Tom 2 cyklu Bądź przy mnie

Miłość to tylko niebezpieczeństwo. O tym Octavia wiedziała od najmłodszych lat.

Gdzie podziała się Octavia Russo?

Daemon wychodzi z siebie, lecz niebywałe znalezisko rozpala w jego sercu nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone. Uśpione demony z przeszłości wciąż grasują po świecie, a historia lubi się powtarzać. Przed przeznaczeniem nie można uciec. Gdy serca rwą się do miłości, życie nadal rzuca kłody pod nogi, niszcząc wszystko, co tylko zakochani sobie zaplanują. I tym razem nie będzie łatwo. Przed bohaterami nowe tajemnice, walka dobra ze złem i łzy. Bardzo dużo łez.

Czy tym razem miłość będzie w stanie zwyciężyć wszystko? Jak wiele trzeba będzie poświęcić? Czy wszyscy przeżyją tę walkę?

Informacje dodatkowe o W rytmie serca:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2023-06-22

Kup książkę W rytmie serca

W rytmie serca - opinie o książce

Octavia Russo spada z ogromnej wysokości i pomimo że ciało nie zostaje znalezione, ona zostaje uznana za zmarłą. Jednak jej się udaje, po raz kolejny wymyka się śmierci i chociaż ma spore luki w pamięci, najważniejsze, że nie zginęła. Zostaje uratowana przez pewne starsze małżeństwo, które przygarniają ją, opiekują się nią i starają się pomóc jej dojść do siebie. Dzięki nim pomału odzyskuje zarówno zdrowie, jak i pamięć. Kiedy przypomina sobie co, tak naprawdę się stało, postanawia pozostać w ukryciu, aby zapewnić bezpieczeństwo bliskim jej osobą.
Daemon myśli, że Octavia nie żyje, co go niszczy od środka. Na dodatek dość szybko dowiaduje się, że osoba odpowiedzialna za jej śmierć nadal chodzi po świecie, tylko dobrze się ukrywa. Mężczyzna zrobi wszystko, aby go odnaleźć, jednak to nie będzie jedyne wyzwanie, przed jakim stanie. O przeszłości nie da się zapomnieć. Co takiego się stanie? Czy Octavia się ujawni? Jak potoczy się dalsza historia Octavi i Daemona? Czy dostaną szansę na wspólne szczęście?

Historia, jaką znalazłam w książce, mnie się podobała. Uważam, że była ciekawa, dość wciągająca, wywołująca emocje. Szczególnie ostatnie strony mocno mnie poruszyły i długo siedziałam, zastanawiając się, co tam właściwie się stało. Czyta się ją bardzo szybko, a wszystko dzięki „lekkości”, z jaką została napisana oraz ilości stron. Akcja sprawnie poprowadzona, ze zawrotami, które potrafiły zaskoczyć. To historia pełna niebezpieczeństwa, demonów przeszłości, a jednocześnie silnej przyjaźni, bezinteresownej pomocy, miłości.

Bohaterowie ciekawi, dobrze wykreowani, dający się lubić. Niestety tym razem nie zdradzę wam więcej, niż przeczytacie wyżej. Powiem tylko, że warto poznać ich bliżej.

„W rytmie serca” to książka, która mnie się spodobała, a także wywołała we mnie emocje podczas czytania, w szczególności na ostatnich stronach. Polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2023-06-24, Ocena: 6, Przeczytałam,

Czy można oszukać przeznaczenie?
Tego dowiemy się w „W rytmie serca”,który jest kontynuacja powieści „Druga połowa serca”.
Zakończenie I tomu zostawiło dużo pytań bez odpowiedzi.Czekałam z niecierpliwością na ten tom.Daemon pokazuje swoje inne oblicze.Jest złamany i pozbawiony ukochanej osoby jakim była Octavia.Nie wierzy w jej śmierć i ciagle wierzy w jej odnalezienie.
Jaka prawda zostaje odkryta?

Po przeczytaniu tej książki jestem wstrząśnięta i poruszona informacjami o których przeczytałam.Dynamiczna akcja i niebezpieczeństwo czyhające z rąk osób z przeszłości sprawia,że nigdy nie możemy przewidzieć co będzie za chwile.Jesteśmy ciagle zaskakiwani wydarzeniami,które dostarcza nam autorka.Powracają niebezpieczne osoby jak bumerang rządne zemsty i wtedy robi się bardzo niepewne.Miłość zostaje wystawiona na próbę.

W tej historii nic nie jest pewne na zawsze.Nowe zdarzenia przewidują nadchodzącą burze w życiu naszych bohaterów.Złe przeczucie i niepewność przyszłości sprawia,że w napieciu czytamy każda kolejna stronę.
Zachęcam po przeczytania pierwszego tomu,by w pełni zrozumieć historię i szalone decyzje bohaterów.

Zakończenie ogromnie mnie zaskoczyło!!!
Gwarantuje Wam,że także was poruszy i sprawi,że przeczytacie go wielokrotnie.Nie będziecie mogli uwierzyć z wydarzeń,które autorka serwuje nam na zakończenie historii😳Powinno być inaczej!!!!Jednak życie ponownie pokazuje,że los bywa przewrotny i nieprzewidywalny!!!!
Książkę czyta się w ekspresowym tempie dostarczając mnóstwa emocji.

Jeśli szukacie nieprzewidywalnej historii z zaskakującym zakończeniem to polecam tą książkę.

Druga połowa serca
Ewelina Turczak0
Okładka ksiązki - Druga połowa serca

Ona- z przeszłością, o której każdy chciałby zapomnieć. On- który wzbudza w niej dawno wyparte uczucia. Łączy ich wiele i jeszcze więcej dzieli. Kobieta...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;