystko miejsce na żywo.
  Blair imponowała mi. Wpakowała się, mówiąc prosto, w niezłe szambo ale starała się nie utopić. To silna, ambitna i charyzmatyczna kobieta. Odważna, inteligentna i z pazurem.
   Caleb natomiast to bohater, który od początku testował moją cierpliwość do siebie. Ależ mi podnosił ciśnienie. Arogancki, bezczelny, z wielkim ego, przeświadczony o swej ważności. Macho jak z podręcznika. Ale im głębiej w tekst, tym bardziej go rozumiałam.
   Troszkę humoru. Troszkę powagi. Dużo ognia, chemii i pożądania. Iskry leciały. Dynamika historii nie pozwalała na nudę. Wciągała w wir wydarzeń niczym ruchome piaski.
   Cudowna lektura. Skutecznie oderwała mnie od rzeczywistości. Dostarczyła mi wielu emocji i wrażeń. Wątki spójnie się ze sobą łączyły. Został zadbany każdy aspekt fabuły. Na koniec aż żałowałam, że niea więcej. Z chęcią zobaczyłabym jak dalej potoczy się życie bohaterów.

Polecam

Współpraca: Wydawnictwo EditioRed

Avatar użytkownika - samotniewsrodksi
samotniewsrodksi
Przeczytane:2022-07-01, Przeczytałem, Mam,

"Po raz pierwszy w życiu posłuchałam diabła i bez najmniejszego wstydu oddałam się mężczyźnie, na którego nie powinnam nawet patrzeć."- fragment opisu

Blair to kobieta, która bardzo mocno stawia na samą siebie. Pomimo siły napędowej, która gna ja do przodu, kobieta nie potrafi poradzić sobie z problemami w firmie, której jest właścicielką. Niespodziewanie otrzymuje ofertę pomocy od mężczyzny, którego reputacja jest bardzo wątpliwa. Caleb Williams to bogaty biznesmen, który słynie z powiązań z mafią. Składa Blair propozycję, która ma uratować jej firmę.
Czy umowa zawarta pomiędzy nimi pozwoli ocalić dorobek Blair? Czy może firma to będzie najmniejsza rzecz, spośród tych, które może stracić kobieta?

" W rękach diabła" to niebanalna i bardzo przemyślana, w najdrobniejszych szczegółach, książka. Autorka dzięki bohaterom wprowadza nas w świat ludzi, którzy mają wielkie znaczenie w biznesie Nowego Jorku. Ale jest też drugi świat- ten mroczny, intensywny i intrygujący. Czego można chcieć więcej? Dostałam lekturę, w której królują układy, narkotyki, szantaże, zdrada. A do tego piekielnie władczego mężczyznę i odważną kobietę, pomiędzy którymi zupełnie nieoczekiwanie elektryzuje się powietrze, którym oddychają 🔥
Relacja głównych bohaterów, czyli Blair i Caleba przypomina klasyczne przeciąganie liny. Każde z nich jest wyrazistym i charyzmatycznym bohaterem, przez co zawsze próbują postawić na swoim i hardo bronić swoich racji. Oczarowana jestem tym, jak bardzo ich myśli podążały ku sobie wzajemnie.
Co, jak co, ale nowa książka Autorki trafi w gusta każdego czytelnika książek mafijnych 👍 Jest niebezpiecznie, momentami mrocznie, ze sporą dozą niespodzianek i zwrotów akcji. Jak dla mnie to jedna z najlepszych książek, jakie napisała Pani Kinga.
P.s. I do tego jest przepięknie wydana!!!

Elektryzująca, emocjonująca, niedająca się odłożyć -taka właśnie jest każda książka Kingi Litkowiec. Zaczynając czytać "W rękach diabła", byłam pewna, że tym razem również tak będzie. Ani trochę się nie myliłam! Autorka od początku zrzuciła na mnie bombę, która bardzo mnie zaintrygowała. Jak tylko po nią sięgnęłam, momentalnie mnie pochłonęła. Wkroczyłam do świata bohaterów z wielkim przytupem i zostałam w nim do samego końca.

Firma głównej bohaterki Blair Thomas "Bluebay" przechodzi kryzys, nie dużo dzieli ją od splajtowania. I chociaż właścicielka dosłownie staje na rzęsach, by temu zapobiec, nie jest w stanie nic zrobić. Z pomocą przychodzi jej Caleb -diabeł we własnej osobie. Oczywiście to nie jest bezinteresowne, albowiem Blair ma spędzić z nim weekend, bez żadnych pytań, na które i tak nie dostałaby odpowiedzi. Pomimo tego, że kobieta się waha, ostatecznie przyjmuje tę propozycję, byle tylko uratować swoją firmę od bankructwa. Wsadziła w nią całe swoje serce i nie ma zamiaru tak łatwo się poddać. Jednak gdy dowie się o wszystkich szczegółach dotyczących umowy z Calebem, będzie próbowała się wycofać. Niestety nie ma najmniejszej szansy na to, gdyż godząc się na wyjazd, nieświadomie podpisała pakt z diabłem. Jaki haczyk tkwił w tej umowie? Czy bohaterzy dadzą radę wytrzymać ze sobą te dwa dni, prawie sam na sam? Czy coś jeszcze kryje się za propozycją Caleba? Tego dowiecie się, sięgając po tę przewspaniałą książkę.

Pióro Autorki poznałam przy czytaniu kilku jej poprzednich książek. Za każdym razem była to niebanalna historia, która na dłużej wyryła się w mojej pamięci. Z tym tytułem jest dokładnie tak samo. Czuję, że długo nie zapomnę tego, co się tam działo. Książka trzyma w napięciu przez całą swoją długość, kusi swoją treścią i pozwala krok po kroku poznawać coraz ciekawsze tajemnice bohaterów. A konkretnie tego, co Caleb ukrywa przed Blair. Ten facet zdecydowanie ma ich wiele i nie zawsze chętnie się nimi dzieli. Uwielbia mieć kontrolę nad wszystkim i wszystkimi, co tylko wznieca ciekawość czytelnika. Jest władczy, cholernie przystojny i nie lubi, gdy ktoś nie trzyma się jego zaleceń. Zdecydowanie ten bohater został świetnie wykreowany, choć co prawda Blair też dużo nie brakuje. Kobieta również lubi stawiać na swoim, co w połączeniu z władczym charakterem Caleba, sprawia, że iskry dosłownie się sypią...

W powieści nie zabraknie żaru, który rozpala zmysły i pozwala wyobraźni działać na najwyższych obrotach. Znajdziemy też świetnie uknutą intrygę oraz masę przeróżnych emocji. Czytając, bawiłam się wyśmienicie, gdyż fabuła nie jest do końca przewidywalna. W pewnych momentach wstrzymywałam oddech, nie wiedząc, co za chwilę się wydarzy. Wir wydarzeń w książce tak mnie wciągnął, że nie zauważyłam kiedy mijały kolejne godziny. Z każdą kolejną stroną byłam coraz bardziej zafascynowana tą historią. Podczas czytania towarzyszyła mi masa emocji, których nie jestem w stanie dokładnie opisać. Strach o to, co w niedługim czasie czeka bohaterów, podniecenie, gdy w grę wchodziły kusząco opisane sceny seksu. Zaciekawienie, które sprawiało, że serce biło mi coraz szybciej. Nerwy, zaskoczenie, łzy i wiele, wiele innych. To był dosłownie rollercoaster emocji! Ze wszystkich cudownych akcji w książce, wiem, że i tak, to zakończenie wyryje się najdłużej w mojej pamięci...

Dziękuję serdecznie Autorce oraz wydawnictwu Editiored za zaufanie i możliwość zrecenzowania tej emocjonującej książki! Polecam ją każdemu, kto tak jak ja lubi historie przepełnione emocjami!

Główna bohaterka powieści to Blair Thomas, której firma stoi na progu bankructwa. Ona robi wszystko, by do tego nie doszło. Kobieta otrzymuje propozycję pomocy od samego diabła. Caleb Williams to mężczyzna, który ma powiązania z mafią i lepiej z nim nie zadzierać. Blair nie ma wyjścia. Jeśli chce uratować swoją firmę przed bankructwem to musi spędzić weekend z Calebem.
Co tak naprawdę kryje się za umową z samym diabłem?
Czy Blair będzie żałować swojej decyzji?
Dowiecie się tego czytając tę historię.
Książki Kingi Litkowiec są tak niesamowite, że nigdy jeszcze mnie nie rozczarowały.  Autorka stworzyła kolejną genialną powieść,  od której nie mogłam oderwać się ani przez chwilę.  Autorka trzymała mnie w napięciu do samego końca. Znakomita i wciągająca fabuła. Ciekawie wykreowani bohaterowie.  Autorka zabiera nas do niebezpiecznego świata,  w którym rządzi przystojny i pełen mroku Caleb Williams. Mężczyzna ukrywa coś przed Blair, a jego tajemnice powodują,  że chce się go poznać bliżej. Bohaterka powieści zostaje zmuszona oddać swój los w ręce bezwzględnego diabła. To, co wydarzy się na stronach tej powieści jest pełne niepewności i napięcia,  gdyż nie wiadomo , co za chwilę wydarzy się na kolejnych stronach powieści.  Adrenalina i pożądanie buzuje z tej powieści. Będzie niebezpiecznie i gorąco.  Autorka zapewnia prawdziwy rollercoaster emocjonalny.  Nie ma mowy o nudzie. Gwarantuję Wam, że książki autorki można kupować w ciemno. Autorka zawsze zapewnia multum rozrywki, wrażeń i emocji. Świetny styl autorki sprawia,  że jej książki czyta się w błyskawicznym tempie.
Jeśli lubicie czytać historie mafijne pełne niebezpieczeństw, adrenaliny, tajemnic, intryg, nieoczekiwanych zwrotów akcji oraz kipiące pożądaniem to ta historia zapewni Wam świetną  rozrywkę. Będziecie zachwyceni i usatysfakcjonowani lekturą tak jak ja.
Bawiłam się rewelacyjnie czytając tę książkę.
Czekam na kolejne książki autorki.
Polecam z całego serca!

