W sieci tajemnic

„Pełna dramatyzmu, wciągająca i ekscytująca”. – Booklist

Minione wojny, minione życia, byli kochankowie… Czy kiedykolwiek o nich zapomnimy? I czy powinniśmy?

Życie Jordan Weiss, oficer wywiadu w Departamencie Stanu, legło w gruzach, kiedy się okazało, że jej chłopak Jared utonął w rzece. Po dziesięciu latach Jordan dokonuje wstrząsającego odkrycia: dowiaduje się, że prawda wygląda zupełnie inaczej, jej chłopak żyje, a ona sama została okłamana i zdradzona. Rezygnuje z pracy i wyrusza na poszukiwanie ukochanego. Na Riwierze Francuskiej, gdzie ostatnio widziano Jareda, poznaje Nicole – dziwną kobietę, która prawdopodobnie jest zamieszana w sprawę.

Dziewczyna jednak znika i Jordan ściga ją po całej Europie. Wkrótce przekonuje się, że tropem Nicole podąża również Aaron, przystojny i tajemniczy Izraelczyk. Nie mają do siebie zaufania, lecz wspólnie angażują się w niebezpieczne śledztwo.

Kiedy Jordan zbliża się do rozwiązania zagadki, która nękała ją przez lata, pojawia się kolejne pytanie: czy może związać się z Aaronem, chociaż wciąż jeszcze kocha Jareda? Czy prawda ją zniszczy, czy wyzwoli? Czy będzie jeszcze w życiu szczęśliwa?

„Ten thriller trzyma w napięciu aż do zaskakującego zakończenia”. Publishers' Weekly

„Z pewnością znajdzie uznanie u zwolenników różnych gatunków literatury. Książka znakomita pod każdym względem”. Library Journal

PAM JENOFF jest autorką bestsellerowych powieści Dziewczyna komendanta, Żona dyplomaty i Prawie w domu. Pracowała jako asystentka Sekretarza Departamentu Stanu. Obecnie mieszka w Filadelfii, gdzie pracuje w szkole prawniczej Rutgersa.

Informacje dodatkowe o W sieci tajemnic:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2011-10-19
ISBN: 978-83-7778-049-7

Kup książkę W sieci tajemnic

W sieci tajemnic - opinie o książce

Avatar użytkownika - Susanna
Susanna
Przeczytane:2014-05-08, Ocena: 5, Przeczytałem, 26 książek 2014,
,, W sieci tajemnic" to książka łącząca w sobie różne gatunki literatury. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Jako całość zawiera w sobie wiele tajemnic, które Czytelnik odkrywa strona po stronie. Tajemnice te związane są z ludzką psychiką i osobowością. ,, W sieci .." ukazuje zwykłe codzienne życie. Rzeczywistość, która często jest inna niż nam się z początku wydaje. Ludzi, którzy dla własnej korzyści są w stanie zdradzić i oszukać przyjaciół. Warto po nią sięgnąć, kiedy mamy chwilowy nadmiar wolnego czasu lub gdy na przykład wybieramy się gdzieś pociągiem czy autobusem - zwłaszcza jeśli zapowiada się dłuuuga podróż.
Avatar użytkownika - Doloreska
Doloreska
Przeczytane:2012-12-10, Przeczytałem,
Żona dyplomaty
Pam Jenoff0
Okładka ksiązki - Żona dyplomaty

Dalsze losy bohaterów bestsellerowej powieści "Dziewczyna komendanta". "Jak to się stało, że przeżyłam, gdy tylu innych zginęło? Dlaczego właśnie ja?"...

Kobieta z niebieską gwiazdą
Pam Jenoff0
Okładka ksiązki - Kobieta z niebieską gwiazdą

Oparta na faktach historia niezwykłej przyjaźni z okresu II wojny światowej. Sadie Gault ucieka z likwidowanego przez nazistów krakowskiego getta i chroni...