W rękach mordercy

Tom 6 cyklu W towarzystwie zabójców

Szósty tom legendarnej serii!

Nawet zawodowi mordercy potrzebują wakacji, a Victor Faust nie jest w tej kwestii wyjątkiem. Jednak dla niego to nie tylko okazja do relaksu, ale też szansa, żeby spędzić czas z Izabel. Mężczyzna w końcu będzie mógł wyznać jej prawdę i tym samym zrzucić ciężar ze swoich barków.

Ale dla niektórych ludzi wakacje to tylko marzenie, które nigdy się nie spełni.

Wkrótce Victor i Izabel zostają porwani i uwięzieni. Do mężczyzny szybko dociera, że tym razem będą potrzebować dużo szczęścia, żeby wyjść z tej sytuacji żywi.

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.

Informacje dodatkowe o W rękach mordercy:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2024-02-08
Tytuł oryginału: Behind the Hands That Kill
Tłumaczenie: Szymon Bolewicki

Kup książkę W rękach mordercy

W rękach mordercy - opinie o książce

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2024-03-04, Ocena: 6, Przeczytałam,

🖤Jak ja czekała na kolejny tom serii!!!! Każdy kolejny dostarcza nowych faktów z życia bohaterów i dlatego warto czytać jej kolejno.Mamy wtedy cały obraz ich losów,w których każdy szczegół jest istotny i ważny.

🖤Szósta część przybliża nam fakty,które dzieją się obecnie,jak również sprzed piętnastu latach.Występujące w nich osoby i podjęte decyzji powodują wiele sytuacji,dzięki którym odkrywamy inne oblicze bohaterów.Nieprzemyślane decyzji,lojalność wobec Zakonu oraz zatajane sekrety wzbudzają wiele emocji podczas ich poznawania.

🖤Tytuł idealnie obrazuje fabułę przedstawioną w książce.Zabójcy nie cofną się przed niczym,by zrealizować swój plan.
W pewnym momencie wydarzenia spowodowały,że na chwilę wstrzymałam oddech.Było to przez osoby,które się pojawiły,chcąc zemsty sprzed lat!Z takimi ludźmi się nie dyskutuje,ponieważ są nieobliczalni!

◾Jeśli nie przeczytaliście tej serii to koniecznie ją przeczytajcie.Dostarcza Wam niezliczonej ilości wrażeń i emocji!!!Już oczekuje na kolejny tom!
Polecam!!!

Avatar użytkownika - agnieszka_rowka
agnieszka_rowka
Przeczytane:2024-02-11, Ocena: 5, Przeczytałam,
Zabić Sarai
J.A. Redmerski0
Okładka ksiązki - Zabić Sarai

Sarai miała zaledwie czternaście lat, kiedy matka uciekła z nią do Meksyku, gdzie zamieszkały ze znanym baronem narkotykowym. Z biegiem lat dziewczyna...

Czarny Wilk
J.A. Redmerski0
Okładka ksiązki - Czarny Wilk

Piąty tom legendarnej serii „W Towarzystwie Zabójców”! Sekrety ujawnione przez Norę Kessler sprawiły, że Niklas Fleischer zrozumiał...