Avatar użytkownika - Kaktuslovebook
Kaktuslovebook
Przeczytane:2022-10-29, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

? RECENZJA ?
"Człowiek zakochany jest zdolny do rzeczy, które jest w stanie zrobić jedynie wtedy, kiedy napędza go miłość.'

@rhythm_of_my_life_

Blair oddawała całą siebie własnej firmie, ale od pewnego czasu cały czas zbliża się do bankructwa. Choć stara się jak może, dwoi i troi, wszystko na nic. Kiedy myślała, że gorzej być nie może, na jej drodze stanął diabeł w postaci Caleba. Postawił ultimatum i złożył ofertę, której podpisanie było niczym podpisanie cyrografu z samym władcą piekieł. Nie miała wyjścia, jeśli chciała uratować swój majątek. Okazało się, że jej firma stoi dokładnie na jego drodze do pewnego celu. On nie cofnie się przed niczym, najpierw uzależni finansowo, później przejmie władzę nad prawem do decyzji, na samym końcu może przejąć także i serce. Czy Blair podda się bez walki?

Jak przystało na Kingę i tym razem nie zawiodła. Pokazała, kolejną książką, że nie będzie inaczej. Historia Blair, której sytuacja finansowa staje się fatalna, z braku innego wyjścia przyjmuje ofertę Caleba, który w idealnym momencie pojawia się ze swoją propozycją. On potrzebuje jej firmy, ona chcąc uratować biznes przyjmuje pomocną dłoń, która może w jednej chwili jej wszystko odebrać. Jeśli złamie jakikolwiek warunek, straci wszystko. Okazała się bardzo zdeterminowana, bowiem stanęła ramię w ramię, podjęła niebezpieczną współpracę z diabłem, którego wszyscy unikają a ci, którzy mają choć trochę oleju w głowie uciekają gdzie pieprz rośnie zawczasu. Nie znała go, nie wiedziała czego się spodziewać, musiała wiele ukrywać, by być bezpieczną. Coraz bardziej ją osaczał, myślał, że będzie jej potrzebował na chwilę, jednak ta zaczęła się wydłużać, a on sam przestał się trzymać od niej z daleka. Od początku jasno wyrażał swoje zamiary. Wierzyła, że uwolni się z pod jego władzy, jednak z czasem zaczęła lgnąć do niego, jak ćma do światła. Ich umowa będzie skomplikowanym biznesem, który ma drugie dno. W każdej chwili wszystko może się zepsuć, a nie na wszystkich mogą liczyć. Wśród nich wciąż czają się fałszywi ludzie, którzy tylko udają przyjaciół i sprzymierzeńców.
Muszą uważać bowiem, do drzwi Caleba powraca także przeszłość, z którą ponownej konfrontacji wolałby uniknąć. Umowa ich była początkiem skomplikowanej współpracy, z czasem zaczęła się zmieniać w głębszą więź, której żadne z nich nie chciało by zerwać. Namiętność, przyciągnie i zauroczenie drugą osobą, czasem przejmie władzę, przysporzy dodatkowych kłopotów, ale i odmieni ich losy już na zawsze. Pełna determinacji kobieta, która zaprzedała duszę, mężczyzna, który swoją władzę wykorzystuje, by zdobyć to, czego akurat pragnie. Gorąca, szalenie niebezpieczna i piekielnie wciągająca książka, którą ekspresowo się czyta. Mogę ją tylko polecać.

On tu rządzi. Mystic#1
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - On tu rządzi. Mystic#1

On tu rządzi. Mystic #1 Gdy po raz pierwszy zobaczyłam Jamesa Collinsa, wiedziałam, że powinnam trzymać się z dala od tego mężczyzny. Było w nim coś...

Miasto mafii
Kinga Litkowiec0
Okładka ksiązki - Miasto mafii

To oni tutaj rządzą! Dwudziestotrzyletnia Emma Greene odnajduje swoje miejsce w małym mieście niedaleko Nowego Jorku. Wydaje się, że kobieta może w końcu...