Warci ocalenia

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2020-05-22
Kategoria: Romans

Mroczna historia, w której ogromne pożądanie miesza się z jeszcze większym strachem.

Amy McDonald, to mieszkająca w małym miasteczku w stanie Waszyngton właścicielka prężnie działającej kwiaciarni. Prowadziła spokojne życie aż do dnia, w którym wszystko się zmieniło. Echa przeszłości dały o sobie znać, ponownie wpychając ją w mroczny świat przestępstwa i intryg. Rozpoczęła się gra, której reguł nie znała. Wkroczyła do niebezpiecznego świata, pełnego przerażających ludzi. Los postawił na jej drodze człowieka, którego już nigdy więcej nie chciała spotkać…

Czy ratunek przyjdzie na czas? Czy dziewczyna odnajdzie w sobie siłę, by zawalczyć o swoje bezpieczeństwo?

W tej historii nikt nie jest tym, za kogo się podaje.

Miej oczy szeroko otwarte, bo nie wiesz kto okaże się wrogiem, a kto przyjacielem.

„Piekielna mieszanka gorących uczuć i dzikiej namiętności, doprawiona solidną dawką strachu. Nowa książka Rivy Scott totalnie namiesza Ci w głowie” – N. R. Paradise, autorka Krwawych więzów.

„Warci ocalenia to książka akcji – brutalna i zaskakująca, a do tego erotyk – równie mocny i mroczny! Mafioso, agent specjalny i kwiaciarka, to trzy różne światy i trzy różne historie, które razem złączone sprawią, że nie będziecie mogli oderwać się od tej lektury nawet na moment!” – Agnieszka Rybska, Blonderka.pl.

„Mocna, pikantna, gorąca i mrożąca krew w żyłach! Powieść, która sprawiła, że serce na chwilę zamarło, krew się zagotowała, a policzki spłonęły czerwienią. Riva Scott zafundowała prawdziwą mieszankę wybuchową, którą zdecydowanie polecam!” – Agata Głowacz, Arystokratki spod księgarni.

„Świetna fabuła, perfekcyjnie opisana akcja i co najważniejsze – odważne pióro. Książka nie jest po prostu dobra, ona jest fenomenalna! Uwielbiam historie, które wzbudzają tyle emocji” – Kinga Litkowiec, autorka Miasta mafii.

„Elektryzująca, mocna, seksowna – taka jest właśnie najnowsza powieść bezkonkurencyjnej Rivy Scott. Autorka po raz kolejny skradła moje serce i sprawiła, że zarwałam noc dla Wartych ocalenia. Żadne słowa w pełni nie oddadzą tego, co czuję po przeczytaniu tej historii. Płakałam, śmiałam się i przeżywałam piekło wraz z bohaterami. To najgorętszy i najbardziej szalony dark romance tego roku. Nie wierzysz? Przeczytaj, przekonasz się o czym mówię!” – Natalia Kleczewska, Detektyw książkowy.

„Po jakże udanym debiucie, Riva Scott powraca w nowej odsłonie! Warci ocalenia, to nie jest pozycja dla grzecznych dziewczynek! Ta opowieść jest bezwzględna, mroczna, pełna zwrotów akcji, które nie raz spowolnią bicie waszego serca. Dajcie się wciągnąć w świat pełen namiętnej żądzy, przerażenia i seksualnego napięcia” – Kasia Abdullah, Girls Books Lovers.

Kup książkę Warci ocalenia

Opinie o książce - Warci ocalenia

Jeśli czytaliście „Smak pokusy”, czyli debiut Rivy Scott to macie świadomość, że autorka w tej książce nie pozwoliła nawet na chwilę złapać oddechu, bo cały czas coś się działo i nie sposób było się nudzić. Dlatego byłam ciekawa czy w „Wartych ocalenia” będzie podobnie, czy może już nieco „spokojniej”, mimo że to już historia w nieco innym klimacie.

Ta książka to idealna, zrównoważona mieszanka mroku, niebezpieczeństwa, akcji, zmysłowości i seksowności. Praktycznie od pierwszych stron byłam zadowolona z emocji, jakie we mnie wywoływała. Książka jest pełna gniewu, strachu, niepokoju, pasji czy miłości, a z każdą kolejną stroną doświadczamy tego coraz mocniej. Oprócz emocji, które we mnie wywołała, to mnóstwo napięcia, nieprzewidywalna fabuła i zaskakujące zwroty tylko napędzały mnie do dalszego czytania. Fabuła praktycznie z każdą stroną się rozwija, a kontrowersyjne relacje między bohaterami podsycały dramatyczne napięcie. Bardzo podoba mi się to, że jeden z głównych bohaterów był konsekwentny, i chociaż jego działania mogły nam się nie podobać, to autorka nie usprawiedliwiała tego na siłę, pokazując dominującego i wychowanego niemalże z bronią w dłoni mężczyznę, tym samym nadając nieco mroku powieści. Ale dzięki temu pokazała również, że życie to nie tylko tęcza i jednorożce, a ludzie obracający się i należący do kartelu są szorstcy i nie mają skrupułów.

Chociażbym chciała, nie mam się do czego przyczepić. Lekkie pióro autorki, ciekawa i intrygująca fabuła, świetnie wykreowani bohaterowie, akcja, skuteczność działań które sprawiają, że wszystko w fabule jest idealnie zrównoważone, to wszystko sprawia, że książkę czyta się niemal w mgnieniu oka, a po jej zakończeniu mamy jedynie ochotę na więcej. Mnie z pewnością przekonała do tego, że z przyjemnością będę sięgać po kolejne książki Rivy. Polecam!

Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Małgorzata Musierowicz, Emilia Kiereś