Okładka książki - Wampy wampiry

Wampy wampiry

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2010
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 978-83-237-3509-0
Liczba stron: 230
Dodał/a książkę: Justyna Gul

Ocena: 3 (1 głosów)

Halo?! Wieczna młodość i uroda! Darmowe. Dizajnerskie. Ciuchy. Mój nowy super przystojny chłopak Bobby z mózgowca-szachisty zamienił się w bohaterskiego wampira, któremu nie sposób się oprzeć. Nie ma odbicia w lustrze! Pierwsza sprawa do załatwienia: zamienić w wampira własną fryzjerkę, żeby powstrzymać gwałtowny zjazd w dół od super laski do flei. Przywódczyni wampirów Mellisande zainteresowała się moim chłopakiem, a teraz zamienia całą naszą szkołę w swoją osobistą wampirzą armię. Jeśli ktoś powinien zacząć zbierać własną grupę nieumarłych, to z pewnością ja. Przypuszczam, że po prostu muszę ocalić, kogo tylko się da, od megaporażek w kwestiach mody i innych klęsk, gorszych od śmierci.

Kup książkę Wampy wampiry

Polecana recenzja

Avatar użytkownika - justa21
justa21
Przeczytane:,
Cosmo wamp(ir)Kto powiedział, że zachowanie wiecznie młodego wyglądu jest łatwe? Te wszystkie maseczki, zabiegi, masaże, diety brzmią jak współczesne narzędzia tortur. A co, gdyby tak zamiast w medycynę estetyczną, zainwestować w… wampira, który Cię stworzy?Gina Covello, zwariowana na punkcie mody i zabiegów upiększających nastolatka, bohaterka zabawnej książki Lucienne Diver „Wampy, wampiry…”, otworzy nam oczy i umysł na zasady rządzące światem mody. Niczym nocny stwór z opowieści Brama Stokera czy Anne Rice, Gina postraszy nas swoimi kłami, oczywiście odpowiednio białymi, jak na cosmo-wamp(ir)a przystało. Ten swoisty poradnik "jak być glamour w każdej sytuacji" przyda się nie tylko zafascynowanym modą nastolatkom, ale wszystkim tym, dla których styl i szyk to drugie imię.Chociaż, prawdę mówiąc, będąc wampirem, należy liczyć się z tym, że czasami ulubione designerskie ciuchy zostaną nieopatrznie zalane podczas spożywania posiłku. Krwawe plamy, których żadem odplamiacz nie wywabi, nie są jednak problemem, bowiem przed wampirem wszystkie sklepy stoją otworem, a nocne buszowanie po nich jest zapisane w genach każdej szanującej się dziewczyny cosmo (nawet, jeśli jest już martwa).W zakupach w „wydaniu mrocznym” najlepsze jest to, że nie trzeba za nie płacić. No, chyba, że jest się Bobbym „Koszmarem” Delvecchio, którego oprócz lanserskiego stylu i umiejętności gry w szachy charakteryzuje ...
(czytaj dalej)

Opinie o książce - Wampy wampiry

Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2015-01-17, Ocena: 3, Przeczytałam, WYZWANIE 2015-52 książki,
Wampirzyca Mellisande przeistacza dużą grupę młodzieży, by utworzyć sobie z nich armię, pobić Radę Wampirów i stanąć na jej czele. Taki ma plan, nie spodziewa się jednak, że wśród nowostworzonych trafi się ktoś, kto stanie jej kontra i podburzy innych do walki o wolność. Troszkę przeszkadza w czytaniu obsesja Giny na tle zakupów, kosmetyków i fryzur. Lektura lekka, ale niestety bardzo amerykańska.
Link do opinii
Recenzje miesiąca
Drogowskazy
Wiktor Osiatyński
Okładka książki - Drogowskazy
Zadry
Dominik Rutkowski
Okładka książki - Zadry
Świat kupek
Terry Pratchett
Okładka książki - Świat kupek
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy