W rękach mordercy

Tom 6 cyklu W towarzystwie zabójców

🖤Jak ja czekała na kolejny tom serii!!!! Każdy kolejny dostarcza nowych faktów z życia bohaterów i dlatego warto czytać jej kolejno.Mamy wtedy cały obraz ich losów,w których każdy szczegół jest istotny i ważny.

🖤Szósta część przybliża nam fakty,które dzieją się obecnie,jak również sprzed piętnastu latach.Występujące w nich osoby i podjęte decyzji powodują wiele sytuacji,dzięki którym odkrywamy inne oblicze bohaterów.Nieprzemyślane decyzji,lojalność wobec Zakonu oraz zatajane sekrety wzbudzają wiele emocji podczas ich poznawania.

🖤Tytuł idealnie obrazuje fabułę przedstawioną w książce.Zabójcy nie cofną się przed niczym,by zrealizować swój plan.
W pewnym momencie wydarzenia spowodowały,że na chwilę wstrzymałam oddech.Było to przez osoby,które się pojawiły,chcąc zemsty sprzed lat!Z takimi ludźmi się nie dyskutuje,ponieważ są nieobliczalni!

◾Jeśli nie przeczytaliście tej serii to koniecznie ją przeczytajcie.Dostarcza Wam niezliczonej ilości wrażeń i emocji!!!Już oczekuje na kolejny tom!
Polecam!!!

Informacje dodatkowe o W rękach mordercy:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2024-02-08
Tytuł oryginału: Behind the Hands That Kill
Tłumaczenie: Szymon Bolewicki
Dodał/a opinię: Barbara Dębska

Zobacz opinie o książce W rękach mordercy

Kup książkę W rękach mordercy

Zabić Sarai
J.A. Redmerski0
Okładka ksiązki - Zabić Sarai

Sarai miała zaledwie czternaście lat, kiedy matka uciekła z nią do Meksyku, gdzie zamieszkały ze znanym baronem narkotykowym. Z biegiem lat dziewczyna...

Czarny Wilk
J.A. Redmerski0
Okładka ksiązki - Czarny Wilk

Piąty tom legendarnej serii „W Towarzystwie Zabójców”! Sekrety ujawnione przez Norę Kessler sprawiły, że Niklas Fleischer zrozumiał...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis